999 rezultate për

johnny

Johnny Depp kërcënon presidentin Trump Aktori i njohur hollivudian Johnny Depp shkaktoi polemika kur sugjeroi me shaka se ai e mbështet vrasjen e presidentit a
Ish bashkëshortja në sulm ndaj Johnny Depp Nuk kanë fund telashet për Johnny Depp. Aktori do të përballet sërish me drejtësinë, sepse ish-bashkëshortja e tij prete
Ja ku do ti çojë lekët aktorja pas divorcit me Johnny Depp Pas akuzave se ish-bashkëshorti i saj Johnny Depp e dhunonte, aktorja 30 vjeçare Amber Heard do marrë 7 milionë dollarë
Publikohet videoja ku Johnny Depp tregohet i dhunshëm (VIDEO) Amber Heard ka inçizuar aktorin Johhny Depp ndërkohë ai hedh sende të ndryshme në guzhinën e tij. Amber në gjykatë ka
Amber Heard lajmëron policinë kundër Johnny Depp Amber Heard ka akuzuar Johnny Depp se ai ka thyer urdhrin e mbrojtjes, sipas të cilit, aktori nuk duhet t’i afrohet më s
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Johnny Depp ia nxin syrin ish gruas (FOTO LAJM) Çështja e divorcit po merr përmasa edhe më të mëdha mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Aktorja ka rrëfyer në gjykatë se ës
Ja kush e torturonte DiCaprion Të dy aktorët e famshëm Leonardo DiCaprio dhe Johnny Depp janë njohur me njëri-tjetrin dhe më publikun në filmin, “What’
Johnny Depp: Një dhuratë e shtrenjtë shërimi i vajzës (FOTO LAJM) Ndonëse karriera për të është mjaft e rëndësishme, vajza për të përbën gjënë më të rëndësishme në jetë. I referohemi akt
Shokon Johnny Depp, e urren veten në ekran Pavarësisht se është një nga yjet më të preferuar në Hollywood, Johnny Depp nuk është se ka një simpati të madhe për ekr
Urdhër nga bashkëshortja, Depp shet jahtin që bleu për ish partneren Ka mjaftuar vetëm një kërkesë e bashkëshortes që Johnny Depp të shiste jahtin që kishte blerë për ishin e tij. Aktori ka
Bloom rinovon kontratën për “Piratët e Karaibeve” 38 vjeçari Orlando Bloom ka nënshkruar një kontratë për filmin e 5 të “Piratëve të Karaibeve”, ku do të bashkëpunojë me
Gangsteri Johnny Depp së shpejti në filmin e ri Kinematë botërore shumë shpejt do të presin fansat e Johnny Depp për filmin e tij më të ri. Filmi “Black Mass” bazohet n
Vajza e Depp zgjidhet imazhi i ri i Channel Duket se talenti është trashëguar mjaft mirë, pasi tashmë Johnny Depp mund të krenohet me vajzën e tij. Vajza e akt
Amber Heard e marrosur pas Johnny Depp Aktorja dhe modelja amerikane, Amber Heard, është rrëfyer për herë të parë mbi martesën me Johnny Depp. Ajo ka treguar d
Johnny Depp rrezikon burgun Aktori 51-vjeçar Johnny Depp mund të futet në qeli vetëm sepse ai nuk mund të lë pas dore qenin e tij. Sipas gazetës "Th
Johnny Depp lë pas dashurinë për "Piratët e Karaibeve" (FOTO LAJM) Dy muaj pasi kanë kurorëzuar lidhjen e tyre, çifti Depp dhe Heard po jetojnë të ndarë për shkak të angazhimeve me filmat
Johnny Depp bashkëpunim me Marilyn Manson (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Johnny Depp u bashkua me rokeri Marilyn Manson ditën e premte për një koncert në Brisbejn të Australisë
Martohet Johnny Depp (FOTO LAJM) Pas vetëm 13 muaj fejesë, Johnny Depp ka vendosur të hedhë një hap tjetër, atë te martesës. Në një ceremoni me 50 të ftu
Ja kush është supermodelja që u shkatërrua pas ndarjes nga Johnny Depp (FOTO LAJM) Kate Moss aktualisht është një ndër supermodelet më të kërkuara, e ndërsa posedon linjën e saj të veshjeve. Pavarësisht