999 rezultate për

joel

Ami dhe Joeli, oksigjeni i Ermalit Ermal Mamaqi është një bashkëshort shembullor, por edhe një baba mjaft i mirë. Ai ka postuar një foto në rrjetin social
Shpërfytyrohet për të qënë ndryshe, fotot të lënë pa fjalë Një model gjerman, ka shokuar botën me mënyrën sesi e ka shndërruar trupin e tij në një "vepër arti". Ai ka pafundësisht
Ami dhe Ermali duan një tjetër fëmijë (FOTO LAJM) Çifti i famshëm i showbiz-it shqiptar, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi të cilët janë prindër tashmë, kanë rrëfyer se dëshi
Moyes: 100 mln £ për 5 yje (FOTO LAJM) David Moyes do ti paraqesë së shpejti Manchester United një listë 100 milionë sterlinëshe për merkaton e verës. Tekniku
Ermali na prezanton Joelin e vogël (FOTO LAJM) Joeli i vogël i ardhur në jetë vetëm tre muaj më parë është padyshim dhurata më e çmuar për çiftin e njohur Ermal Mamaqi
Bebi buçko, kur lindi peshonte 6 kilogramë (FOTO-LAJM) Quhet Joel Brandon, gjatë lidnjes në 9 maj kishte thyer një rekord. Me një peshë prej 6 kilogramë e 350 gram Joel është
Ermali: Ja dhoma e Joelit Prezantuesja e suksesshme Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi janë bërë prindër. Ami ka sjellë sot në jetë
Ami dhe Ermali bëhen prindër, vjen në jetë Joeli Prezantuesja e suksesshme Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi janë bërë prindër. Ami ka sjellë sot në jetë
Lojtari më i mirë i ri për 2011 Në një sondazh të zhvilluar nga siti italian Tuttomercatoweb.com përsa i përket lojtarëve më të mirë të rinj për vitin 2