999 rezultate për

joel

Me flokë të shkurtër si asnjëherë, Amarda Toska surprizon këtë fundviti (FOTO LAJM) Moderatoren e njohur të ekranit, Amarda Toskën, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me look-un e saj natyral, të cilit i ka
Liverpool po kompleton mbrojtjen, ktheht Matip Joel Matip si duket po rikthehet nga lëndimi. Mbrojtësi thuhet se mund të jetë i gatshëm ndaj Crystal Palace këtë të
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Gabimi që George Clooney nuk ia ka falur vetes për 24 vite Ai është një nga aktorët më të mirë të brezit të tij. I përket një liste të yjeve të Hollivudit dhe të imagjinojmë se ai
Pak para premierës së emisionit të ri, Bieta dhe fëmijët surprizojnë Alban Dudushin (FOTO LAJM) Siç është bërë e ditur pak javë më parë, Alban Dudushi është larguar pas 20 vitesh nga Top Channeli dhe tani do ta shohi
Aksident horror: Kamioni merr para 11 makina, vdes ish-kandidati për kryebashkiak (VIDEO) Një kamion ka humbur kontrollin në Kaliforni duke marrë para 11 makina. Si pasojë e aksidentit zinxhir, ka gjetur vde
"Për njeriun tim të shtrenjtë", Bieta Sulo bën urimin special për vajzën e Albanit Moderatorja Bieta Sulo ka treguar gjithnjë publikisht se me vajzën e Albanit, Joelle ka një marrëdhënie shumë të mirë.
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
Asnjë viktimë nga koronavirusi, ky është ilaçi që po përdoret për të infektuarit në Madagaskar Teksa bota numëronn me mijëra viktima çdo ditë si pasojë e shpërthimit të koronavirusit, deri më tani Madagaskari nuk ka
Sa shumë qenka rritur: Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Dudushit për festa (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka vendosur që këtë fundvit të realizojë një set fotografik me djali
"Mbaroi epoka jote", Ardit Gjebreas i zënë vendin live në "Kënga Magjike" (VIDEO) Pallatin e Koncerteve u mbajt nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 21 të festivalit "Kënga Magjike" nën prezantimin e
Joeli mbush 6 vjeç, Ermali dhe Ami i bëjnë surprizën përrallore (FOTO & VIDEO) Vitet kalojnë pa kuptuar dhe sot Joeli është rritur dhe është bërë plot 6 vjeç. Për ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Er
Ditëlindja e Joelit, Ami dhe Ermali publikojnë fotot e ëmbla familjare Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet më simpatik dhe të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ata kanë f
Ermal Mamaqi publikon foto me djalin dhe i thotë disa fjalë emocionuese (FOTO LAJM) Me anë të postimeve në rrjete sociale, Ermal Mamaqi tregon shpesh momente familjare me Amin dhe Joelin dhe kështu ka ndo
Ermali luan me djalin, shikoni sa është rritur Joeli (VIDEO) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi gjithmonë na shfaqet me situata qesharake dhe humoristike. Këtë herë pjesë e ''bë
E takoi në një klub nate, 33-vjeçarja martohet me princin etiopian (FOTO LAJM) Një grua amerikane ishte në një klub nate kur u takua me princin etiopian që më pas do të bëhej bashkëshorti i saj. A
E RËNDË/ Eliza Dushku është abuzuar seksualisht në Hollywood që 12 vjeç Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, me anë të një postimi në “Facebook” ka rrëfyer një nga momentet më të vësht
Edhe një fejesë e famshme! (FOTO LAJM) Alexa Ray Joel është fejuar me të dashurin e saj Ryan Gleason! Artistja 32-vjeçare, e cila është e bija e Billy Joel
Angelina Joeli u nderua për angazhim social Përveçse një aktore e suksesshme, një regjisore në hapat e para të saj, me filma të vlerësuar, Angelina Jolie angazhohet
Ami tregon çastet magjike me djalin e saj Joelin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska shpesh ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale çaste nga qëndrimi i saj në familje, e sidomos