999 rezultate për

joaquin

REKORD/ Joaquin bëhet futbollisti më i vjetër që shënon hat-trik në La Liga (VIDEO) Kur e sheh në fushë nuk dallohet lehtësisht se Joaquin është 38 vjeç. Anësori i djathtë ofensiv ii Betis realizoi tre go
Pamje të rënda: Eliminohet me plot 150 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s (FOTO LAJM) Një polic meksikan, i cili ishte pjesëtar i njësisë elitare dhe që kishte ndihmuar në arrestimin e djalit të Joaquin Guz
Si ndryshon sulmi i Milanit me Balotellin Është çështje orësh zyrtarizimi i rikthimit të Mario Balotellit te Milani, 365 ditë pas largimit të tij drejt Liverpooli
Sonte luhen gjysmëfinalet e dyta në Europa League Sonte në mbrëmje do të zhvillohen dy gjysmëfinalet e Europa League. Napoli dhe Fiorentina do të tentojnë mundësitë e fun
Bullgari, dyshohet bashkëpunëtor i vëllezërve Kouachi, pranga francezit Një qytetar francez i cili dyshohet si bashkëpunëtor i vëllezërve Cherif dhe Said, të cilët vranë 12 persona gjatë sulmi
Fiorentina-Napoli, formacionet e mundshme Pepito kundër Pipitas. Kjo është kryefjala e sfidës më interesante të javës së 10 të Serie A, Fiorentina-Napoli. Violat
Roura: Mendojmë Osasunan, pastaj Realin Ndihmëstrajneri i Barcelonës, Jordi Roura, nuk e ka zhvendosur vëmendjen larg, tek gjysmëfinalja e Kupës së Mbretit kund
Nga Milani asgjë e re (VIDEO) Vazhdon të thellohet kriza në Milan. Edhe sonte, në takimin e Grupit C në Champions të zhvilluar në Estadio La Rosaleda,
Joaquin transferohet tek Malaga Skuadra e Malagës ka vazhduar me përforcimet e reja në prag të sezonit të ri futbollistik në Spanjë. Futbollisti i radhë
Joaquinin në shitje, Silva dhe Villa mbesin Joaquin Sanchez është lojtari të cilin do ta shesë Valencia për të vendosur baraspeshë