999 rezultate për

jeshile

Kate Middleton, Dukesha e "jeshiltë" Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ishte veshur e tëra me një ngjyrë jeshile të errët gjatë festës së St. Patrick kët
Protesta e PD-së, amerikanët ndezin dritën jeshile: S'ka rrezik Për herë të parë që pas 3 vitesh, ambasada amerikane nuk ka njoftuar qytetarët e saj për rrezik nga protestat. Në faqen
Kina u hap dritën jeshile bankave private Të paktën pesë banka private është parashikuar të hapen në Kinë gjatë vitit 2014, me qëllim zgjerimin e sektorit financi
Lady Gaga, kësaj rradhe bëhet jeshile (FOTO LAJM) Tanimë jemi mësuar të presim çudira nga Lady Gaga dhe çdokush do të zhgënjehej nëse ajo do të shfaqej normale. Ditën e d
Lëng kundër stresit dhe celulitit Lëngu i sallatës jeshile ju ndihmon për të kontrolluar oreksin, pasi ajo ka një efekt zbutës, qetësues dhe analgjezik.
Lazarati, pjesa "jeshile" më të cilën mburret Shqipëria Fshati i Lazarait është ndër fshatrat më "jeshilë" të vendit, kjo jo për shkak të mbjelljes së kulturave bujqësore por k
Ushqimet që pastrojnë helmet nga trupi juaj Për të detoksifikimin e trupit është mirë që të përdorësh ushqime që largojnë helmin (detoksifikojnë) nga trupi. Më posh
Dritë jeshile Kosovës për MSA-në Këshilli i Ministrave të Bashkimi Evropian i jep dritë jeshile Kosovës për fillimin e negociatave të Marrëveshjes së Sta
Ja çfarë duhet të konsumoni gjatë verës Vera erdhi dhe ushqimet e ngrohta nuk janë më zgjedhjet tona të parapëlqyera. Jemi gjithnjë e më shumë në kërkim të fres
Marrëveshja, dritë jeshile për njohjen e Kosovës Marrëveshja e arritur mes Kosovës dhe Serbisë, sigurisht që pritet të sjellë benefite. Njëri nga to mund të jetë njohja
Hapet drita jeshile për linjën e interkonjeksionit me Kosovën Ambasadorja gjermane Karola Myler Holtkemper është shprehur sot se shumë shpejt do të gjendet një zgjidhje për linjën e
Qeveria hap dritën jeshile për vendkalimin Bellanoc -Stançiç Gjatë seancës së fundit qeveria i dha dritën jeshile nënshkrimit të marrëveshjes për hapjen e vendkalimit kufitar Bellan
Greqia jep "dritën jeshile" për Maqedoninë A do t’i thotë Greqia "po" datës për negociata aderuese për Maqedoninë? Nga Athina mbërrijnë zëra optimistë se shteti he
Messi, doktorët japin "dritën jeshile" Pas frikës së madhe që kaploi Barcelonën pas dëmtimit të Lionel Messit në Champions League përballë Benfikës, në shtëpin
Miratimi i tre ligjeve, drita jeshile për statusin Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Edmond Panariti u takua të hënën në Bruksel me drejtorin e Zgjerimit në KE, Stefano Sann
Venger hap dritën jeshile për shkëmbimin Bendtner-Mexes Trajneri i Arsenal ka dhënë dritën e kuqe për shkëmbimin Bendtner-Mexes me skuadrën e Milanit. Skuadra kuq e zi ka nevoj
Më në fund hoqi bojën jeshile nga lëkura Braziliani që ishte lyer me bojën jeshile, e që thuhej se do i ngelte për gjithë jetë, më në fund ia ka dalë dhe tani e
Sallata jeshile, multifunksionale Sallata e jeshile, e cila rritet si perime gjethore, është një nga bimët më shumë delikate e sallatave në këtë botë. Kon
Hidhen poshtë projektligjet e RDK Kuvendi i Maqedonisë ka hedhur poshtë dy propozimet-ligjet e Rilindjes Demokratike Kombëtare gjatë seancës së hënë. Dep
Abramoviç i jep "dritën jeshile" kalimit të Drogba te Milan Siç është folur edhe ditët e fundit, Milani po kërkon një sulmues për të mos ndjerë mungesën e gjatë të Antonio Kasanos.