999 rezultate për

jeshile

Efektet e shëndetshme të bishtajës Bishtajat jeshile janë të pasura me karbohidrate, proteina, fibra dietike dhe mikronutriente, veçanërisht folate, mangan
Alves drejt rinovimit, gati kontrata 2-vjeçare Sipas asaj që shkruan katalanasja "Sport", Barcelona është gati ti ofrojë një rinovim kontrate 2-vjeçare mbrojtësit braz
Kombinimet e duhura të jeshiles (FOTO LAJM) Jeshilja është një ngjyrë e cila i shkon më përshtat stinës që sapo ka trokitur. Wshtë një ngjyrë e lehtë për tu kombinu
Efektet e shëndetshme të lakrës jeshile Lakra jeshile është një ushqim që më parë nuk shquhej për vlera të shumta shëndëtsore, por pas studimeve të shumta të kr
Efektet e shëndetshme të sallatës jeshile Zarzavatet janë dhe produktet ushqimore më të shëndetshme për organizmin tonë. Salla e bërë prej tyre ka një efekt të sh
Kombinimet ideale të ngjyrës jeshile (FOTO LAJM) Ngjyra jeshile është një dekori që i mungon ambjenteve të shtëpisë suaj. Shumë janë të apasionuar pas kësaj ngjyre, por
Ushqimet që na mbajnë larg stresit Jeta është shumë e lodhshme, punë, familja shkolla, shoqëria e mjedisi që na rrethon shpesh na bën të jemi të ndjeshëm d
Qeveria i hap dritën jeshile ndërtimit të Xhamisë së Namazgjasë Qeveria ka marrë vendimin për shpronësimin e pronarëve që preken nga ndërtimi i xhamisë së Namazgjasë në Tiranë, duke i
Juve, sot debutimi me uniformën jeshile (FOTO LAJM) Gjithçka është gati, madje edhe uniformat e reja. Juventus është mysafir sot në mbrëmje në "Vicente Calderon" ku përball
Mos neglizhoni perimet e bardha, të rëndësishme sa ato jeshilet Shpesh ne nuk i japim rëndësinë e duhur perimeve të bardha, duke i krahasuar me ato jeshile, ndonëse vlerat ushqyese jan
PD: Rama i lidhur me krimin Partia Demokratike akuzoi sërish sot kryeministrin Edi Rama për inkriminim të administratës, zyrave të shtetit e parlame
Miksim vajrash për mbrojtje ndaj diellit Tashmë që jemi në sezonin veror, shumë prej nesh nuk tregon kujdes maksimal për mbrojtjen e lëkurës. Më pas ndodh që të
Allegri në ditën e parë të stërvitjes me Juventusin (FOTO-LAJM) Seanca e parë e trajnimit për trajnerin e ri të Juventusit Massimiliano Allegri. Fllimisht Allegri i ka mbledhur ekipin
Rozana Radi nuk dorëzohet për linjat trupore, vesh sërish atletet jeshile (FOTO LAJM) Pas Soni Malaj, Bleona Qeretit, tashmë vjen edhe Rozana Radi që ushtrohet intesivisht për të mbajtur linjat në formë. Du
Rast i rrallë, këlyshët lindin me lëkurë jeshile (FOTO LAJM) Një qen ka lindur dy këlyshë me ngjyrë jeshile, duke shtangur të gjithë njerëzit. Tashmë duket se kjo histori nuk do të
Delevingne eksperimenton, vendos paruke jeshile (FOTO LAJM) Cara Delevingne ka surprizuar me look-un e saj teksa është shfaqur me paruke jeshile. Ajo ka shokuar paparacët, pasi
Dritë jeshile për teletransportimin e njerëzve në hapësirë, vijojnë studimet Në një të ardhme të largët mund të bëhet realitet teletransportimi i njerëzve në hapësirë. Ky rezultat është dhënë n
"Brazil 2014": Boeing-u i Seleçaos, një shtëpi verdhjeshile (FOTO LAJM) Është prezantuar në Belo Horizonte të Brazilit avioni që do të jetë në dispozicion të Kombëtares Seleçao përgjatë Kupës
Senna, përkujtimi special i Corinthians (FOTO LAJM) Para ndeshjes së Kupës, e fituar 3-0 kundër Nacional, futbollistët e Corinthians kanë përkujtuar 20-vjetorin e ndarjes n
Ja cilat janë pijet që ju ndihmojnë të humbni peshë Nuk ka ndonjë ilaç magjik për të humbur në peshë. Megjithatë ka një recetë pijesh që ndihmojnë që pesha juaj të bjerë në