999 rezultate për

jeshile

Ekspertët japin alarmin për sallatën jeshile: Është e rrezikshme! Duket se tashmë në listën e ushqimeve të rrezikshme është futur edhe sallata jeshile. Pikërisht në Kaliforni është re
CR7 i gjithë i Juventusit, Mendes i jep dritën jeshile Marottas Sot mes Cristiano Ronaldos dhe Juventusit kanë qenë ditët më të nxehta të kësaj merkato verore. CR7 dhe presidenti i
Holanda jep dritën jeshile: Shqipërisë sot t'i hapen negociatat me BE Qeveria e Holandës ka dhënë sinjale të forta se është tërhequr nga bllokimi i hapjes së negociatave të Shqipërisë. K
Hapet drita jeshile për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO Maqedonia dhe Greqia më 17 qershor kanë rënë dakort për çështjen e emrit duke e bërë atë Republika Veriore e Maqedonisë.
Holanda pro hapjes së negociatave me Maqedoninë Parlamenti holandez ka dhënë dritë jeshile për hapjen e negociatave për antarësim të Maqedonisë drejt BE-së. Ky është
Xhafaj jep dritën jeshile nga Gjermania: Pro negociatave! Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka udhëtuar këtë herë drejt Berlinit ku është pritur nga ministri Federal i Brendshëm
Negociatat me BE-në, Hahn jep dritën jeshile për Maqedoninë Komisioneri i BE-së Johanes Hahn, në një intervistë për Der Standard ka folur pozitivisht për çeljen e negociatave me Ma
Si të humbësh 2 kg në një javë duke u ushqyer shëndetshëm Përshendetje nga shkrimi i radhës, një shkrim që kam dashur gjithmonë ta bëj por për çështje kohe mbeti për sot! Unë
Thaçi jep dritën jeshile nga Viena, merr mbështjetje nga Austria Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka zhvilluar një takim me kancelarin e Austrisë, Sebastian Kurz. Ai ka deklaru
Liberalizmi i vizave, Haradinaj jep dritën jeshile nga Sofja Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se nënshkrimi i sotëm i deklaratës së përbashkët në Samitin e Sofj
Mirabelli i jep dritën jeshile largimit të Donnarummas Donnarumma shikohet si njëri nga fajtorët kryesorë për humbjen e madhe të Milanit në finale kundër Juventusit, i cili bë
Mjekët japin alarmin! Kujdes nga sallata jeshile Duket se tashmë në listën e ushqimeve të rrezikshme është futur edhe sallata jeshile. Pikërisht në Kaliforni është re
Shokohet Napoli, Torino i ndez dritën jeshile Juventusit për titullin kampion (VIDEO) Atëherë kur duhet të qetësohej Napoli dhe të vinte goli i qetësisë, ka menduar Torino për të prishur çdo plan. Me god
Ekspertët japin alarmin për sallatën jeshile: Është e rrezikshme! Duket se tashmë në listën e ushqimeve të rrezikshme është futur edhe sallata jeshile. Pikërisht në Kaliforni është re
PD i jep dritën jeshile marrëveshjes me 5 Yjet për formimin e qeverisë së re Marrëveshjeje për formimin e qeverisë në Itali mes Partisë Demokratike dhe 5 Yjeve tashmë është një realitet i afërt.
Njihuni me vetitë kurative të kumbullave Kumbullat jeshile janë një frut me origjinë turke, që njihet si Janerik (kumbulla e shpirtit), dhe janë fruta të rekoman
Dritë jeshile për negociatat me BE: Shqipëria në rrugë të mbarë Duket se edhe në këtë lëmsh të madh akuzat për trafik droge, rrijtje të krimit dhe korrupsion, Shqipëria qenka në rrugë
Supё me thjerrёza jeshile Përbërësit 2 gota thjerreza 1 lugë Shafran 1 qepë 1 karrotë 1 copë hudhër 1 lugë vaj vegjetal 2 lim
E fiksuar pas ngjyrës jeshile, 74-vjeçarja i habit të gjithë (FOTO LAJM) Elizabeth Sweetheart, 74 vjeç është e fiksuar në ngjyrën e jeshile. Gjërat e saj, gardëroba dhe gjithçka është në kët
Qeveria jep dritë jeshile themelimit të Ansamblit të këngëve dhe valleve shqipe Qeveria e Republikës së Maqedonisë në mbledhjen e saj të 57 – të morri vendim për themelimin e Ansamblit të këngëve dhe