999 rezultate për

jesh

Dikur yll, pse ka rënë kaq poshtë Britney Spears? (FOTO LAJM) Ajo mbetet një nga këngëtaret më të suksesshme në botë. U dhuroi adhuruesve të saj hite të pavdekshme, të cilat dëgjo
Kujdes se çfarë kërkoni, mjeshtri i Fotoshopit bën lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Ai konsiderohet si një nga më të mirët në fushën e Photoshopit, dhe këtë e provon edhe fakti se ndiqet nga mbi 883,000 n
Meta flet për propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Nuk do doja të përgjigjesha Presidenti i Republikës, Ilir Meta preferoi të mos bënte komente pas emërimit të Ministri të ri të Brendshëm nga ana e k
Shqipëria nuk gjen qetësi! Rriten ndjeshëm rastet e reja, COVID-19 vret 12 shtetas COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2711 testime, 551 të shëruar, 809 raste të reja dhe 12 humbje jete në 24 orët e fundi
Harrojini kurorat klasike në derën e shtëpisë, pse nuk provoni këto? (FOTO LAJM) Sa ditë mbetën? 10 dhe Krishtlindjet do të festohen përsëri. Nëse ende nuk i keni përfunduar zbukurimet e festave të fun
Sekreti i dobësimit paska qënë fare i thjeshtë: Eskpertët tregojnë çfarë duhet të bëni Humbja nga pesha kërkon një angazhim serioz ndaj një stili të shëndetshëm jetese. Ushqyerja e shëndetshme, aktiviteti
Vetëm 15 vjeç, njihuni me mjeshtrin nga Tetova që prodhon makina nga kombinimi i mbetjeve (VIDEO) Shumëkush ndoshta e sheh vetëm si një makinë të zakonshme për lakimin e hekurit, por, kjo nuk është aspak e tillë. K
Protesta e djeshme: Arrestohet i riu me kanabis, nën hetim 18 të tjerë Një 21-vjeçar është arrestuar, ndërsa 18 të tjerë janë vënë nën hetim nga policia e Tiranës, për shkak të pjesëmarrjes n
"Shes verë, do takoja të dashurën": Si gënjeshtrat çuan pas hekurave shqiptarin në Itali Një 46 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane në Ponte Pattoli, pasi u kap me rreth 3 kg kokainë. Shqiptari
2 truke të thjeshta për një buzëqeshje si nëpër filma Shumë ëndërrojnë dhëmbë të shëndetshëm dhe të bukur, por pak njerëz guxojnë të provojnë zbardhjen kimike. Bright Side
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
U bë nënë për herë të parë, Jonida Vokshi: Hyra në banjo e kam qarë 1 orë rrjesht! (FOTO LAJM) Ditën e sotme, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ishte moderatorja Jonida Vokshi. Jonida Vokshi ka rrëfyer për “Ftesë
Ku të drejtoheni për testimin e thjeshtë? Flet shefja e Epidemiologjisë në ISHP Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino në një lidhje live për RTV Ora, ka treguar më shum
E kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Lajm pozitiv, Skënder Gega tregon përmirësim të ndjeshëm dhe kthehet në Shqipëri Trajneri i Kukësit, Skënder Gega, kthehet sot në Shqipëri. Tekniku i nënkampionëve të vendit ka lënë sot klinikën "BHT"
Shqiptarët të lodhur nga ligji i maskës? Rritet ndjeshëm numri i gjobave U kapën pa maskë, gjobiten 1552 persona. Ky numër është rritur ndjeshëm që nga ditët e para, ndaj duket se shqiptarët
Tjetër deklaratë e bujshme, avokati: Maradona mund të jetonte, ai u rrëzua dhe ra me kokë Nga Matthias Marburg, BILD Dalin në dritë të tjera detaje nga vdekja e Diego Maradonës, 60 vjeç. Rodolfo Baque, av
Sherr mes vajzave tek "Për'puthen": Më quajti objekt s*ksi, më ofendoi Deklarata e bërë nga Ana referuar Melisës, ka prekur jo pak këtë të fundit. Bukuroshja ka vendosur të mos ndjekë më n
Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Përveç vlerave shëndetësore, janë disa arsye të tjera pse duhet të blini më shumë çajra Ndërsa temperaturat bëhen më të ftohta, në vend të kafeve me akull tani konsumojmë çajrat e ngrohtë. Pijet e ngrohta sje