999 rezultate për

jesh

Deklarata që shokoi rrjetin: Ronaldo pëlqen djemtë, lidhjet janë një gënjeshtër e madhe (FOTO LAJM) Piotr Listerman pronari i një agjencie VIP për çifte, i cili ka bërë të mundur njohjen e Cristiano Ronaldo dhe bukuroshe
Enigma që do ju sfidojë: Sa kuba shihni në foto? (FOTO LAJM) Studimet kanë treguar se enigmat kanë efekte vërtet të dobishme në trurin tuaj. Ato mprehin mendimin tuaj, rrisin kuj
"Qytetarët duhet të jenë të përgjeshëm! Të mbajnë maska, distancën fizike dhe higjienën" Ministria e Shëndetësisë edhe njëherë u bën apel të gjithë qytetarëve të jenë të përgjegjshëm dhe të ndërgjegjshëm – të
Situatë alarmante në liqenin e Ohrit, bie ndjeshëm niveli i ujit Ishuj të vegjël u shfaqën në brigjet e Liqenit të Ohrit, në vende të cilat më herët ishin nën ujë. Kjo situatë është rez
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
Shpërthen infeksioni në Rusi, shtohet ndjeshëm numri i viktimave Rusia njoftoi se me 11.493 raste të reja nga Covid-19, numri i rasteve ka arritur në 1.260.112, ndërsa me 191 vdekje në
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Fjala e fundit e modës, kjo është xhaketa më "In" e vjeshtës (FOTO LAJM) Vjeshta shpesh lidhet me shirat, uljen e temperaturave dhe në një kohë tjetër një veshje e bardhë me gjasë nuk do të ish
Mos e harroni çadrën, si do të jetë moti sot Sipas MeteoAlb deri në mesditë vendi do të karakterizohet me një mot me kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme, të
Vjeshta, ja ushqimet e dobishme për të forcuar sistemin imunitar Ne gjithmonë e identifikojmë ndryshimin e sezonit me ngarkesën e stresit fizik dhe mendor që sigurisht lidhet me uljen e
Shpëtoni njëherë e mirë, hiqni ngjitësin nga kavanozi me këtë truk të thjeshtë Sa herë ju ka ndodhur që t’ju shkaktojë telashe të mëdha heqja e ngjitësit, i cili mbetet në kavanoz, pasi që nga ai ken
Rama i kërkon zyrtarisht sqarime Serbisë: Nuk toleroj asnjë gojështurur! Ministria e Jashtme ka biseduar me ambasadorin serb në Tiranë, pas deklaratave të ministrit të jashtëm serb, kundrejt Sh
COVID-19/ Manastirliu: Vjeshta dhe dimri, muaj të vështirë Ministrja e shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale Ogerta Manastirliu pret një vjeshtë dhe dimër të vështirë për shkak të pa
Meta nuk i ndahet Ramës: Akt i shëmtuar, shkeli një marrëveshje! Gjatë intervistës në "Tempora", presidenti i Republikës Ilir Meta, teksa komentoi votimin e djeshëm në Parlament të ndry
Çantat e vjeshtës 2020 i përshtaten pandemisë, gjeni modelin tuaj në këto koleksione (FOTO LAJM) Sezoni i ri dhe pandemia kanë vënë në punë edhe markat e mëdha, edhe emrat më në zë të dizenjatorëve të çantave, të cilë
Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19, Greqia vetëm një hap larg vendimit ekstrem Rritja e numrit të rasteve me COVID-19 ka bërë që autoritetet greke të bëjnë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambien
E "torturuam" në verë, si të kujdeseni për lëkurën gjatë vjeshtës Ekzema mund të jetë jashtëzakonisht irrituese dhe e dhimbshme për njerëzit që vuajnë nga kjo gjendje e lëkurës. Ndërsa h
Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (VIDEO) Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja ka zbuluar se shumë shpejt familj
"Vrasësit janë në Beograd", Rama ministrit serb: Gojështhurur e mendje errët Kryeministri Edi Rama iu përgjigj sërish ministrit serb të Mbrojtjes, Aleksandër Vulin pas deklaratave të tij për Shqipë
Si të parandaloni tharjen e lëkurës në vjeshtë Përveç rënies së flokëve, vjeshta është një sezon i ndërlikuar edhe për ata që vuajnë nga lëkura e thatë. Mendohet se lë