999 rezultate për

jesh

Zëvendësojeni trajtimin mujor të fytyrës tek estetistja me një përbërës të thjeshtë Trajtimet mujore të fytyrës janë të nevojshme për një lëkurë të relaksuar, të hidratuar dhe të pastër. Ne dimë si ta zë
Dita nis me reshje, por si do të ndryshojë moti gjatë pasdites Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm duke sjellë reshje në të gjithë territorin. Gjatë pasdites
Përkeqësohet ndjeshëm moti, bashkia thirrje qytetarëve të Vlorës Shqipëria pritet që të përfshihet sërish këtë javë nga një mot me stuhi dhe reshje të dendura shiu. Mbrëmjen e sotme
Meta dekoron me titullin "Mjeshtër i Madh" 4 mundësit e shquar Presidenti Ilir Meta ka dekoruar mundësit e shquar Fuat Brahi, Alfred Bardeli, Shkëlqim Troplini dhe Hysen Omi me Titull
Në mbrëmje shtohen ndjeshëm reshjet, në cilat zona parashikohen përmbytje Moti në vend është duke u karakterizuar nga reshje shiu thuajse në të gjithë territorin. Krahas shiut, në zona të caktua
E trishtë, ndahet nga jeta ikona e Vllaznisë Legjenda e volejbollit shkodran dhe shqiptar, Ali Bushati është ndarë nga jeta ,mëngjesin e sotëm në moshën 78-vjeçare.
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve në Vlorë Është pezulluar lundrimi për mjetet e vogla dhe të peshkimit në portin e Vloës, për 48 orët e ardhshme. Shkak për pe
A do jesh kandidat për deputet? Salianji: Nuk është ndonjë enigmë e madhe Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka qenë i ftuari i parë i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Sa
Meta vlerëson me titullin e lartë "Mjeshtër i Madh" Ylli Bakën (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzik
Dritë jeshile? Zyra për Certifikim në KQZ rekomandon që Albin Kurtit t’i lejohet kandidimi Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, ka njoftuar se kanë pranuar rekomandimin për certifikimin e
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve të peshkimit në Vlorë Në bazë të parashikimit të kushteve hidrometeorologjike për 48 orët e ardhshme në portin e Vlorës dhe jashtë saj është p
6 këshilla të thjeshta për të mos u sëmurur këtë dimër Gripërat dhe virozat e dimrit shpesh na bëjnë të lëmë punën disa ditë ose të anulojmë planet për pushime dimërore. Paran
Një pëllumb në xhaketë, mesazhi që fshihte Lady Gaga në performancën e djeshme (FOTO LAJM) Lady Gaga këndoi himnin kombëtar në nisjen e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden si president i SHBA-ve një ditë më p
Më e thjeshtë nga ç'kujtonit! Ja ç'duhet bërë që të mos ju grisen getat Pasi kaluat më shumë se tre orë në dush, duke bërë grimin dhe zgjedhur veshjen ideale (dmth një prej 100 kombinimeve që
6 këshilla të thjeshta për të mos u sëmurur këtë dimër Gripërat dhe virozat e dimrit shpesh na bëjnë të lëmë punën disa ditë ose të anulojmë planet për pushime dimërore. Paran
Ky kombinim i thjeshtë do të jetë veshja më e famshme që do të shihni (FOTO LAJM) Çfarë nënkupton në të vërtetë fraza "kombinim i thjeshtë"?! Një veshje për të cilën ti nuk mendohesh shumë për ta kombin
Derbi Inter-Juve, 5 trajnerët më të suksesshëm që drejtuan 2 ekipet Antonio Conte është vetëm trajneri më i fundit që është ulur në stolin e Juventusit dhe Interit. Nga Trapattoni te L
Më në fund dimër, zbresin ndjeshëm temperaturat Sipas MeteoAlb masat ajrore me origjinë polare do të diktojnë orët e para të ditës mot të kthjellët, por të ftohtë në të
Rritet ndjeshëm numri i gjobave, sa qytetarë dolën pa maskë Policia e Shtetit ka gjobitur 923 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 48 orëve të fundit. “Si rezultat i ko
"Gënjeshtra është e vërteta e re", Tuna sapo hodhi publikisht kunja për Patrisin? (FOTO LAJM) Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë qenë çifti më i diskutuar në mediat rozë këto kohët e fundit. E gjithë kjo nisi nga f