999 rezultate për

jeni

Nga marrja e antibiotikut deri tek mungesa e shplodhjes, gabimet që bëni kur sëmureni Anashkaloni pushimin Trupi plogështohet kur është sëmurë dhe i shterojnë energjitë. Trupi ka nevojë për pushim abs
HOROSKOPI/ Duket se fati është me ju, shenja me fat Dashi Mundohuni të jeni më sistematikë, në mënyrë që gjithçka keni programuar për këtë ditë ta përfundoni në kohën e
Nuk e dini ç'masë unaze keni? Një udhëzues si ta gjeni (FOTO LAJM) Ju e dini se në ç’numër i blini atletet, se çfarë masa i kërkoni xhinset, fustanet, palltot e kështu me radhë, por me gj
HOROSKOPI/ Sot duhet të ruani qetësinë, shenja e paralajmëruar Dashi Ndikimi i yjeve do të shkaktojë një rrëmujë të madhe në jetën tuaj sentimentale. Besimi te njerëzit është zbeh
Ky test tregon ç'njerëz jeni: E gjeni dot cila nga këto nëna nuk po mban në krahë fëmijën e saj Gruaja 1 Jeni natyrë e përulur dhe që shkoni shumë mirë me të tjerët. Jeni një dëgjues dhe bashkëbisedues i mirë. Nuk
HOROSKOPI/ Tani e tutje kjo shenjë mund të jetojë përvoja të reja në dashuri dhe në punë Dashi Do të jetë një ditë shumë pozitive, falë Hënës në një aspekt të favorshëm. Për më tepër, në pak ditë, Jupiteri
"Do ju vështirësohet jeta", Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për ditën e sotme, ku ka zbuluar shumë surpriza për të gjitha she
HOROSKOPI/ Sot do jetë një ditë e mirë, shijojeni Dashi Sot duhet të jetë një ditë e mirë pavarësisht nga “përplasjet” e Mërkurit me Afërditën. Ruani mbarëvajtjen në p
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe. Biletat e avionit janë gjëja më e rrallë që mun
Mund të jeni duke i folur fëmijës në mënyrën e gabuar, një udhëzim për prindërit dhe mësuesit Komunikimi me fëmijën shpeshherë, kthehet në një sfidë për prindërit dhe mësuesit. Në përpjekje për ta mbajtur fëmijën n
STUDIM/ Kur i infektoni më shumë të tjerët, nëse jeni prekur nga Covid-19 Na pyeti nëse duhej të shkonte në punë, të vraponte për të bërë një tamponin, apo të rrinte në shtëpi. Për shkak se nuk
HOROSKOPI/ E sotmja do të jetë një ditë shumë e trazuar për ata që janë në një lidhje Dashi Gjatë kësaj të enjte do të jeni tepër kreativë, sidomos në fushën e ndjenjave. Mendja juaj sot do të punojë vet
"Pogba lojtari më i mbivlerësuar që kam parë, largojeni" Agjenti i Pol Pogba, Mino Raiola, ka theksuar së fundmi se mesfushori francez e ka mbyllur me Manchester United dhe do t
Mendoni se jeni intolerantë ndaj glutenit? Zbulojeni tani Gluteni mund të jetë një gabim i madh, por është një nga shumë gjërat më të mira të jetës. Ndërkohë që për shumë njerëz
Taktika sekrete e ushtarakëve, çfarë duhet të bëni që t’ju zërë gjumi për dy minuta Ekziston një teknikë e shkëlqyer ushtarake që thuhet se ndihmon këdo që të flejë gjumë brenda dy minutave dhe kjo gjë mu
Grimi në katër hapa për nënat që nuk kanë kohë Ju jeni një mami që vraponi gjithë ditën midis shtëpisë, zyrës dhe shkollës. Padyshim që nuk keni kohë të provoni teknik
"Jeni në ankth më shumë se unë", Sara reagon pas komenteve ofenduese në shtatzëni (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka reaguar ndaj komenteve negative që ka marrë gjatë periudhës së shtatzanisë. Sara dhe Ledri pritet të bëhen
A mund t'i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve? (FOTO LAJM) Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të. Fot
Që të jeni një hap para, këto janë ngjyrat e thonjve për 2021-shin (FOTO LAJM) Për të gjitha ato vajza që pëlqejnë të jenë një hap para me trendet e momentit na lejoni t’ju prezantojmë me ngjyrat e t
U kapën "mat", zbulohet a jnë në një lidhje Trejsi me Don Xhon (FOTO LAJM) Ka dy javë që në media po shkruhet se një lidhje e re dashurie mund të ketë nisur mes reperit Don Xhonit dhe “Miss Unive