999 rezultate për

jeni

HOROSKOPI/ Dikush do i kërkojë një nder të vqshtirë kësaj shenje Dashi Do të jeni në gjendje të kurseni një shumë të vogël parash. Eventet shoqërore do të jenë mundësia e përsosur për
Jeni me diabet? Zbuloni ushqimet që s’duhet t’i fusni në gojë Sipas Gerald Bernstein, drejtor i Institutit të Diabetit në qendrën mjekësore të Nju Jorkut, pacientët e prekur nga diab
A e gjeni dot vajzën e vogël në këtë foto? (FOTO LAJM) Në fakt është shumë e vështirë. Në këtë fotografi të shkrepur mes një relievi shkëmbor ndodhet një vajzë e vogël.
QUIZ/ Sa 5-a arrini të dalloni në foto? (FOTO LAJM) Në foto janë ngatërruar disa 5 me shkronjën S dhe ju duke sfiduar fuqinë e vështrimit duhet të gjeni sa është në total n
Gjeni një shoqe si Xhesika Berberi, dhurata speciale që bëri për bebushin e Afërditës (FOTOL AJM) Çifti i njohur, Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të bëhen së shpejti prindër për herë të pare. Mirëpo që tani çifti k
Mos i neglizhoni/ Këto janë sinjalet që tregojnë se dikush iu ka hakuar telefonin tuaj Hakerat janë rritur shumë kohët e fundit dhe të gjithë duhet të tregohemi të kujdesshëm. dyshoni se jeni hakuar, lexo
Agnesa Vuthaj feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ish-Missi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj, feston sot ditëlindjen. Me rastin e ditës së saj të veçantë, ajo ka marrë shumë urime n
Tea i përgjigjet e zhgënjyer Andit: Bëre si i lënduar dhe sikur nuk dije asgjë (VIDEO) Tea i është përgjigjur përmes një videoje në Youtube, pyetjeve per te cilat te gjithe jane kuriozë së fundmi. Tea ka tre
HOROSKOPI/ Kujdes me veprimet sot, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Nervozizmi do të dominojë gjithë këtë ditë, për shkak të ndikimit negativ të Venusit. Reflektoni dhe bëni zgjed
Sa elegancë, shijojeni këtë gol të Fernandes ndaj Everton (VIDEO) Skuadra e Manchester Unitedit po fiton 2 me 0 ndaj Evertonit pas pjesës së parë. Golin e dytë në këtë ndeshje e shëno
Si funksionon oksimetri, pajisja e nevojshme për të prekurit nga koronavirusi Covid -19 i kthyer në një pandemi e cila globalisht po shkakton dëme të medha jetësh njerëzore dhe recension të thelluar
Meri Shehu paralajmëron këto shenja: Ndryshime në jetë e takime romantike Dashi Nje shoqe apo nje shok ju ka magjepsur dhe po ju mbane ne rrezen e ndikimit duke ju krijuar nje ambjent pak jasht
"Harrojeni Ndraghetën", gazetari zbulon dosjen e nxehtë të SPAK Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar se SPAK ka në dorë një dosje mjaft sensitive me të dhëna më shumë se këto p
HOROSKOPI/ Shumë konfuzion në dashuri, shenja që sot duhet të ruhet Dashi Yjet do ju sjellin shumë konfuzion në dashuri: kini kujdes nga tradhtitë, mund të bini në tundim, por më pas të
HOROSKOPI/ Bëni mirë të jeni i sinqertë, neser ju presin sfida Dashi Yjet do ju sjellin shumë konfuzion në dashuri: kini kujdes nga tradhtitë, mund të bini në tundim, por më pas të
Flokë të gjatë apo të shkurtër, mësoni çfarë tregojnë për personalitetin tuaj Studime të ndryshme tregojnë që gjatësia e flokëve përcakton katër pika të rëndësishme për personalitetin tonë. Prerja e
Testoni veten: E gjeni peshën e saktë? (FOTO LAJM) Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju: Macja + Miu = 10, Qeni + Miu = 20; Qeni+Macja = 24. Macja
Keni pasur te infektuar në familje por ju nuk jeni prekur? Brataj zbulon kush iu mbron Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, komentoi mutacionet që ka pësuar koronavirusi, si dhe rritjen e rasteve të r
Feston sot ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Elvana Gjata (FOTO LAJM) Elvana Gjata feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja mbush plot 34 vjeç.Artistja e njohur ka lindur më 3 shkurt të vitit 1
Pipero u vaksinua, por u infektua me COVID: 4 arsye pse Mjeku Pëllumb Pipero rezultoi pozitiv pas dozës së parë së vaksinës duke ngritur një hije dyshimi në popull për efektivi