999 rezultate për

jay-z

Vajza e 13-muajshe e Beyonce dhe Jay-Z nis të flasë Vajza e 13-muajshe e Beyonce dhe Jay-Z ka nisur të flasë. Lajmi bëhet i ditur nga vetë ylli i hitit “The Crazy in Love”,
Beyonce dhe Jay-Z shpenzojnë 200 mijë dollarë për ditëlindjen e Blue Ivy Duhej të ishte një festë familjare por Beyonce e Jay-Z kanë organizuar një super festë për 1-vetorin e ditëlindjes së va
Artistët më të pasur të botës së hip-hopit (FOTO-LAJM) Producenti dhe themeluesi i kompanisë së njohur, “Beats by Dre”, Dr. Dre është klasifikuar nga “Forbes” si artisti më i
Çiftet më të paguara në botë (FOTO-LAJM) Këngëtarja Beyonce dhe burri i saj Jay-Z, janë çifti më i paguar në botë. Sipas revistës “Forbes” për periudhën maj 2011
Rita do takim me presidenten Jahjaga? Këngëtarja 21- vjeçare Rita Ora, e cila ndodhet në qendër të medieve botërore, i ka thënë një reviste muzikore se vendl
Rita: Isha në shok kur takova Jay-Z Rita Ora, ka zbuluar se ajo ishte tej mase e ngazëllyer kur e kishte takuar reperin amerikan Jay-Z, aq shumë sa që ishte
Rihanna ‘rrezikohet’ nga kosovarja Rita Ora Këngëtarja kosovare e vendosur në Amerikë, Rita Ora e cila është duke bërë muzikë nën markën e e Jay-Z, duket se çdo her
Sjellja e Rihanna “tërbon” Jay-Z Zërat se Rihanna dhe ish i dashuri Chris Brown, i cili është akuzuar për dhunë fizike ndaj këngëtares, janë kthyer sëris
Jay Z dhe Beyonce fillojnë dietën Jay-Z ka filluar të përshtasë menunë duke ngrënë të njëjtat gjëra me bashkëshorten e tij Beyonce, e cila është në muajt
Jay-Z i hap vetes shumë probleme Jay-Z i ka hapur vetes "99%" të problemeve pasi është pozicionuar kundër protestave në Uoll Strit në Nju Jork. Jay-Z e k
Jay-Z mashkulli i vitit Reperi, producenti, sipërmarrësi dhe burri i këngëtares, Beyonce, Jay-Z është zgjedhur mashkulli i vitit sipas opinionit
Beyonce dhe Jay-Z shpenzojnë shumë për beben Beyonce dhe Jay-Z do të shpenzojnë 1 milion dollarë për beben e tyre. Ata janë duke shpenzuar para gjithandej edhe pse b
Beyonce feston 30-vjetorin në Itali Vetëm pak ditë pasi Beyonce Knowles bëri publik lajmin se priste një fëmijë, ajo ka festuar 30-vjetorin në Itali bashkë
Jay-Z, këngëtari më i pasur i Hip-Hop Jay-Z është në krye të listës së revistës ‘Forbes’, si hip-hopisti më i pasur me 37 milionë dollarë në 12 muajt e fundit
Beyonce lë shenjë në Paris Beyonce dhe Jay-Z vazhdojnë të shijojnë qëndrimin e tyre në Paris. Nipi 6-vjeçar i këngëtarit, Juelz, është bashkuar
Beyonce i dhuron Jay-Z një Bugati Beyonce i ka dhuruar partnerit të saj Jay-Z një Bugatti, makinën sportive më të shpejtë në botë, me vlerë 1.3 milionë fu
Jay-Z me album të ri Këngëtari i muzikës rep Jay-Z do të editojë kompilimin e hiteve, i cili do të dalë në shitje më 23 nëntor, shkruan "New
Beyonce dhe Jay-Z, në "Guinness" Jay-Z dhe Beyonce, janë edhe një tjetër çifti i njohur i cili me punën e tyre e merituan hyrjen në librin e rekordeve "G
Tinchy: Jay-Z me keshillon Reperi britanik Tinchy Strider është duke u këshilluar nga reperi Jay-Z, fjalëve të urta të
Beyonce dhe Jay-Z festojne pervjetorin me mjuzikell Superçifti, Beyonce dhe Jay-Z kanë festuar përvjetorin e dytë të martesës së tyre n