999 rezultate për

jay-z

"Jahti i Jay-Z dhe Beyonce", Ermali pushon në të njëjtin vend me çiftin e famshëm? (FOTO LAJM) Pasi pushoi në bregdetin shqiptar, Ermali ka zgjedhur një tjetër destinacion. Kësaj radhe ai ndodhet pushime në Bodrum t
KORONAVIRUSI/ Milani njofton se do të realizojë një koncert bamirësie me Jay-Z Një klub historik dhe një legjendë e rap do të bëhen bashkë. AC Milan njofton në faqen zyrtare se mbrëmjen e sotme së ba
NBA: I ofron një pije reperit Jay-Z, "tërbohet" Beyonce (VIDEO) Bashkëshortja e pronarit të Golden State Warriors është kapur nga kamera duke folur me reperin Jay-Z, ndërkohë që Beyonc
Beyonce dhe Jay-Z në ndeshje basketbolli, vëmendja zhvendoset të çifti (FOTO LAJM) Ata shumë rrallë mund të shijojnë një dalje së bashku duke qenë se të dy janë yje të njohura botërore. Por, së fundi
Kanye West zbulon arsyen e konfliktit me Jay-Z: Nuk më erdhi në dasmë Kanye West ka patur konflikt me mikun e tij më të mirë dhe bashkëpunëtorin,Jay-Z, por së fundmi mësohet edhe arsyeja se
Jay-Z kritikohet ashpër nga e bija Zbulohet një tjetër pjesë e intervistës së sinqertë të Jay-Z për David Letterman në emisionin e Netflix, “My Next Guest
Jay-Z për mamanë e tij: “Shpërtheva në lot kur më tha se është lezbike” Pjesë e albumit të tij të famshëm “4:44” është kënga “Smile” të cilën reperi Jay-Z ja ka kushtuar mamasë së tij e cila p
Beyonce dhe Jay-Z kanë një befasi për fansat Beyonce dhe Jay-Z kanë shitur shumë bileta për turneun e tyre të ardhshëm dhe tani çifti do të sigurohet që ta ketë një
Flet gruaja e shokuar nga Beyonce dhe Jay-Z: “Ja çfarë mendova kur i pash” Susan Monaghan është gruaja, foto e së cilës u bë virale dhe u shndërrua në qindra meme kur pa në hollin e një hoteli çi
Rita Ora dhe Jay-Z lënë pas krahëve të kaluarën Mesa duket, “Grammy Awards” ka shërbyer edhe si një urë lidhëse midis dy ish kolegësh. Pas përfundimit të kësaj ceremoni
Jay Z: Terapia na ndihmoi të mos divorcohemi Jay Z i shpëtoi divorcit kohë më parë pasi kishte mashtruar gruan e tij, Beyoncen. Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce du
Jay-Z: E kam tradhtuar Beyoncen, por terapia na ndihmoi të mos divorcohemi Për te gjithë Jay-Z dhe Beyonce duken çifti më ideal në botë! Por duket se nuk është ashtu. Ylli i Hip Hop-it ka, për
Jay-Z lëshon bombën: Martesa jonë nuk ishte 100% e vërtetë Jay Z pas publikimi të albumit ku rrëfente gjithcka ndodhi me tradhëtinë ndaj Beyonces pranoi gjithashtu se martesa e ti
Beyonce dhe Jay-Z do ndahen? Pak ditë më parë ata u panë më të dashuruar se kurrë më parë, por ndodh që mediat të aludojnë për një ndarje mes tyre, p
'Çmendet' Beyonce dhe Jay-Z, ja sa paguan për suitën presidenciale (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, Beyonce së bashku me Jay-Z po dëshmojnë se janë një familje e lumtur dhe se nuk bëhet fjalë për një
Zihen Beyonce dhe Kim, del hapur konkurrenca (FOTO LAJM) Janë thelluar edhe më tej mosmarrëveshjet që kanë pasur prej kohësh Kim dhe Beyonce. Ato kanë nisur që prej dasmës së Ki
Sërish tradhëti, Jay-Z dhe Beyonce të lumtur? Sapo zërat qarkullojnë për tradhëti, një ditë më pas ata së bashku me vajzën shëtisin si një familje e bashkuar. Në fill
Beyonce dhe Jay-Z, kush tradhëton më shumë? (FOTO LAJM) Shumë fjalë qarkullojnë nëse Beyonce ka tradhëtuar bashkëshortin Jay-Z, apo ky i fundit ka tradhëtuar këngëtaren. T
Kunata rreh Jay-Z, shikoni videon Për shkaqe ende të panjohura, reperi Jay-Z është rrahur mjaft keq nga kunata. E gjithë skena, për ironi të fatit ka ndod
Beyonce, epiqendra e "Grammy Awards 2014" (FOTO LAJM) Diva e muzikës Beyonce dëshmoi në "Grammy Awards 2014" se këtë epitet e ka plotësisht të merituar. Së bashku me bashkësh