999 rezultate për

jashtem

Largimi i paarsyetuar dhe i dyshimtë i Ditmir Bushatit Skerdilajd Zaimi Në listën e ministrave që Edi Rama ka larguar sot ka rënë në sy ministri i Jashtëm Ditmir Bus
Nuk kanë fund skandalet, zbulohet lidhja jashtëmartesore e Mourinho-s Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javë
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Mourinho lidhje jashtëmartesore me një bionde? (VIDEO) Jose Mourinho ka një miqësi të fshehtë me një grua bionde 14 vjet më të re se sa ai. 55-vjeçari, së fundmi u largua nga
Kryebashkiaku i Tiranës në Japoni, takime me ministrin e Jashtëm dhe Guvernatoren e Tokios Eksperienca japoneze në menaxhimin e emergjencave civile dhe fatkeqësive natyrore, si dhe një transport publik miqësor m
Krasta ia thotë Bushatit në sy: Gabim i rëndë, qasje disfatiste Moderatori Adi Krasta ka pasut sot në studio ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati. Ata kanë pasur edhe një konflikt të
Gjermanja në dilemë, të jetë police apo yll instagrami që t'i kënaqë fansat (FOTO LAJM) Policia më e bukur në Gjermani, Adrienne Koleshar, 34 vjeçare duhet të vendoë ndërmjet punës së saj police apo modele.
Reagon Greqia: Pa u plotësuar ky kusht nuk ka takim me Ramën Greqia thotë se ende nuk është përcaktuar vendi dhe as koha e një takimi të mundshëm mes kryeministrit shqiptar Edi Rama
Ministri boshnjak paturpësisht ankohet ndaj Kosovës Ministri i Jashtëm i Bosnjës dhe Hercegovinës e ka akuzuar Kosovën për siç ka thënë “veprime skandaloze” për taksën 100%
Nuk ndalen dështimet e Pacollit, kur do të reagojë Haradinaj? Nga Ervin Shkulaku Një ditë para votimit në Asamblenë e Përgjithshme të INTERPOL-it ministri i Punëve të Jasht
Shkon për të lobuar kundër Kosovës, Daçiçin e zë damllaja në avion Një portal serb, që në shumicën e rasteve publikon “Fake News”, ka shkruar përsëri një lajm të rrejshëm për Ivica Dacici
Edhe në qeli Gruevski do të jetë deputet Shumica parlamentare nuk i ka 80 vota “për”, kurse Rregullorja thotë se në rast se ato nuk janë siguruar, mandati prej d
Çipras merr situatën në dorë, do të negociojë me Shqipërinë për detin Zhvillimet e fundit politike në Greqi, pritet që të ndikojnë edhe në Tiranë. Me largimin e ministrit të Jashtëm Nikoz Ko
Dorëhiqet ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias raportohet të ketë dhënë dorëheqjen. Kjo lëvizje nga Kotzias, vjen një ditë
Lidhjet jashtëmartesore të Trump, reagon për herë të parë Melania Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me lajmet e lidhjve jashtëmarte
Frankofonët pranojnë kërkesën e Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka konfirmuar se Këshilli i Ministrave të Jashtë
Habit regjisori shqiptar: Ministri grek flet rrjedhshëm gjuhën shqipe Regjisori Laert Vasili i ftuar mbrëm në "360 Gradë" i ka habitur të gjithë kur deklaroi se rreth viteve 2000, kishte bis
Deputeti ia kujton Pacollit: Mijëra të vararë dhe 20 mijë gra të dhunuara “Çfarë trishtimi: - 13,000 të vrarë; - 1,700 të zhdukur; - 200 varreza masive; - 20,000 gra të dhunuara; - 1 milionë qyt
Ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Maas javën e ardhshme në Tiranë Javën e ardhshme Tiranën e viziton ministri i Jashtëm Gjerman, Heiko Maas ndërkohë që 15 shtatori përkon me 31-vjetorin
Bosnje-Hercegovina i jep një goditje Behgjet Pacollit Lideri i serbëve të Bosnjës, Milorad Dodik, ka dënuar vizitën e paralajmëruar për këtë javë në Bosnjë të ministrit të ja