999 rezultate për

japonia

Japonia fiton tre pike, Kameruni zhgenjen (VIDEO-FOTO) Fitore e Japonisë ne rezultat minimal 1:0 në ndeshjen kundër Kamerunit, skuadër që gjatë
Japonia fiton tre pikë, Kameruni zhgënjen (VIDEO-FOTO) Fitore e Japonisë ne rezultat minimal 1:0 në ndeshjen kundër Kamerunit, skuadër që gjatë gjithë ndeshjes tregoi një perf
Japonia Trajneri: Takeshi Okada Japonia është nje nga skuadrat më të forta në Azi, dhe për paraqitjen e katë
Japonia po zhvillon sot zgjedhjet parlamentare Japonia po zhvillohen zgjedhjet e përgjithshme në të cilat Partia Demokratike në opozitë, k&eum
Japonia del nga recesioni Pas 12 muajsh recesioni, Japonia ka rifilluar rritjen ekonomike. Ne tremujorin e dyte te 2009-es, Prodhimi i Brendshem B
Japonia njeh pasaportat e reja të Kosovës Ambasada e Japonisë në Vjenë dhe Zyra Ndërlidhëse japoneze në Prishtinë përmes n
Kanadaja dhe Japonia njohen shtetin e Kosovës Mbreme Kanadaja dhe Japonia kane njoftuar se kane njohur Republiken e Kosoves. Lajmi eshte bere i ditur nga Ministrite e
Japonia do ta njohë pavarësinë e Kosovës Japonia do ta njohë pavarësinë e Kosovës nga Serbia e cila pritet të ndodhë brenda muajit