999 rezultate për

januzajt

Lindon Selahi, pasuesi i Januzajt zgjedh Anderlechtin (VIDEO) Klubi i Anderlechtit siguron shërbimet e djaloshit shqiptar Lindon Selahi, që për nga talenti konsiderohet pasuesi i Adn
Lukaku: Ky është Botërori i Adnan Januzajt Sulmuesi belg, Romelu Lukaku beson shumë tek shqiptari Adnan Januzaj. Futbollisti në prnësi të Chelsea-t mendon se ylli
Belgjika e Januzajt, fitore mes breshërit (VIDEO) Duket se edhe moti nuk është i kënaqur me paraqitjen e kombëtares së Belgjikës në prag të startit të botërorit. Në miqës
Rënditja e FIFA-s: Brazili në pod, Shqipëria +4 (FOTO LAJM) Brazili ngjitet në podin e Rënditjes së FIFA-s për muajin qershor: Seleçao kalon Portugalinë dhe ka përpara vetëm dyshen
Përmbledhje e debutimit të Januzajt për Belgjikën (VIDEO Adnan Januzaj ka treguar një lojë shkëlqyer në debutimin e tij me kombëtaren e Belgjikës. Me fanellën me numer 20, Ja
Mediat belge: Adnan, zgjedhje inteligjente! Mediat belge bashkohen njëzëri për çështjen Januzaj. Pak orë pas vendimit të mesfushorit për t’i dhënë fund enigmës për
De Biasi: Zgjedhje logjike e Januzajt, na ushqeu shpresa të kota U komentua nga mediat e gjithë Europës thënia e pak muajve më parë të trajnerit të Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi
Ç'do emri i Januzajt në fanellën e Liverpool-it?! (VIDEO) Një fabrikë në Londër ka krijuar fanellën e Adnan Januzajt me numër 44, por kësaj rradhe jo për ngjyrat e Manchester Uni
Bogdani: Nuk duhet t'i lutemi Januzajt Ish sulmuesi i kombëtares shqiptare Erjon Bogdani ndërhyn në debatin se për cilën përfaqsuese do të luajë talenti 19-vje
E dashura e re e Adnan Januzajt? (FOTO LAJM) Jeta private e Adnan Januzajt po bën bujë në mediat britanike dhe jo vetëm gjatë orëve të fundit. Supertalenti shqiptar
De Biasi: Mburrem me Berishën, Januzajt 1000 sms Gianni De Biasi mburret me Etrit Berishën në Itali. Jo vetëm sepse portieri i Lazios dhe i Kombëtares shqiptare është nj
Mourinho: Januzaj ka një të ardhme të madhe Shpërthimi i papritur i Adnan Januzajt te Manchester United i ka bërë shumë përshtypje edhe trajnerit të Chelsea, Jose M
Bogdani: Mos t'i lutemi Januzajt Mbetet personazh dhe protagonist edhe jashtë fushës së lojës. I qartë dhe i drejtpërdrejtë jo vetëm kur e pyet në lidhje
Januzaj, në lojë edhe kryeministri Edi Rama Adnan Januzaj është në qendër të vëmendjes edhe të qeverisë shqiptare. Burime për "Panorama Sport" bëjnë me dije se për
Bushi: Mjaft iu lutëm Januzajt Kohë bilancesh në këto ditë të fundit të dhjetorit dhe "llogaritë" pëlqehen më shumë kur bëhen nga njerëzit që flasin ha
Januzaj "shmanget" sërish, nuk del në takim Abedin Januzaj, babai i talentit shqiptar të Manchester United, Adnan Januzaj, ka injoruar sërish thirrjet e Federatës S
"Thuaj Po Shqipërisë", thirrje me këngë për Januzaj (VIDEO) Thirrja e shqiptarëve ndaj Adnan Januzaj për tju bashkuar skuadrës tonë kombëtare këtë herë është bërë me këngë. Është J
Angli, të kuq lojtarit pas disa ditësh për ndërhyrjen ndaj Januzajt Federata Angleze e Futbollit e ka akuzuar mbrojtësin e Fulhamit, Sascha Riether, për sjellje të dhunshme pas ndërhyrjes
Belgët i këndojnë Januzajt (VIDEO) Fansat belg të Manchester United i kanë kushtuar një këngë, Adnan Januzajt të cilën ia kanë kënduar në ndeshjen kundër F
Pacolli letër Ramës: Ja si ta veshim Januzajn kuqezi Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, në cilësi private, i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama në lid