E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

januzajt

Kosova i merr Januzajn Belgjikës Përfaqësuesja e Belgjikës do të marrë pjesë në Kampionatin Evropian që mbahet verën e vitit të ardhshëm në Francë dhe es
Van Gaal pendohet për huazimin e Januzajt Van Gaal është duke menduar për rikthimin e Januzajt në Old Trafford para kohe. Trajneri i Manchester United, është i
Dortmund shkatërron Gabalan (VIDEO) Dortmundi e ka shkatërruar ekipin modest të Gabalas, ekip ky i Azerbajxhanit. Sfida e zhvilluar në Signal Iduna Park
Barazon Dortmundi i Januzajt (VIDEO) Adnan Januzaj ka barazuar me rezultatin 2:2 në "Siagal Iduna Park" me skuadrën e Darmstadt. Ekipi i Dortmund nuk ka m
Statistikat e Januzajt në Borussia-Krasnodar (FOTO) Borussia Dortmund fitoi 2-1 përballë Krasnodar në ndeshjen e parë të Europa League, ndërsa Adnan Januzaj luajti 90 minut
7 super debutime në Bundesligë, gati dhe Janzuaj (FOTO LAJM) Mediat gjermane i kanë dhënë rëndësi kësaj jave që do të zhvillohet në Bundesliga. Debutimi i disa yjeve në këtë javë e
Mediat angleze "kryqëzojnë" Van Gaal-in për Januzaj-n Louis Van Gaal ka marrë shumë kritika për largimin e Adnan Januzajt. Analistët në Angli vlerësojnë se strategu holandez
I jashtëzakonshmi Januzaj i sjell fitoren Unitedit (VIDEO) Ka mjaftuar një super-gol i Adnan Januzajt që Manchester United të mund të fitojë edhe sfidën e dytë në kuadër të Premie
"Bomba" nga Januzaj, gati kalimi në Turqi Një lajm i bujshëm vjen sot nga mediat turke. Futbollisti i Manchester United, Adnan Januzaj mund të nis një aventurë të
Kjo është super-makina e Adnan Januzajt (FOTO) Mesfushori me origjinë shqiptare i Manchester United, Adnan Januzaj, edhe pse shumë i ri në moshë, zotëron një makinë që
Zbulohet ekipi i ardhshëm i Adnan Januzajt Adnan Januzaj, duke nisur nga sezoni i ardhshëm, pritet të luajë në La Liga. Mesfushori i Manchester Unitedit pritet të
I tha "Jo" Shqipërisë e Kosovës, tani i thotë "Jo" Belgjika Januzajt Tekniku i Belgjikës Marc Wilmots ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës eleminatore për "
Fitore e madhe e United të Januzajt (VIDEO) Manchester United ka arritur të mposhtë Newcastlen me rezultatin e ngushtë 0-1 në transfertë. Djajtë e Kuq triumfuan
Ja paraqitja e shkëlqyer e Januzajt kundër Sunderland (VIDEO) Talenti nga Kosova Adnan Januzaj dhuroi një paraqitje shumë të mirë në ndeshjen e djeshme Manchester United-Sunderland (
Van Gaal-Januzajt: Nuk ke vend te Manchesteri Lous Van Gaal, trajneri i Manchester United, sipas raportit të bërë nga "goal.com" i ka thënë Adnan Januzajt se nuk ka v
Juventus, United i thotë "Jo" huazimit të Januzajt Edhe Juventusi interesohet për talentin e Manchester United Adnan Januzaj, i cili nuk po gjen hapësira te "Djajtë e Kuq"
Edhe Everton në gjurmët e Adnan Januzajt Pas Juventusit, Interit, Ajaxit, Hull City-t e Real Sociedadit, një tjetër skuadër ka shfaqur interesimin e saj për 19-v
Ariana Grande, e dashura e Adnan Januzajt? (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli, shqiptari i Manchester United, Adnan Januzaj është në lidhje dashurie me yllin
Fansi i çmendur i Januzajt (FOTO-LAJM) James Collins ka frikë se do të tallet nga shokët pasi Adnan Januzaj ka ndryshuar numrin e bluzës së tij nga 44 në 11 pa
Sot Sunderland-United, ja çfarë i kujton Januzajt (VIDEO) Pas humbjes shokuese një javë më parë përballë Swansea City Manchester United udhëton sot për në Sunderland ku do të lua