999 rezultate për

januzajt

Januzaj gjen golin me Real Sociedad (VIDEO) Adnan Januzajt me Real Sociedad nuk ka qenë në të njëjtat nivele si ai i pari, pasi mesfushori shqiptar i cili përfaqëso
Fjalët e Adnan Januzajt pasi mposhti Real Madridin Real Madridi sot është mposhtur në shtëpi me rezultatin 2-0 nga skuadra e Adnan Januzajt, Real Sociedad. Sulmuesi anë
Babai i Januzajt sqaron gjithçka: Adnani kurrë nuk ka marrë ftesë nga Shqipëria Adnan Januzaj, futbollisti me origjinë shqiptare, i cili luan për kombëtaren e Belgjikës, para pak kohësh, kishte thënë
Legjenda e futbollit kërkon shpalljen e Januzajt "Njeriu i Vitit" pas nderit që i bëri Anglisë Legjenda e futbollit anglez, Gary Lineker, ka një mendim ndryshe për futbollistin shqiptar të Belgjikës, Adnan Januzajn.
Askush nuk e donte fitoren, si anglezët iu gëzuan golit të Januzajt ​Përballje mes Anglisë dhe Belgjikës, u fitua nga belgët më një rezultat 0-1 të cilët u kualifikuan në fazën tjetë
Ndodhi fill pas golit të Januzajt, të gjithë po tallen me këtë futbollist (VIDEO) Batshuayi e ka pësuar keq mbrëmë, në ndeshjen që Belgjika e fitoi 1-0 kundër Anglisë. Pas golit të shqiptarit, Adnan
Enver Hoxhaj për golin e Januzajt: Me kosovarët shkëlqejnë të gjithë Mesfushori me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj debutoi me gol në Kampionatin Botëror, teksa ndëshkoi kombëtaren e Angli
Trajneri i Belgjikës i thur elozhe Januzajt për super golin e shënuar Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, u shpreh i lumtur për fitoren e sotme ndaj Anglisë. Edhe pse me renditjen në ven
Ish e dashura e Januzajt në një lidhje tjetër me një futbollist (FOTO LAJM) Pas aventurës që pati me sulmuesin Kosovar që e përfaqëson Belgjikën, Adnan Januzajn, Cherlotte Springer vazhdon t’i pre
FIFA nuk njeh debutimin e Januzajt FIFA ka anuluar ndeshjen ndërmjet Belgjikës dhe Luksemburgut të vitit 2014, aty ku kishte debutuar edhe Adnan Januzaj
ZYRTARE/ Mourinho vendos për të ardhmen e Januzajt Jose Mourinho ka vendosur për të ardhmen e shqiptarit, Adnan Januzaj, i cili është i huazuar te Sunderlandi. Në konfe
City e mposht Sunderlandin e Januzajt (VIDEO) Skuadra e Pep Guardiolas në ‘Stadium of Light’ ka mposhtur Sunderlandin 0-2, me nga një gol të shënuar në secilën pjesë.
Mustafi: Jam i lumtur me fitoren ndaj Sunderlandit të Januzajt Arsenali ende vijon në formë të mirë në Premier Ligë. Nga minuta e parë në këtë takim luajti mbrojtësi shqiptar, Shko
Arsenali shkatërron "macet e zeza" të Januzajt (VIDEO) Arsenali është më shumë se kurrë në luftë për titullin kampion për këtë sezon. Skuadra e Arsen Wenger shkatërroi Sunderl
Kjo është bukuroshja nga Prishtina që i ka rrëmbyer zemrën Januzajt (FOTO) Futbollisti me origjinë nga Kosova, Adnan Januzaj ka refuzuar t’i përgjigjet pozitivisht ftesës së përfaqësueses së Albe
Bunjaki i dërgon një mesazh Januzajt Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka thënë se nuk do të mundohen më që ta bindin Adnan Januzajn, por ai e ka gjithnjë
Vokrri apel Shaqirit, Xhakës e Januzajt Gjatë një konference për media të mbajtur në Prishtinë, Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokr
Ja intervista e parë e Januzajt si lojtar i Sunderlandit Adnan Januzaj tashmë edhe zyrtarisht është prezantuar në skuadrën e Sunderlandit. Me këtë rast, mesfushori shqiptar k
Kjo është skuadra e re e Januzajt Adnan Januzaj është shumë pranë kalimit në Sunderland. Futbollisti i Manchester Unitedit, Adanan Janzuaj mesa duket n
Trajneri i Kosovës i hap dyert Adnan Januzajt (VIDEO) Adnan Januzaj mund të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës në të ardhmen. Mesfushori nga Istogu nuk po gjen hapësira te