999 rezultate për

janeva

Janeva bashkëpartiake e Zaevit? (FOTO LAJM) Transaksioni bankar i zbuluar për Katica Janevën, tregon se ajo është anëtare e LSDM dhe nuk ka asnjë dilemë se si ajo b
LSDM: Janeva nuk ka qenë asnjëherë anëtare e partisë LSDM ka reaguar përmes një njoftimi ndaj pretendimeve se prokurorja speciale, Katica Janeva, ka qenë anëtare e kësaj par
Çavkov: Janeva duhet të më falënderojë "Katica Janeva në vend se të jetë mirënjohëse për kontributin tim në uljen e tensioneve që ka shkaktuar, pa shkak gënjeu
Anulohet seanca për "Puçin", Janeva sherr me gjykatësen Gjatë seancës së sotme gjyqësore, Prokurororja speciale Katica Janeva ka kërkuar nga gjykata që të mos shtyhen më seanca
Janeva pranon se ka punësuar nipin në PSP (FOTO LAJM & VIDEO) Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva, gjatë emisionit "Top Tema" në "TV Telma", ka pranuar se mes të punësuarve në
Janeva, padi ndaj zv/ministrit të MPB-së dhe drejtorëve të DSK-së e BSP-së Prokurorja speciale, Katica Janeva, ka paralajmëruar se do të ngrejë padi penale ndaj personave të cilët nuk kanë veprua
Janeva jashtë ambienteve të DSK: Hapeni derën po ju them! (VIDEO) Kryeprokurorja speciale pasi liroi hetuesin në stacionin policor Beko u drejtua tek Ministria e Brendshme për të kërkuar
Lirohet prokurori i Speciales, Janeva kërkon sqarime nga Ministria e Brendshme Është lënë i lirë prokurori Prokurorisë Speciale Publike i cili u ndalua nga policia në stacionin policor "Beko" pas nd
Arrestimi i prokurorit/ Janeva me ekipin e saj arrijnë tek stacioni policor "Beko" Kryeprokurorja speciale Katica Janevas së bashku me prokuroren Lençe Ristovska dhe anëtarë tjerë të ekipit të speciales
Janeva do të padisë personat që penguan punën e Speciales në DSK Pas më se 48 në ambientet e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Maqedonisë, më saktë nga objekti Drejtorisë për Siguri
Janeva përmbush “misionin”, largohet nga DSK me informacionet e nevojshme Pas më se 48 orëve qëndrim, kryeprokurorja speciale së bashku me ekipin e saj e kanë lënë ambientet e Drejtorisë për Ku
Katica Janeva me ekipin e saj vazhdojnë të qëndrojnë në Agjencinë për Kundërzbulim? Vazhdon ende hetimi në agjencinë për kundërzbulim dhe si duket ashtu siç edhe kanë paralajmëruar janeva dhe ekipi i saj
Anodonov: PSP dhe Spasovski duan të shkaktojnë tensione në MPB Zëvendës ministri plotësues i Punëve të Brendshme, Oliver Anodonov akuzoi sot prokuroren speciale publike Katica Janeva
Janeva vë në pikëpyetje sigurinë e shtetit! Zv.ministri i punëve të brendshme Oliver Andonov, ka akuzuar Katica Janevën se është e papërgatitur dhe joprofesionale d
Janeva:U futëm me forcë në DSK e do të qëndrojmë derisa të kryejmë punë! Prokuroria Speciale Publike ka hyrë me urdhër të gjykatës në ambientet e Sigurisë dhe Inteligjencës për inspektim të të
Janeva trondit drejtorinë për kundërzbulim Prokurorja speciale publike e Maqedonisë Katica Janeva vizitoi ne Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) ku u ndë
Ja cilat raste mund të prezantojë të enjten PSP Ekipi i Katica Janevës të enjten në një konferencë për shtyp me gjasë do të publikojë dyshimet e veprimtarive kriminale
Janeva braktis komisionin: Do kthehem vetëm për seancë plenare Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva ka braktisur sallën e komisionit për sistem politik, ku në rend të ditës, për
Vazhdon marrja në pyetje e prokurores speciale Katica Janeva Ka vazhdur sot dëgjimi i raportit të Prokurorisë Speciale Publike në komisionin parlamentar për sistem politik dhe marrë
VMRO kërkon dorëheqjen e Janevës Në një atmosferë të tensionuar, me ndërprerje, zënka dhe akuza kaloi edhe debati i sotëm në Komisionin për sistem, polit