999 rezultate për

janarit

“Flaka e Janarit 2014” kushtoi 50% më lirë Komiteti për Kulturë, Rini, Sport dhe çështje gjinore, i udhëhequr nga Shpresa Kurteshi, ka mbajtur sot mbledhjen e rreg
Galliani: Blerjet e janarit, të goditura Administratori i Deleguar i Milanit, Adriano Galliani ka këmbëngulur se "firmat" e klubit të tij në merkaton e janarit d
FIFA-Serbisë: Kosova respektoi rregullat (FOTO LAJM) FIFA i është përgjigjur Serbisë pas ankesës së Federatës Serbe për miqësoren mes Kosovës dhe Haitit, duke deklaruar se K
Milan, Pazzini nën vëzhgimin e Napolit Barazimi i djeshëm në transfertën e Livornos tregoi edhe një herë se Napoli e ka të vështirë të gjejë golin kur nuk luan
Kosova do të ketë kodin telefonik në janar të 2015-ës Kosova do të ketë kodin e saj telefonik ndërkombëtar, të cilin mund ta shfrytëzojnë të gjithë operatorët në fundi të jan
Man.United: Adnan Januzaj, ylli i janarit (VIDEO) Adnan Januzaj vazhdon të shkelqejë tek ekipi i tij Manchester United. Ylli nga Istogu është zgjedhur serisht "Futbollist
Top 10 blerjet më të shtrenjta të merkatos së janarit (FOTO LAJM) Pavarësisht kohës së limituar dhe një gjëndje ekonomike jo fort të mirë, merkatoja dimërore e futbollit dhuroi goditje t
Të gjitha transferimet zyrtare në Serie A (FOTO LAJM) Update - Më 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet në orën 23.00 të 31 janarit 2014 dhe pas 1 shku
Serie A, Top 11 i merkatos së janarit (FOTO LAJM) Nuk është merkatoja që tifozët ëndërronin, por gjithësesi mund të quhet një merkato e kënaqshme, duke parë situatën ekon
Serie A: Të gjitha lëvizjet zyrtare (FOTO LAJM) Më 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet në orën 23.00 të 31 janarit 2014 dhe shumë klube në Seri
Serie A, të gjitha transferimet zyrtare (FOTO LAJM) Më 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet në orën 23.00 të 31 janarit 2014 dhe pas 1 shkurtit të g
Meta: Koalicioni LSI-PS pozitiv, drejtësi deri në fund "21 janarit" Kreu i Kuvendit Ilir Meta, i ftuar në emisionin televiziv "Opinion" u shpreh mbrëmë se koalicioni me Partinë Socialiste
Masakra e 21 janarit, kryefajtorët flasin se nuk flet drejtësia! Kryefajtorët e vrasjeve të 21 janarit, Sali Berisha dhe Lulzim Basha, vazhdojnë të mbrohen dhe shfaj
Tre vjet nga vrasja e 4 protestuesve të 21 janarit (FOTO-LAJM) Familjarët e Aleks Nikës, Ziver Veizit, Hekuran Dedes dhe Faik Myrtajt dhe qindra qytetarë janë përulur sot përpara port
Galliani i prerë: Merkatoja e janarit, e mbyllur Merkatoja e janarit është mbyllur me ardhjen e Keisuke Hondas. Të paktën kjo është ajo çka pretendon Administratori i Dl
Të gjitha lëvizjet zyrtare në Serie A (FOTO LAJM) Më 3 janar u hap zyrtarisht merkatoja e janarit, e cila mbyllet në orën 23.00 të 31 janarit 2014 dhe pas 1 shkurtit të g
Memorial për 4 të vrarët e 21 Janarit Në bulevardin para Kryeministrisë do të vendoset një memorial në kujtim të katër demonstruesve të vrarë gjatë protestës
Napoli, ja dy goditjet e janarit (FOTO LAJM) Napoli kërkon të përfocoj mesfushën e saj dhe tekniku spanjoll Rafa Benitez ka përzgjedhur dy lojtarë. Bëhet fjala për J
“Flaka e Janarit”, bën homazhe për dëshmorët e Kosovës Kryhen homazhe në rajonin e Gostivarit, Kërçovës dhe Tetovës, për dëshmorët e Ksovës nga "Flaka e Janarit 2014" Në me
"Brenda janarit bileta e urbanit 70 lekë" Brenda muajit janar në Tiranë çmimi i biletës një përdorimshe për urbanët do të bëhet 70 lekë. Kjo deklaratë vjen nga Er