999 rezultate për

janarit

Milani sakrifikon këta dy lojtarë për të blerë në janar Tratativa por kalimin e aksioneve të Milan nuk po zhbllokohet, me fazën finale që u shty për në fund të Shkurtit, kur me
Liridon Latifi transferohet në La Liga gjatë janarit? Liridon Latifi mund të largohet në janar, për t’u transferuar në një skuadër jashtë Shqipërisë. Pas dështimit të pistës
Juventus nuk di të ndalet, 8 transferimet e mundshme të janarit Juventus është i bindur për suksesin e tij dhe ska ndërmend as të ndalet më, pasi pritet që gjatë merkatos së janarit pr
PSG blindon yllin e Juventusit Paris Saint-Germain po bëhet gati që të bëjë një goditje të madhe në afatin kalimtar të janarit. Sipas asaj që raport
Vrasjet e 21 janarit, familjarët e Aleks Nikës i drejtohen Strasburgut Familjarët e Aleks Nikës, një prej viktimave të 21 Janarit i janë drejtuar Gjykatës së Strasburgut pasi akuzojnë autorit
Zbulohet misteri/ Gjyqtari i 21 Janarit me mbiemër të ndryshuar Gjyqtari i 21 Janarit ka ndryshuar mbiemrin nga Frroku në Ndreca. Shqiptarja.com sjell formularin e Tom Ndrecës, i njohu
Ja pse u mbyll dosja e "21 janarit" Gjykata e Lartë zbardhi vendimin e saj mbi dosjen "21 janari", i cili u mbyll përfundimisht, duke mos pranuar rekursin e
Arrestohet gjyqtari i "21 Janarit" Ibrahim Hoxha Policia e Tiranës sapo ka arrestuar gjyqtarin Ibrahim Hoxha dhe djalin e tij në flagrancë duke marrë para nga një subjek
Ja kush është dashuria e Tedi Ngjelës Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë zyrtarizuar dashurinë e tyre mbrëmjen e së shtunës. Në ditëlindjen e 27 të Erës, famil
Ish-gardisti: E vërteta e grupit të zjarrit të 21 janarit Ish-komandant i Gardës, Agron Malaj, që drejtoi njësinë e ndërhyrjes dhe grupin e snajperëve, flet për herë të parë pas
Transferimi më i shtrenjtë i janarit, kushton sa një stadium Skuadra angleze, Stoke City, ka transferuar mesfushorin Giannelli Imbula-n, për shifrën e 24,1 milionë eurove, derisa ri
5 mbrojtësit që pritet të zëvendësojnë Terry-in (FOTO LAJM) John Terry do t'i thotë lamtumirë Chelseat në fund të këtij sezoni, pasi Blutë e Londrës vendosën për t'i mos rinovuar k
Juve mendon për të ardhmen, bllokon 10 talente (FOTO LAJM) Nëse mendon vetëm për të tashmen, je i destinuar që të dështosh. Juventusi po mendon jo vetëm për periudhën e artë që po
Rekordi i Premier League, 1 mld paund në merkato Premier League vendos një rekord të ri në merkaton e transferimeve. Këtë sezon skuadrat e këtij kampionati kanë kaluar s
Reali pa transferime Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka deklaruar se klubi i tij nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimt
Bender nën “kthetrat” e Arsenalit Skuadra e Arsenalit vazhdon të shoh dhe të konsiderojë emra për përforcimin e skuadrës gjatë afatit kalimtar të janarit.
A janë këta 5 blerjet më të mira në merkaton e janarit? (FOTO LAJM) Në merkaton e dimrit janë të rralla goditjet e mëdha, por nëse i hedhim një sy historisë, atëherë mund të bindemi edhe p
Rama: Ne nuk e kemi tradhëtuar 21 Janarin! Në selinë e Kryeministrisë u mbajt një ceremoni përkujtimore në nder të viktimave të 21 Janarit. Kryeministri Edi Rama f
Rama pret sot familjarët e viktimave të 21 Janarit Kryeministri Rama, sot ka organizuar një ceremoni përkujtimore me familjarët e viktimave të 21 Janarit. Familjarët e vik
10 blerjet më të dështuara në 10 vitet e fundit në Serinë A (FOTO LAJM) Janari shihet si një nga periudhat më të mira për të kompletuar ekipin me një nga pikat më të dobëta që është shfaqur në