999 rezultate për

janarit

Rama për 21 janarin: Drejtësia shqiptare fajtore për mos ndëshkimin e vrasësve (VIDEO) Sot në 6 vjetorin e 21 janarit të vitit 2011, qeveria ka nisur homazhet në nder të viktimave. Kryeministri Rama po m
Publikohet sms-ja e Ramës, ja kërkesa e tij për 21 janarin Sot në vitin e 6 të 21 Janarit pritet që qeveria në drejtimin e Ramës të zhvillojë homazhe përkujtimore për 6 vjetorin e
Rrëfehet gruaja e Ziver Veizit, viktimës së 21 janarit: Ime bijë do kërkojë drejtësi për humbjen e babait të saj Alma Veizi, bashkëshortja e të ndjerit Ziver Veizi, i vrarë në bulevard para godinës së Kryeministrisë, më 21 janar 2011
Tahiri: Fajtorët e “21 janarit" nuk janë dënuar akoma Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka deklaruar se “Drejtësia për 12 janarin” nuk është vendosur akoma. Tahiri u shp
Vendimi i gjykatës: Një viktimë e pestë u vra prej "21 janarit" (FOTO LAJM) Gjykata Administrative e Tiranës ka njohur si viktimë të pestë lidhur me demonstratën e 21 janarit 2011 edhe Bardhosh My
Qeveria akordon 1.6 miliard lekë për viktimat e 21 Janarit Qeveria ka akorduar një fond shtesë për Ministrinë e Brendshme që kap vlerën e 1.6 miliard lekëve të vjetra, të cilat do
10 blerjet më të këqija të janarit në mijëvjeçarin e ri (FOTO) Janari nuk është një periudhë e mirë për të bërë afrime të rëndësishme pasi shpesh herë ka pasur blerje të dështuara. Ga
13 vite nga tragjedia e 9 janarit, flet dëshmitari: Shteti i braktisi në mes të detit 13 vjet pas tragjedisë së 9 janarit, familjarët e viktimave janë bërë bashkë dhe kanë mbajtur homazhe në Vlorë. Ata janë
Rey Manaj mer një ofertë nga Bundesliga Rey Manaj mund të largohet nga Interi pasi nuk bën pjesë më në planet e Pescares dhe për shkak të problemeve që ka me tr
10 blerjet më të shtrenjtë të janarit në Serinë A (FOTO LAJM) Interi është drejt mbylljes së marrëveshjes për transferimin e Galiardinit nga Atalanta. Ky transferim në fakt do të jet
Rodriguez nuk shkëputet dot nga Interi, refuzon dy skuadra të mëdha Ricardo Rodriguez pritet të largohet nga ekipi gjerman, Wolfsburg gjatë janarit. Sipas të përditshmes sportive italia
4 destinacionet magjike të janarit! (FOTO LAJM) Dëshironi të shijoni dimrin dhe keni mundësinë e disa pushimeve të mira, ne ju sygjerojmë 4 vende të cilat do ju dhuroj
Nga Barzagli te Suarez, ja blerjet më të mira në histori gjatë janarit (FOTO) Janari nuk është periudha më e mirë për të bërë perforcime të mëdha, por gjithsesi disa skuadra kanë "qëlluar" në shenjë
Dieta e janarit, 10 ndryshimet për të rikthyer format e dëshiruara Dimri është një ndër stinët ku njeriu shton më shumë peshë dhe sidomos në periudhën e festave. Për këtë arsye duhet
ZYRTARE/ Ky futbollist do të largohet nga Unitedi Manchester United ka bërë publike emrin e futbollistit e cili ka vendosur të largohet nga skuadra gjatë janarit. Traj
Sinjale nga Austria për Sokol Cikalleshin Sokol Cikalleshi ka kaluar një sezon të vështirë në ekipin e Istambul Bashakshehir dhe kjo mund ta detyrojë atë të ndrys
Ndryshon provimi, ja si do të merret patenta pas 1 janarit 2017 Duke nisur nga 1 Janari i vitit që vjen, qytetarët do të kenë dy rrugë për të marë patentën. Njëra duke kryer testin për
United shpenzon 200 milionë euro për të blerë 4 super lojtarë Jose Mourinho ka vendosur të luajë fuqishëm në këtë merkato të janarit dhe të qershorit pasi paralajmërohet të kryejë tr
10 transferimet e janarit që janë përfolur shumë, por kurrë nuk ndodhën (FOTO) Kanë mbetur dhe disa ditë nga hapja e merkatos së janarit. Të shumta pritet të jenë lëvizjet në këtë sesion, por klubet
Barcelona siguron transferimin e parë për merkaton e janarit Darijo Srna pritet të jetë transferimi i parë i Barcelonës në afatin kalimtar të janarit. Kroati që aktivizohet te Sh