999 rezultate për

janarit

Arrestohet gjyqtari i "21 Janarit" Ibrahim Hoxha Policia e Tiranës sapo ka arrestuar gjyqtarin Ibrahim Hoxha dhe djalin e tij në flagrancë duke marrë para nga një subjek
Ja kush është dashuria e Tedi Ngjelës Tedi Ngjela dhe Era Xhabafti kanë zyrtarizuar dashurinë e tyre mbrëmjen e së shtunës. Në ditëlindjen e 27 të Erës, famil
Ish-gardisti: E vërteta e grupit të zjarrit të 21 janarit Ish-komandant i Gardës, Agron Malaj, që drejtoi njësinë e ndërhyrjes dhe grupin e snajperëve, flet për herë të parë pas
Transferimi më i shtrenjtë i janarit, kushton sa një stadium Skuadra angleze, Stoke City, ka transferuar mesfushorin Giannelli Imbula-n, për shifrën e 24,1 milionë eurove, derisa ri
5 mbrojtësit që pritet të zëvendësojnë Terry-in (FOTO LAJM) John Terry do t'i thotë lamtumirë Chelseat në fund të këtij sezoni, pasi Blutë e Londrës vendosën për t'i mos rinovuar k
Juve mendon për të ardhmen, bllokon 10 talente (FOTO LAJM) Nëse mendon vetëm për të tashmen, je i destinuar që të dështosh. Juventusi po mendon jo vetëm për periudhën e artë që po
Rekordi i Premier League, 1 mld paund në merkato Premier League vendos një rekord të ri në merkaton e transferimeve. Këtë sezon skuadrat e këtij kampionati kanë kaluar s
Reali pa transferime Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka deklaruar se klubi i tij nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimt
Bender nën “kthetrat” e Arsenalit Skuadra e Arsenalit vazhdon të shoh dhe të konsiderojë emra për përforcimin e skuadrës gjatë afatit kalimtar të janarit.
A janë këta 5 blerjet më të mira në merkaton e janarit? (FOTO LAJM) Në merkaton e dimrit janë të rralla goditjet e mëdha, por nëse i hedhim një sy historisë, atëherë mund të bindemi edhe p
Rama: Ne nuk e kemi tradhëtuar 21 Janarin! Në selinë e Kryeministrisë u mbajt një ceremoni përkujtimore në nder të viktimave të 21 Janarit. Kryeministri Edi Rama f
Rama pret sot familjarët e viktimave të 21 Janarit Kryeministri Rama, sot ka organizuar një ceremoni përkujtimore me familjarët e viktimave të 21 Janarit. Familjarët e vik
10 blerjet më të dështuara në 10 vitet e fundit në Serinë A (FOTO LAJM) Janari shihet si një nga periudhat më të mira për të kompletuar ekipin me një nga pikat më të dobëta që është shfaqur në
Mancini: Yjet nuk i shesim Trajneri i Interit, Roberto Mancini deklaron se klubi as që ka menduar të shesë lojtarë në afatin kalimtar të janarit.
Gruevski jep dorëheqjen para 15 janarit, zyrtarizohet të shtunën Një ditë para se komisioneri Johanes Han të vizitojë vendin, informacione jozyrtare nga Shkupi njoftojnë se kryeministri
Daçiç: Gjatë protestës së 9 janarit u përdhos Katedralja Ortodokse në Prishtinë Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, tha dje se, përdhosja e Katedrales Ortodokse në Prishtinë gjatë protestës së
Opozita s’e di datën e protestës së radhës Partitë opozitare janë të vendosura që të mos i ndalin protestat deri në rrëzimin e Qeverisë dhe anulimin e marrëveshjev
Opozita: Protesta e 9 janarit do të jetë masive Liderët e tri partive opozitare, Visar Ymeri i Vetëvendosjes, Ramush Haradinaj i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe F
SBASHK-u afat Qeverisë deri në fund të janarit Sindikata e Bashkuar e Arsimit Shkencës dhe Kulturës (SBASHK) me rastin e fillimit të gjysmëvjetorit të dytë të vitit sh
10 transferimet e bujshme që priten të ndodhin këtë muaj (FOTO LAJM) Merkato e janarit për ekipet më të mëdha nuk ndryshon shumë gjëra, por këtë vit duket sikur e gjithë vëmendja është e pë