999 rezultate për

janarit

Milan pranë yllit të Barcelonës Skuadra e Milanit po mendon që tani për merkaton e janarit. Drejtuesit e klubit kuq e zi me në krye Leonardon po ndjekin
Chelsea mund ta shesë Moratan në merkaton e janarit Alvaro Morata mund të largohet nga Chelsea gjatë afatit kalimtar të transferimeve të janarit. Spanjolli po vazhdon me
Manchester City shpreh interesim për mesfushorin e PSG Manchester City ka shprehur interesim për mesfushorin e PSG, Adrien Rabiot. Pep Guardiola po dëshiron edhe një tjetë
Tare “pa doreza”: Superiorja nuk shihet pas Janarit Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, i cilësuar edhe nga shumë media si një nga më të mirët në Seria A, në një intervis
Shkarkohet prokurori i dosjes së 21 Janarit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra Prokurorin e Prokurorisë së Tiranës, Adriatik Cama. Prokurori
Do t'a kalojë apo jo? Sot përballet me Vettingun Prokurori i 21 Janarit Komisioni i pavarur i Kualifikimit zhvillon sot seancën e radhës për prokurorin e Tiranës, Adriatik Cama. Ai njihet
Isa Mustafa kthehet në Kosovë Kryetari i Lidhjes Demokratike (LDK), Isa Mustafa tanimë është kthyer në Kosovë. Mësohet se Mustafa ka arritur në Aer
Shi e dëborë si në mes të janarit, ky është moti për sot Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta duke rrezikuar reshje të izoluara shiu e dëbore.
Ramirez shpegon spekullimet e janarit për transferimin tek Inter Jiangsu Suning dhe Inter janë dy klube nën të njëjtën pronësi. Ata janë të Suning Group dhe ishte folur shumë që brazili
Të pathënat e 21 Janarit, Berisha kërcënoi Ramën me jetë Ish-kyeministri Sali Berisha i ftuar në "Real Story" foli sërish në lidhje me ngjarjen e 21 Janarit ku mbetën të vrarë n
Berisha: Do i vrisja vetë protestuesit e 21 janarit nëse do hynin brenda Ish kryeministri Sali Berisha, i ftuar sot në emisionin Real Story, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë me spec. N
Vendim historik nga UEFA, merkatoja e janarit rrezikon të zhduket Federata Ndërkombëtare e Futbollit ka një ide interesante pwr meraktot, duke eleminuar atw tw janarit. Kështu së paku k
Flet Mahrez: Do të jap gjithçka për Leicester Cityn Anësori i Leicester Cityt, Riyad Mahrez, është rikthyer në stërvitje për herë të parë që kur dështoi transferimi te Manc
Alexis Sanchez thyen rekordin e parë me Manchester United Shitjet e fanellave të Alexis Sanchezit kanë thyer rekordin e mëparshëm të Manchester Unitedit, pas transferimit të tij
Formacioni më i mirë i merkatos së janarit (FOTO LAJM) Këtë afat kalimtar pati shumë transferime të befasueshme si, Philippe Coutinho duke u bërë blerja më e shtrenjtë e Barce
Është mbyllur merkatoja e janarit, njihuni me 12-të lojtarët që nuk kanë nënshkruar me asnjë klub Me afatin kalimtar të janarit që u mbyll dje, klubet që ende kërkojnë përforcime gjatë vazhdimit të pjesës së dytë të kë
Merkatoja e janarit foli gjuhën e Barcelonës, Reali as që e futi dorën në xhep (FOTO LAJM) Duke u bazuar në shifrat e ‘Transfermarkt del që Barcelonë është klubi që ka shpenzuar më shumë shumti në merkaton e jan
Premier League thyen rekord për shpenzime në merkaton e janarit Klubet e Premier Ligës kanë qenë shumë të angazhuara gjatë afatit kalimtar të janarit. Shuma e shpenzuar prej tyre ësht
Interi i janarit nuk e çonte në Botëror, Sturridge zgjedh WBA-në Daniel Sturridge është zyrtarisht futbollist i West Bromwich Albion në Premier League. 28-vjeçari i Liverpoolit nuk
Shkëndija zyrtarizon goditjen e radhës për merkaton e janarit Shkëndija e Tetovës konfirmon zyrtarisht blerjen e mbrojtësit nigerian Alma Abbo Wakili. 21-vjeçari vjen nga Trakai i Li