999 rezultate për

janarit

Marotta flet rreth merkatos së janarit Drejtori gjeneral i Juventusit, Giuseppe Marotta, ka folur për merkaton e janarit. Ai ka thënë se nuk janë të interesuar
Rama homazhe në Bulevard për 21 Janarin (FOTO LAJM) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka mbledhur në një përkujtimore familjarët e viktimave të 21 janarit të vitit 2011.
Inter shumë pranë goditjes së tretë në merkaton e janarit Daniel Sturridge është shumë pranë Interit. Sulmuesi anglez pritet të jetë goditja e tretë e zikaltërve në këtë merkato
Tragjedia e 9 janarit, familjarët e viktimave kërkojnë drejtësi Familjarët e të rinjve që humbën jetën më 9 janar kërkojnë ende drejtësi në këtë ditë "zie". Familjarët e viktimave j
Mot pranveror në mes të janarit në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se fushat me presion të lartë atmosferik do të vazhdojn të mbesi
Plazh edhe në dimër, kush i sfidoi temperaturat e Janarit në Vlorë (VIDEO) Këtë fundjavë po bën ngrohtë dhe kjo ka ndihmuar dashamirësit e detit për tëe plazhuar. Është pak më ngrohtë dhe kë
Teuta bën goditjen e parë në merkaton e janarit Bojan Gjorgievski është lojtari më i ri i Teutës. Klubi durrsak ka zyrtarizuar transferimin mbrojtësit 25-vjeçar, i cili
Skënderbeu bën goditjen më të madhe në merkaton e janarit "Bomba” e merkatos vjen nga Skënderbeu. Kristal Abazaj është i skuadrës korçare. Sulmuesi 21-vjeçar ka arritur marrëvesh
Luftëtari bën merkato me talente Pas evidentimit të talentëve si Kristal Abazaj, Dejvi Bregu dhe Eduart Rroca, Luftëtari ka nisur intensivisht punën për
Inter heq dorë nga Pastore por jo nga blerjet e janarit “Pastore dhe Mkhitaryan kushtojnë mbi 40 milionë euro dhe ne nuk kemi kaq para”, u shpreh mesditën e sotme Luciano Spall
Mediat greke: Takim i mundshëm Cipras-Zaev, brenda janarit Janari është muaji ku pritet zhvillim i ngjarjeve në çështjen për emrin, publikojnë mediat greke dhe këtë qëndrim e mbës
UEFA zgjedh 10 blerjet më të mira që janë bërë në merkaton e janarit UEFA.com ka renditur 10 blerjet më të mira të realizuara gjatë merkatos së janarit ndër vite. Ata janë: Jaap Stam
Familja e Ziver Veizit merr dëmshpërblimin për vrasjen në demonstratën e "21 Janarit" Qeveria e Shqipërisë ekzekutoi vendimin e Gjykatës së të Drejtave të Njeriut në Strasburg duke i dhënë 109 mijë euro dëm
REKORDE / Manchester City vendos edhe një rekord tjetër, mposht 5 skuadrat më të mira përpara janarit Pep Guardiola, Manchester City dhe sezoni i rekordeve: fitoret radhazi në Premier League, numri i golave të shënuar, por
Bayern prezanton blerjen e parë për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Bayern Munich ka zyrtarizuar nënshkrimin me sulmuesin Sandro Wagner. Kampioni i Gjermanisë lajmin e ka konfirmuar në
Xhaferi: Gjuha Shqipe, brenda janarit pritet të votohet Shtatë muaj pas krizës më të madhe politike në Maqedoni dhe sulmit mbi Parlament, në Top Story vjen kryeparlamentari i M
Basha kërcënon hapur Ramën: Në janar do të të rrëzojmë nga pushteti! Pas mbledhjes së përbashkët PD-LSI, opozita e bashkuar ka dalë në një qëndrim publik mbi hapat që do të marren në ditët
Dortmund vendos për fatin e Aubameyang në merkaton e janarit Borussia Dortmund nuk do të shesë Pierre-Emerick Aubameyang gjatë merkatos së janarit. Lajmin e raporton prestigjioz
Juventus ka gati tre emra për merkaton e janarit Juventusi po monitoron lojtarët e pakënaqur. Emri i parë në listën e bardhezinjve është Thomas Meunier i Paris Saint-Ger
E FUNDIT / Bayern Munich padit gazetën Bild Bayern Munich nuk do të transferojë portierin e Bayer Leverkusenit, Bernd Leno gjatë afati kalimtar të janarit Drejto