999 rezultate për

janar

Acari pushton Shqipërinë, nesër do të jetë edhe më ftohtë se ditën e sotme Nesër parashikohet që temperaturat të jenë më të ulëta sesa sot. Sakaq, të mërkurën pritet të kemi një rritje të tempera
Giround me valixhe në dorë? Lampard e pranon: Mund të largohet në janar Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, e ka pranuar se Olivier Giroud mund të largohet nga klubi londinez gjatë afatit kali
20 janari, dita më depresive e vitit Keni dëgjuar, me siguri, pën për të “Hënën blu”. E hëna, 20 janar e këtij viti, supozohet të jetë dita më depresive e vi
Mësoi çmimin e yllit të Ajax, Arteta e do që në janar Ardhja e Mikel Artetas në krye të Arsenalit ka ndryshuar planet e skuadrës për merkaton. Ish-ndihmësi i Pep Guardiolë
Vidal e ka marrë vendimin, agjenti i tij fluturon për Milano Arturo Vidal është kthyer në një çështje të nxehtë te Barcelona dhe me shumë gjasa do të largohet në merkaton e janarit,
Veterani i Interit merr ofertë nga Turqia Gjatë orëve të fundit në Turqi është përfolur për një transferim të mundshëm të Diego Godin nga Interi te Galatasaraji.
Interi heq dorë nga Florenzi, ka dy objetiva të tjerë Interi është tërhequr në garën për firmën e Alessandro Florenzi në merkaton e janarit, raporton Tuttosport. Zikaltërit e
Interi akord me Eriksen, pritet vetëm zyrtarizimi Cristian Eriksen dhe Inter duket se janë më pranë se kurrë. Media daneze “Ekstra Bladet” raporton se akordi mes palëv
Adoleshenti që transformoi jetën e miliona personave të verbër Në Coupvray të Francës, më 4 janar të vitit 1809, lindi Louis Braille, i cili e sfidoi verbimin qysh si adoleshent. K
Eriksen mund të largohet nga Tottenham Christian Eriksen me shumë mundësi do të largohet nga Tottenham gjatë kësaj merkato. Këtë nuk e thonë vetëm mediat po
"Dorëzohet" edhe Mourinho: Po, Eriksen mund të largohet që në janar Christian Eriksen mund të largohet që në janar nga Tottenhami. Nuk është thjesht një indicie gazetareske, siç ka ndodhur
Thaçi i dërgon letër Kurtit, e pret në takim më 6 janar (FOTO LAJM) Komunikimi me letra vazhdon! Presidenti Hashim Thaçi i ka dërguar letrën e katërt kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje
Merkato janari/ Lojtari i Bayernit kërkon largimin, drejt Premier Leagues! Arsenali kërkon të transferojë mbrojtësin e Bayernit, Jerome Boateng. Sipas raportimeve të fundit të “Sky Deutschland
Regjistrohet temperatura rekord më e lartë e janarit në një qytet të Norvegjisë Një rekord i ri temperature të lartë u regjistrua në muajin janar në një qytet të vogël në perëndim të Norvegjisë, njoft
Janari është muaji më i rëndë për ndryshime Vendimet është më mirë t’i merrni në pranverë sesa në janar. Fillimi i vitit zakonisht është kohë e vendimeve dhe s
Familja në Berat e nis janarin me mort, humb jetën 14 vjeçarja Një familje në Berat ka hapur dyert e zisë në këtë vit të ri për të përcjellë vajzën e shtëpisë vetëm 14-vjeçare. Ado
"Vit i ri, fat i ri", horoskopi mujor i Janarit 2020 Dashi Ata që janë ende në kërkim të një shoku të tyre shpirtëror duhet të bëjnë një vështrim të mirë për njerëzit që
Dëbimi i gylenistit, PD akuzon drejtpërdrejt Ramen: Pse u zgjodh 1 janari?! (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj vendimit për dëbimin e një mësuesi turk, sepse policia e shtetit dyshon se ai
SHIFRAT/ Ja sa fëmijë do të lindin në të gjithë botën në 1 janar të 2020, India në vend të parë Dita e parë e vitit të ri sjell edhe fëmijë në jetë. Organizata e Kombeve të Bashkuara ka bërë një përllogaritje të lind
Janari do të jetë muaji më i keq për këto shenja horoskopi Muaji i parë i vitit 2020 nuk rezulton shumë i mirë për tre shenja të zodiakut. Ato janë binjakët, peshorja dhe ujori. K