999 rezultate për

janar

Sot president, Ilir Meta flet për 21 Janarin që mori 4 jetë (VIDEO) Presidenti i vendit, Ilir Meta ka dhënë një intervistë për gazetaren e Abc Neës, ku për herë të parë ka folur për ngjarj
"O vrasës, o drejtësi e korruptuar", arrestohet një person gjatë homazheve për 21 janarin (VIDEO) 21 Janari do të na sjellë gjithmonë në kujtesë proterstën e 21 Janarit të vitit 2011-të. Ditën e sotme, gjatë homazhe
9 vite nga "21 janari", Artan Hoxha: Kostumet janë spërkatur me gjakun e shqiptarëve Ditën e sotme bëhen 9 vite që nga demontrata e 2011 në Bulevard. Në 21 janar humbën jetën 4 persona të cilët u qëllua
Horoskopi ditor: 21 janar 2020 Dashi Dita do të jetë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Jeni më të fortë emocionalisht dhe d
Horoskopi 19 janar 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Dashuritë e reja janë mjaft të favorizuara veç kujdes për ata që janë të përfshirë në histori të vjetra, të cil
Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin Vendimi i Konfederatës Afrikane të Futbollit për të ndryshuar periudhën e zhvillimit të Kupës së Afrikës 2021 nga qersho
Sot e denoncoi PD, si akuzohej dikur për 21 janarin kryebashkiaku i Matit Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë një denoncim për kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj. Sipas PD, Malaj është
Horoskopi 16 janar 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Jepini prioritet nevojave të anëtarëve të familjes suaj. Përfshihuni dhe ndani gëzimin me ta. Ka gjasa të jeni
Conte i bindur: Interi nuk ka buxhet për janar Trajneri Antonio Conte e kishte bërë të qartë para se të hapej afati kalimtar i janarit se dëshiron përforcime në skuadë
Horoskopi 15 janar 2020, shenjat me lajme të këqija Dashi Mundohuni që të përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar ndonjë keqkuptim të mundshëm në dashuri, pasi duke nisur
Pasuesi i Eriksen vjen nga Portugalia Largimi i Christian Erikseni nga Tottenhami mund të jetë në detajet e fundit. Tashmë pritet të vendoset nëse danezi do t
Po kryenin marrëdhënie teksa i moshuari ra pa ndjenja, zbulohet dëshmia e të resë që e shoqëroi në motel 42 vjet më e re ka qenë partnerja e 72-vjeçarit i cili vdiq në mesditën e 8 janarit në një dhomë moteli në Gjilan. Plaku
Guardiola flet hapur për objektivat e janarit Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka folur për mediet britanike sa i takon merkatos së janarit. City ka vuajtur
I ftuari surprizon Çanin, i bën dhuratën e paparë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" kanë qenë kasti i aktorëve të serialit "Lokomotiva" dhe autori i
Torturuan dhe hodhën në rezervuar Drita Saliajn, gjykata jep vendimin për tre të rinjtë Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë e akuzuar për vrasjen e Drita Saliajt mbrëmjen e 5 janarit në fshatin Gjerbës të M
Horoskopi 10 janar 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të acaruar dhe jeni gati për të debatuar, si në punë edhe në shtëpi. Kjo nuk do të
Marotta zbulon publikisht objektivin e janarit Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është objekti
Horoskopi 8 janar 2020, shenjat me lajme të këqija Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme në sajë të ndikimit pozitiv të Hënës, ndaj përfitoni dhe mos i shtyni gjë
Si pritet të jetë moti në Kosovë më 8 dhe 9 Janar? (FOTO LAJM) Ditëve të ardhshme, vendi ynë mbetet nën ndikimin e fushave të presionit të lartë dhe masave të ftohta ajrore, që do të
ZYRTARE/ Vllaznia bën goditjen e madhe të janarit Edhe Vllaznia bën goditjen e parë në merkaton e dimrit. Drejtuesit e klubit zyrtarizuan mesditën e sotme akordin me