999 rezultate për

janar

Presidenti Veronës: Napoli për pak e bleu Kumbullën Presidenti Veronës, Maurizio Setti, ka dhënë një intervistë për Radio Kiss Kiss Napoli, ku ka folur për dy futbollistët
Vjen reagimi i Opozitës së Bashkuar pas marrëveshjes me Ramën: Akt tinëzar prej frikacaku! Pas marrëveshjes mes opozitës parlamentare dhe kryeministrit Rama ka reaguar opozita e Bashkuar. "Ndryshimi i njëans
Lajme të mira për Juventusin, Demiral kthehet në stërvitje Mbrojtësi i skuadrës italiane, Merih Demiral, është kthyer në stërvitje të plota me skuadrën e Juventus, për herë të par
ZYRTARE/ Ja kur nis dhe mbaron Bundesliga në sezonin 2020-2021 Federata gjermane e Futbollit ka publikuar kalendarin zyrtar për sezonin 2020-2021 në Bundesligë. Kështu, mësojmë se
Ekzekutimi i Arben Bilalit, prokuroria pushon çështjen për Gjergj Cukalin Prokuroria e Tiranës ka pushuar çështjen e Gjergj Cukalit, si i dyshuar për vrasjen e ish policit Arben Bilali në janar
Thirrje për vrasje në rrjete sociale, vihet në pranga 39 vjeçari (FOTO LAJM) Pas disa muajsh hetim, arrestohet i riu nga Shijaku që bënte thirrje në rrjetet sociale për vrasje. Bardhi Guza, 39 v
Zyrtare: Caktohen datat për afatin e transferimeve në Serie A Federata e Futbollit të Italisë ka njoftuar se afati i transferimeve të verës në Itali do të zhvillohet nga 1 shtatorit
Cavani nis sërish bisedimet me Atleticon e Madridit Pavarësisht krisjes me presidencën e klubit të Atleticos së Madridit gjatë muajit janar, Edinson Cavani duket se vijon t
E konfirmon Barcelona, Suarez i gatshëm për ndeshjen e parë Ekipet mjekësore kanë informuar skuadrën se sulmuesi Luis Suarez është shëruar plotësisht nga lëndimi i pësuar në janar.
Detyrimet e prapambetura shkojnë 53 milionë euro, institucionet me borxhet më të mëdha Në fund të tremujorit të parë 2020 detyrimet e prapambetura të institucioneve arritën në total rreth 53 milionë euro ku
ZYRTARE: Ighalo nënshkruan me Man United Mancheste United ka zyrtarizuar nënshkrimin me Odion Ighalo. Pasi i skadoi huazimi i parë, nigeriani 30-vjeçar do të
Rama: Nga janari, 10 275 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes Kryeministri Edi Rama informon se nga janari i 2020 kanë përfituar 10 mijë e 275 fëmijë bonusin e bebes. Rama thotë s
Ishte pranë Juventusit në janar, Raiola zbulon gjithçka për Haaland Erling Haland ishte një nga lojtarët më të kërkuar në merkaton e janarit, pasi kishte treguar paraqitje të shkëlqyera me
"Der Spiegel" publikon përgjimet mes OBSH-së dhe Kinës për të fshehur të vërtetën për COVID-19 Presidenti kinez, Xi Jinping, i ka kërkuar Drejtorit të Përgjithshëm të Organizatës Botërore të Shëndetit, të vonojë par
Protokolli mjekësor për koronavirusin, hidhet poshtë propozimi i Federatës Italiane Komiteti Shkencor në Itali shtyu për ditën e nesërme vendimin për miratimin e Protokollit Mjekësor të hartuar nga Federa
Sali Berisha: Mjekët kanë prova, COVID-19 ka qënë në Shqipëri që në janar Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, COVID-19 ka qënë në Shqipëri që në janar të këtij viti. Sipas tij, nuk po vepro
"Viti më i vështirë i gripit", Bino: Testi i parë i COVID-19 në Shqipëri është bërë në janar Testi i parë Covid-19 në Shqipëri është bërë në 31 janar, deklaroi Drejtorja e Departamentit të Epidemiologjisë në ISHP,
Nard Ndoka: Jam infektuar me COVID-19, e kalova që në janar Ish-ministri i Shëndetësisë Nard Ndoka mbështet tezën se COVID-19, mund të ketë qenë që në muajin janar në Shqipëri, dhe
STATISTIKAT/ Koronavirusi nxjerr në pah plagën ekonomike: Bie numri i vrasjeve, por shtohen vjedhjet Kufizimi i lëvizjes për shkak të epidemisë së COVID-19 ka përgjysmuar numrin e veprave penale në Shqipëri, por krimet ku
"Covid-19 ka qenë që në janar", mjeku shqiptar publikon imazhet pulmonare Mjeku shqiptar Gëzim Xhepa pretendon se Covid-19 ka prekur Shqipërinë që në janar dhe për këtë ai ka publikuar disa imaz