999 rezultate për

janar

Italia ndërmerr masa të reja kufizuese për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri Italia lajmëroi sot kufizime të reja për udhëtimet gjatë pushimeve të Krishtlindjeve, që kanë për qëllim të kufizojnë pë
Milani e do me çdo kusht yllin e Schalke 04 që në janar Milani po kalon një fazë shumë të mirë pas rikthimit të futbollit dhe dëshiron të jetë edhe më i fortë për të mbajtur sy
BE nuk aprovon vaksinat kundër Covid-19 të Moderna, Bionteca dhe Pfizer Agjencia Evropiane e Barnave refuzoi kërkesën e ndërmarrjes farmaceutike gjermane "Biontek" dhe partnerit amerikan "Pfiz
Depay "alarmon" Lyonin: Do më vlerësoni kur të largohem Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay përmes një postimi në Twitter ka njoftuar se këtë janar mund të largohet nga klubi fran
ZYRTARE/ Barcelona konfirmon datën e zgjedhjeve Barcelona ka konfirmuar se zgjedhjet për postin e presidentit të Barcelonës do mbahen me 24 janar. Dorëheqja e Josep
Pret afatin kalimtar të janarit, Arsenali gati ta rikthejë në Londër Eriksen Aventura e Christian Eriksen me fanellēn e Interit është drejt fundit dhe kjo ështē konfirmuar jo vetëm nga ma
Javën e parë të janarit hidhet firma në kontratë, Hysaj zgjedh skuadër të re Elseid Hysaj duket se ka vendosur përfundimisht për të ardhmen e tij. Koha e karantinës po i shërben më shumë për të
Eriksen larg Interit, gjigandët gjerman në sulm për të siguruar shërbimet e danezit Borussia Dortmund është duke konsideruar të provojë transferimin e mesfushorit të Interit, Christian Eriksen në janar.
Eriksen po kalon orët e fundit te Interi, drejtori sportiv: Do vendosim në javët e ardhshme Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta ka paralajmëruar se në janar mesfushori Christian Eriksen mund të largohet nga
Twitter i dorëzon profilin zyrtar presidencial Joe Biden në 20 janar 2021 Twitter do t’i dorëzojë profilin zyrtar presidencial Presidentit të zgjedhur të SHBA Joe Biden ditën kur ai të betohet p
Manchester City do të tentojë transferimin e Messit që në janar Lionel Messi mund të bëhet me skuadër të re që në afatin e ardhshëm kalimtar. Është Manchester City që dëshiron të në
lamtumirë Eriksen, kërkohet këmbimi me mesfushorin e PSG Aventura e Christian Eriksen tek Inter-i duket se do të përfundojë shumë shpejt. Lamtumira e danezit nga Milano mund
Giroud e ka ndarë mendjen, në janar ikën nga Chelsea Për Olivier Giroud tashmë projektohet e ardhmja larg Chelseat. Ashtu siç e këshilloi edhe trajneri i Francës, Deschamps,
Gervinho i mbyll dyert Interit, nuk lëviz nga Parma në janar Gervinho nuk do të transferohet te Interi në merkaton e dimrit. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë shikohej si një përforcim
Ishte prag largimit, Barcelona synon rinovimin me Dembelen Barcelona është duke konsideruar të rinovojë kontratën e sulmuesit Ousmane Dembele. Francezi ka kontratë deri në qers
E papritur, Mustafi përfundon në "radarin" e Barcelonës Barcelona është duke provuar të përforcojë fazën defensive në afatin e janarit. Trajneri Ronald Koeman, dëshiron të b
Konspiracionisti tregon skenarin: Do mbyllemi në janar në karantinë Konspiracionisti Alfred Cako, tha në rubrikën “Rrethi Katror” në “E Diell”, se vendi do t’i nënshtrohet një bllokimi më
Lazio po mendon huazimin e Muriqit në janar Afati kalimtar i janarit mund ta largojë Vedat Muriqin nga Lazio. ‘Transfermarketweb’ raporton se Lazio mund ta dërgo
Italia jep lajmin e madh: Në mes të janarit do jenë gati 27 milion dozat e para të vaksinës 27 milionë dozat e para të vaksinës do të jenë gati për Italinë në mes të muajit janar 2020 e 13 milionë doza të tjera
Falcao në "fije të perit", sulmuesi drejt Inter Miami E ardhmja e Radamel Falcaos te Galatasaray është "në fije të perit". Sulmuesi kolumbian ka treguar një formë fantastike