999 rezultate për

james

Real Madrid kërkon rikthimin e mesfushorit Real Madrid po konsideron mundësin për rikthimin e James Rodriguez në Madrid pasi ky i fundit ka dërguar sinjale se ai d
E dhimbshme, James Rodrigues qan i vetëm në stol pas eleminimit (FOTO LAJM) Anglia e rrëzoi Kolumbinë nga Kupa e Botës në Rusi pas penalltive dramatike të martën mbrëma, gjë që e ka lënë yllin Jam
Vazhdon "ankthi" te Kolumbia për James Rodriguez Kolumbia bëri një përbysje të madhe ndaj Senegalit edhe pse rezultati ishte minimal, ajo fitore i siguroi kualfikimin pë
Efektet e shëndetshme të bajames Bajamja është një frut që na ndihmon për të larguar një sërë shqetësimesh. Në atë e kemi përdorur për servieri në tavoli
Të gjithë i keni parë filmat e saj, ndërron jetë aktorja e famshme (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë aktorja e famshme e filmit James Bond, Eunice Gayson në moshën 90-vjeçare. Ajo ka luajtur rolin e Sy
James: Largimi i Zidane ishte i çuditshëm! Ish-esfushori i Real Madridit, James Rodriguez thotë se është paksa e çuditshme mënyra se si u largua Zidane. “Është
Rekrutimet në MI6, kërkohen më shumë femra Shërbimet sekrete në Britani do të transmetojnë për të parën herë një reklamë në televizion kombëtar, për rekrutime të r
James Rodriguez konfirmon të ardhmen e tij James Rodriguez dëshiron të vazhdojë të qëndrojë në Bayern Munich edhe pas përfundimit të periudhës së huazimit nga Real
James falenderon madrilenët për respektin: Madridi bëri mirë dhe kaloi James Rodriguez në konferencë për shtyp pas gjysmëfinales së Champions League ku ekipi i tij u eleminua nga Reali, ai fo
I gjithë Bernabeu e duartrokiti Jamesin kur ai la fushën (VIDEO) James Rodriguez u rikthye në Bernabeu si një kundërshtar i ish-ekipit të tij por duke treguar resekt maksimal për gjithç
Çfarë rasti të artë ka humbur Rodriguez (VIDEO) James Rodriguez ka humbur një mundësi të artë për ta kaluar në epërsi Bayernin e Munichut. Në minutë 33'-të pas një g
Rodriguez: Nëse i shënoj Realit nuk do të festoj Ish-mesfushori i Realit, James Rodriguez ka thënë se nuk do të festoj nëse shënon nesër në “Santiago Bernabeu”. “Ësht
James festoi si i çmendur golin kundër Realit, por lojtarët madrilen i hakmerren (FOTO LAJM) James Rodriguez festoi golin e avantazhit për Bayernin me anë të Kimmich në mënyrë të cmendur ndaj ish ekipit të tij.
Rodriguez: Të kthehem në Madrid? Jam i lumtur në Bayern James Rodriguez këmbëngul thotë është i lumtur në Bayern Munich duke përjashton një kthim në ish-klubin e tij, Real Madr
James nuk pyet për respekt, feston si i çmendur golin e Bayernit (VIDEO) James Rodriguez ishte për herë të parë mbrëmë ndaj ish-klubit të tij, Real Madridit. James Rodriguez u mendua se do t
Të gjithë sytë tek ai, zbuloni sektretet e James Rodriguezit James Rodrigez është personazhi kryesor i ditës së sotme, pasi një vit më parë ishte lojtar i Realit dhe sot do të mbroj
James me padurim pret ndeshjen me Realin: Speciale për mua Ylli i Bayern Munichut, James Rodriguez, e cilëson si speciale përballjen me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së K
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,
Bayern i pangopur vetëm me Jamesin, kërkon dhe mesfushorin tjetër të Realit Bayerni është i kënaqur me aparencat e James Rodrigesit dhe e shikon si ambjent të mirë Realin për të bërë merkato në me
LeBron James ironizon me golin e Ronaldos: Mos bëj padrejtësira (FOTO LAJM) Nga një legjendë te tjetra – LeBron James ka postuar foton e Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale duke lëvduar golin ak