999 rezultate për

james

James Rodrigez shënon golin e 3 për Bayern dhe mbyll takimin (VIDEO) Bayern Munichu ka shënuar golin e radhës ndaj Bayern Leverkusenit me anë të kolumbianit, James Rodriguez. Goli erdhi
James Rodrigez me të dashur të re por ishi "djeg" Instagramin Kohë më parë kolumbiani, James Rodriguez është ndarë nga ish- bashkëshortja e tij, Daniela Ospina dhe ngushëllimin e tij
James Rodriguez kapet mat me modelen e njohur (FOTO LAJM) James Rodriguez është ndër emrat më të përfolur në mediat rozë për lidhjet e tij të shumta. Edhe kësaj here kolumbia
Del Piero: Ronaldi i ngjashëm si LeBron James Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, e ka krahasuar transferimin e Cristiano Ronaldos në Juventus me transferimi
Shifra marramendëse, ky është sportisit më i paguar në botë Dihet në mbarë botën se sporti është një pikë e "dobët" e njeriut dhe tërheq shumë vëmendje. Kjo ka bërë që sporte s
Avokati i Trump nuk lejon që Presidenti të merret në pyetje për çështjen Comey Pushimi nga puna e ish Drejtorit të FBI-së James Comey, vitin e kaluar është kthyer në një temë serioze në SHBA dhe s
James Milner pëson dëmtim "horror", plot 15 qepje në kokë (FOTO LAJM) Liverpooli ka arritur të dhurojë spektakël në ndeshjen e djeshme përballë ekipit të Napolit. Skuadra e Ancelottit nuk tr
Edhe Melania del kundër Trump në "sherrin" me LeBron Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka dalë në mbështetje të yllit të basketbollit amerikan, LeBron James, vetëm pak
Legjenda e NBA-së, i del kundër Donald Trump në "luftën" me LeBron Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
Ky është 6-vjeçari që mahniti legjendën e basketbollit (VIDEO) Rudolph “Blaze”, vetëm gjashtë vjeç, dhe aftësitë e tij fizike janë vertëtë të mahnitshme. Ai luan futboll amerikan
Donald Trump bën "sherr" në Twitter me basketbollistin Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
James Rodriguez "la" gruan për të, kjo është rusja që po "çmend" rrjetin James Rodriguez është lakuar disa herë në mediat më prestigjoze për një rikthim të mundshëm te skuadra e Real Madrid por
James Rodriguez e sheh të ardhmen e tij tek Bayerni James Rodriguez do të dëshironte që të rrinte përgjithmonë në Bayern Munich pavarësisht lajmeve se di mund të kthehet në
Nuk mbarojnë refuzimet për Real Madrid, ish-lojtari i tyre qëndron te Bayern James Rodriguez kohët e fundit është lidhur shumë për një rikthim të mundshëm te skuadra e tij e mëparshme, Real Madrid.
Kjo është e dashura seksi e James Rodriguez (FOTO LAJM) James Rodriguez ka një të dashurën e re ose të paktën kjo është ajo që disa media amerikane thonë. Bëhet fjalë për mo
Pas Ronaldos e ka radhën James, kolumbiani në telashe me Agjensinë e Tatimeve në Spanjë Organet fiskale spanjolle vazhdojnë të bëjnë “viktima” nga bota e futbollit. Këtë herë është futbollisti kolumbian James
Ibrahimovic: Mund të luaj basketboll me LeBron James pa problem Sulmuesi i La Galaxy Zlatan Ibrahimovic mendon se aftësitë e tij mund t’i përdorë edhe në basketboll dhe se mund të luaj
Rodriguez tek Reali? Lojtari pakt të fshehtë me Perezin James Rodrigez do të qëndrojë në Mynih. Kolumbiani do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit të Bayernit edhe për një sezon.
Rummennige: James Rodrigues nuk do të largohet nga Bayern Munich Menaxheri i përgjithshëm i Bayern Munichut, Karl Heinz Rummenigge deklaron se James Rodriguez nuk do të rikthehet në Rea
James Rodriguez rikthehet përsëri tek Real Madrid ? Sipas së përditshmes spanjolle “Marca”, mesfushori i bavarez, James Rodriguez, është shumë pranë rikthimit te skuadra e