999 rezultate për

james

James te Juve? Në Torino pritet të vijë dhe dashura e tij sek*i (FOTO LAJM) James Rodriguez është përfolur ditët e fundit për një kalim të mundshëm te Juventusi në fund të këtij sezoni, shkruan Al
Flet babai James Rodriguez: "Juventus do të ishte një ide e mirë" Në një intervistë me gazetën gjermane "Bild", Dad Wilson babai i James Rodriguez, i ka hapur rrugën transferimit të dja
Për të arritur tek Eriksen, Reali i ofron James Rodriguez Tottenhamit Real Madrid nuk heq dorë nga Christian Eriksen. Ylli i Tottenhamit mbetet lojtari i preferuar i Perezit, shkruan Albeu.c
Ancelotti synon James Rodriguez James Rodriguez mund të përfundojë te Napoli. Eshtë një ëndërr e madhe për Ancelottin që mund të bëhet realitet në fund
Juventusi synon yllin Kolumbian Merkatoja e Janarit ska mbaruar ende, Juventusi tashmë hyn në garë për të nënshkruar me James Rodriguez, shkruan Albeu.
Arsenali bën gati "thesin" me paund për James Rodriguez Arsenali është gati që të paguajë një shifër të majme për kolumbianin e Real Madridit, James Rodriguez, i cili aktualish
James Rodriguez larg rikthimit në Madrid Fiorentino Perez po kërkon të rimëkëmbë skuadrën për sezonin e ri , dhe si duket kolumbiani nuk bën pjesë në planet e t
James Rodriguez zhgënjen tifozët e Bayern Munich, kërkon rikthimin tek Reali E ardhmja e James Rodriguez mesa duket do të jetë përsëri në "Santiago Bernabeu". Mesfushori, aktualisht te Bayern Munic
James ia konfirmon Modric, shikoni ku do të luajë kolumbiani sezonin e ardhshëm James Rodrigez nuk e ka humbur mundësinë për të uruar ish-shokun e tij të skuadrës, Luka Modriç për fitimin e “Topit të
Një Babagjyshe s*ksi si Ashley James (FOTO LAJM) Ajo ka zakon që të postojë foto provokuese në rrjetet sociale dhe nuk bën pushim as gjatë periudhës së festave. Po fl
Fansja e "zjarrtë" e James Rodriguez, mirëpret një romancë me të (FOTO LAJM) James Rodriguez ka një fanse “të zjarrtë”, e cila quhet Helga Lovekaty. Modelja ruse nuk nguron që shpesh herë të shp
Kush është fansja bukuroshe e James Rodriguezit ? (FOTO LAJM) James Rodriguez sigurisht që është një lojtar i shkëlqyer që ka luajtur për skuadra të mëdha dhe kështu ai ka fituar dhe
Dhimbje koke për Niko Kovac, ylli i skuadrës këput ligamentet Bayern Munich po hash shumë probleme këtë sezon në të gjitha kompeticionet. Sot mesfushori kolumbian, James Rodrigue
Mediat gjermane e bëjnë të kryer kalimin e James të Juventus E ardhmja e mesfushorit me tipare sulmuese të Bayern Mynih, James Rodriguez është në dyshim. 27 vjeçari është një lojtar
Kërkon largimin nga Bayerni, Juventus kërkon shërbimet e Rodriguezit Sipas Sport Bild, kolumbiani James Rodrigues mund të kalojë te Juventusi që në merkaton e janarit. Përderisa për të k
Juve i “rrëmben” Bayernit mesfushorin e talentuar Akuadra e Juventus është vendosur nën gjurmët e mesfushorit të Bayern Mynih, James Rodriguez. Sipas mediave italiane, dr
Juventus kërkon të transferojë ish-mesfushorin e Realit Kritikat që ka marrë James Rodriguez për performancat e tij në këtë sezon te Bayerni i Munichut nuk e kanë ulur interesi
James Rodriguez kërkoi largimin por Bayern ka plan tjetër për të James Rodriguez, ishte një nga emrat më të lakuar të merkatos që lamë pas. Kolumbiani lidhej me një rikthim të munds
U nda nga motra e shokut, kjo është e dashura e re e James Rodriguez (FOTO LAJM) Përveçse në fushë, James Rodriguez është kthyer në protagonist edhe në rrjetet sociale duke qenë se bën një jetë shumë a
Liverpooli i pandalshëm, shënon edhe golin e dytë ndaj PSG (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PSG në "Anfield Road". Ai që ka shënuar këtë erë është mesfushori, James