999 rezultate për

james

E bujshme, James Rodriguez te Milani James Rodriguez do të mbyllë aventurën me Bayern Munchen në fund të këtij sezoni, për t’u rikthyer pas huazimit te Real
Sherri për penalltinë, Salah bën gjestin e ulët ndaj shokëve (VIDEO) Liverpooli fitoi ndeshjen kundër Cardiffit 2-0. Golin e parë e realizoi Giorgino Wijnaldum ndërsa të dytin James Milner
Ditë vendimtare për James Rodriguez te “bavarezët” Qëndrimi i James Rodriguez te Bayern Munich nuk është aspak i sigurt. Megjithatë, këtë javë mund të vijë vendimi përfund
Modelja ruse e çmendur pas James Rodriguez (FOTO LAJM) James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, pasi është një nga futbollistët më spektakolarë në qarkullim, por
I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
James Rodriguez mer nënshtetësi spanjolle, rriten shanset për një rikthim në Madrid Ylli i Bayern Munich James Rodriguez, i huazuar nga Real Madrid, ka marrë nënshtetësinë e shumëpritur spanjolle. Si
Lum James Rodriguez për fansen e flaktë të tij (FOTO LAJM) Sportistët, e në veçanti futbollistët, duket se janë të preferuarit e modeleve dhe femrave të bukura në mbarë botën F
Gjendje të rënduar psikologjike, James Arthur i kërkon falje fansave Fituesi i X Factor, James Arthur, do të performonte së bashku me Gary Barlow dhe Mark Owen në koncertin që zhvillohej pë
Rodriguez rikthehet në Madrid? Rrëfehet kolumbiani E ardhmja e James Rodriguez mbetet e paqartë dhe e pazgjidhur. Pasi shënoi “hat-trick” në fitoren 6-0 ndaj Mainz, kolumb
James Rodriguez në shitje, Reali fikson çmimin Real Madrid ka vendosur të nxjerrë në shitje James Rodriguez. Sipas "El Confecial",Los Blancos ka vendosur çmimin pë
Me ardhjen e Zidane këto priten të jenë viktimat e mundshme Rikthimi i Zinedine Zidane ka zgjidhur problemin në pankinën e Real Madrid, por ndërkohë francezi vjen me një mori vikti
Ish-bomberi i Skënderbeut shënon dopietë në Azerbaxhan Ish-sulmuesi i Skënderbeut në Kategorinë Superiore, James Adeniyi ka qënë rezultativ për skuadrën e tij, Gabala, në taki
Ku do të luajnë Isco dhe James Rodriguez sezonin tjetër? Isco dhe James Rodriguez të dy mund të largohen në fund të sezonit nga Real Madrid. Spanjolli për tek Juventusi, dhe Kol
Edhe Manchester United hyn në garë James Rodriguez James Rodriguez është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Ylli kolumbian këtë sezon mbaron huazimin dy vjecar tek
Kjo është skuadra e re e James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin e tij dy vjeçar te Bayern Munich. Rodriguez është i huazuar te Bayern Munich ng
James Rodriguez rikthehet te Reali? James Rodrigues është i pakënaqur te klubi gjerman, Bayern Munich për shkak të minutazhit të pakët. Kolumbiani shpres
Nga Lozano te Rodriguez, Napoli mendon për të ardhmen Edhe këtë sezon Napoli dështoi të rivalizonte Juventusin në luftën për titullin kampion në Serinë A teksa është -11 pikë
Ky është destinacioni i ardhshëm i James Rodriguez James Rodriguez do të refuzojë çdo ofertë nga Premier League në fund të sezonit, për t’u rikthyer te Real Madrid. Gaz
Te ky klub do të transferohet James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se
Formacionet zyrtare: Bayern synon kthesën ndaj Schalkes Bayern Munich i nevoitet vetëm fitorja sot ndaj Schalke, teksa në rast fitore do të ngushtojë në 5 pikë distancën nga Bo