999 rezultate për

james

Merr fund telenovela, James Rodriguez shumë pranë klubit të madh (FOTO LAJM) James Rodriguez është shumë pranë firmës me Napolin. "ESPN Columbia" nëpërmjet një postimi në Tëitter ka konfirmuar se J
James te Napoli, ky detaj po vonon finalizimin Napoli vazhdon të tentojë për James Rodriguez, futbollistin e Real Madrid, që ka qenë deri tani në huazim te Bayern Muni
Ronaldo do James-in te Juventusi Kohët e fundit është raportuar që Real Madrid dhe Napoli janë në bisedime për transferimin e James Rodriguez. Sot, le
Divës botërore i nxjerrin videon me pullë të kuqe: Zbulohet lidhja e fshehtë (VIDEO) Këngëtares Mariah Carey i ka dalë një video ku shihet duke vallëzuar në mënyrë provokative me balerinin Bryant Tanaka, t
James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
James Rodriguez shumë pranë kalimit te klubi i madh italian James Rodriguez pritet të vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli kolumbian është në bisedime me Napolin dhe bisedimet rapor
James Bond "i pafat", tri shpërthime gjatë xhirimeve të filmit Filmi më i fundit rreth agjentit të famshëm 007 ‘James Bond’ duket se qenka “i mallkuar”. Në fillim aktori kryesor, Dani
James i thotë lamtumirë Bayern Munchen James Rodriguez nuk do të qëndroj më në Bayern Munchen dhe ka vendosur të mos nënshkruaj kontratë të re. Ai i ka thën
Bayerni nuk blen James për shkak të Sane Bayern Munich ka vendosur të mos e shfrytëzojë opsionin që ka për James Rodriguez, për ta blerë përfundimisht. Është
James Rodriguez drejt Napolit Bayerni i Mynihut ka vendosur të mos e ushtrojë të drejtën për të blerë përfundimisht kartonin e James Rodriguezit. Të p
Karl-Heinz Rummenigge sqaron situatën e James Rodriguez Drejtori i përgjithshëm i Bayernit të Mynihut, Karl-Heinz Rummenigge, përgënjeshtroi mundësinë e blerjes përfundimtare t
3 ekipet e mëdha angleze në garë për James Rodriguez James Rodriguez është një nga më të kërkuarit në merkato. Ylli kolumbian sapo ka përfunduar 2 vitet e tij në huazim të B
James Rodriguez e mbyll me Bayern, e ardhmja mister Nga Gjermania vijnë lajme të reja reth të ardhmes së James Rodriguez. Kolumbiani tashmë i ka thënë agjentit të tij,
James del zbuluar, "i rrëmben" ish-bashkëshorten Marc Anthony-t (FOTO LAJM) James Rodriguez del zbuluar. Futbollisti kolumbian, pjesë e Bayernit të Mynihut, zbulon një detaj të rëndësishëm për të
Pas grindjes me Tati Westbrook, ylli i YouTube humbet 2 milonë ndjekës (FOTO LAJM) Ylli i YouTube James Charles ka humbur më shumë se dy milionë ndjekës, duke përfshirë Kylie Jenner dhe Kim Kardashian.
Si James Bond, Kujtim Gjuzi nxjerr numrin e telefonit pas marrjes së mandatit (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi u betua sot si deputet në Kuvendit e Shqipërisë. Me sa duket nga entuziazmi, ai publikoi dje numrin e ti
"Sirena" angleze për James Rodriguez Kolumbiani James Rodriguez, do të rikthehet te Reali në 15 korrik pasi Bayern ka vendosur mos paguajë 42 milion euro për
Modelja ruse është fiksuar keq me këtë futbollist (FOTO LAJM) Edhe pse Bayern Munchen ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, me Helga Love
Supermodelja seksi tërbohet pas James Rodriguez (FOTO LAJM) Helga Lovekaty është e fiksuar keq pas James Rodriguez. Bukuroshja ruse ka një simpati të madhe për kolumbianin. He
Real Madrid merr vendimin për të ardhmen e James Rodriguez James do të kthehet në Real Madrid për t'u shitur. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga prestigjozja Mundo Deportivo k