999 rezultate për

james

Vendosi kamera në tualetet e studiove të “James Bond”, përfundon në burg Një burrë është dënuar me 16 muaj burg pasi kishte instaluar kamera të fshehta në tualetin e femrave në studiot “Pinewoo
Zidane nuk i humbet shpresat për Pogbanë Zinedine Zidane ende shpreson që klubi spanjoll do të jetë në gjendje ta transferojë mesfushorin e Manchester Unitedit,
"James Rodriguez ka probleme mendore" Vazhdon momenti i keq për James Rodriguez. Kolumbiani mund të ketë marrë miratimin e Zidane për të qëndruar në Madrid dh
Pezullimi i Modriçit vendos Zidanen në vështirësi Real Madridi do të përballet me Real Valladolidin të shtunën pa njërin ndër lojtarët kyç, Luka Modricin. Katër kandidatë
Bale e James? Zidane vendos përfundimisht Trajneri francez llogarit për sezonin e ardhshëm në futbollistin uellsian dhe atë kolumbian Gareth Bale dhe James Rod
Asgjë siç duhet: Zidane mbështetet tek muri Zidane momentalisht është i mbështetur për muri. Asgjë s’po shkon siç duhet për trajnerin francez, i cili deri më tani n
Në rast largimi të Dybala, Ronaldo dëshiron James Cristiano Ronaldo dëshiron që të luaj përsëri më ish shokun e tij te skuadra e Real Madrid, James Rodriguez, nëse Paulo
As Napoli as Atletico, James shkon te kjo skuadër James Rodriguez duket se e ka gjetur veten te një skuadër të re, me Marseillen që i është futur garës për kolumbianin e
Ancelotti nuk dorëzohet për James Rodriguez Carlo Ancelloti nuk dorëzohet lehtë për James Rodriguez. Italiani e do me patjetër në skuadër kolumbianin bëjnë të ditu
Perez del kundër dëshirës së Zidane, vendos vetë për James Rodriguezin Real Madrid ka ndryshuar mendje dhe ka vendosur të mos e shes James Rodriguezin. Sulmuesi kolumbian ishte në huazim t
E duan të gjithë, Reali i Madridit merr vendim përfundimtar për James Rodriguez James Rodriguez nuk do të largohet nga Real Madrid. Kolumbiani kërkohet me ngulm nga Napoli dhe Atletiko Madrid, por siç
James Rodriguez te Napoli: Real Madrid vendos çmimin 42 milionë për James Rodriguez? Jo më, tani kërkesa e Florentino Perez për kolumbianin është 50 milionë. Sipas "Caden
James Milner sfidon Ronaldon, stërvitet si kafshë (FOTO LAJM) James Milner është vlerësuar nga analistët vazhdimisht si futbollisti më i nënvlerësuar. Por, puna e tij ka bërë që s
De Laurentiis kundër Realit: Bayernit ia dhanë James në huazim, neve jo Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është rikthyer të flasë për çështjen më të nxehtë të merkatos, atë të negoci
Digjen studiot ku u xhiruan "Harry Potter" dhe "James Bond" Ka shpërthyer flaka në studiot e Warner Bross, në të cilat janë xhiruar "Harry Potter" dhe "James Bond". Rreth 75 zja
Reali i gatshëm të shesë yllin e skuadrës për Pogba Real Madrid është i gatshëm të shesë kartonin e James Rodriguez. Mesfushori kolumbian është rikthyer në Madrid pas hu
E kryer, James Rodriguez pranë firmës më gjigandët e Serisë A Napoli është në fazën përfundimtare të transferimit për James Rodriguez. Drejtusi sportiv i Napolit Cristiano Giuntol
Pothuajse e kryer: James transferohet në Serinë A Ylli i Kombëtares së Kolumbisë, James Rodriugez, do të largohet nga Real Madrid, për t’iu bashkuar Napolit në Serie A.
James Rodriguez: E ardhmja? kam 20 ditë për të vendosur James Rodriguez është objektivi kryesor i Napolit për këtë sezon. Carlo Ancelotti e do me patjetër në Serinë A kolu
James konfirmon gjithçka: Napoli klub me histori, ka luajtur Maradona James Rodriguez sic duket është shumë afër transferimit tek Napoli, pasi që ka dërguar një mesazh dashurie dhe respekti