999 rezultate për

james

Reali dëshiron ta mbajë në skuadër Jamesin Mesfushori ofanziv kolumbian do të mbetet në "Santiago Bernabeu" së paku deri në fund të këtij sezoni Real Madridi nu
Real Madrid shkon në El Clasico pa 4 lojtarë kryesorë Tashmë është pothuajse e konfirmuar, Reali do të zbresë në ‘Camp Nou’ pa dyshen fantastike, Marcelo e Hazard derisa do t
Reali i gatshëm të shkëmbejë James me Aubameyang Arsenalit me shumë gjasa do t’i ofrohet James Rodriguezi nga Real Madridi në mënyrë që ta transferojnë Aubameynag. Po
I "talli" të bijën në transmetim live, Kate Middleton e bën moderatorin të pendohet (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton mund të na jetë dukur gjithmonë shumë serioze dhe e përmbajtur, mirëpo ajo tjetërso
Trajneri i Hungarisë krahason James me Mbappen Ylli i Manchester United ështe duke bërë mjaft mirë që në sezonin e parë me 'djajtë e kuq'. Për shkak të aftësive që
Ish-zyrtari i lartë i DASH: Marrëveshja Kosovë-Serbi ekziston Në një intervistë për Zërin e Amerikës, ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit dhe analisti James Hooper, tha se një mar
Ish-zyrtari amerikan: Marrëveshja Kosovë-Serbi është arritur Ish-zyrtari i Departamentit amerikan të Shtetit dhe analisti James Hooper, tha se një marrëveshje Kosovë-Serbi ekziston,
Lumë golash në Angli, Chelsea dhe Ajax ndahen në paqe (VIDEO) Spektakël dhe "lumë" golash prodhoi sfida e "Stamford Bridge", me Chelsea dhe Ajax që barazuan me rezultatin e çmendur,
U përdor nga James Bond, del në shitje "bisha" Jaguar (FOTO LAJM) Në vitin 2010, Jaguar i ka mahnitur të gjithë, kur e prezantoi modelin C-X75, të krijuar në bashkëpunim me Williams F1.
Reali barazoi ndaj Betisit, ky veprim i James dhe Bale po shkakton mjaft polemika Reali nuk arriti të përfitonte nga humbja e Barcelonës përballë Levantes. Madrilenët u ndalën në barazim pa gola ndaj
James si Ronaldo, djali i erdhi në jetë nga nëna zëvendësuese? (FOTO LAJM) James Roddriguez është bërë baba për herë të dytë, ndërsa nga martesa me Daniela Ospinan, motrën e portierit David Ospin
"Dasmë në fshehtësi të plotë", grupit i bashkohet edhe aktori i Hollywood (FOTO LAJM) Aktori i Hollywood, James McAvoy së fundmi thuhet se është martuar në fshehtësi. Mediat e huaja kanë publikuar një fo
Partizani-Man United, formacionet zyrtare: Rashford dhe James në stol (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Partizanit Beogradit dhe Manchester Unitedit. "Djajtë e Kuq" do ta
Ra në tokë pa ndjenja, James është me fat (VIDEO) Anësori i Manchester United ka frikësuar të gjithë për një moment mbrëmë në ndeshjen mes Uellsit dhe Kroacisë. Gjatë
Dy yjet e Realit kanë shkuar në stërvitje edhe në ditën e pushimit (VIDEO) E kishin pushim këtë të hëne, por James Rodríguez dhe Courtois janë parë në Valdebebas mëngjesin e së hënës. Real Mad
Do të punosh në Familjen Mbretërore? Ndiq rregullin e artë Të punosh për familjen mbretërore angleze dhe të kalosh ditët me Mbretëreshën mund të jetë puna e ëndrrave për shumë nga
E pabesueshme, "James Bond" dhe "Jason Statham" në TV Klan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e Lirë" të gjithë teleshikuesit u habitën kur Çani ftoi në studio dy aktorët e fam
Kthehen James dhe Bale, Zidane lë jashtë Vinicius dhe Vasquez për ndeshjen me Granadan Zinedine Zidane nuk e kanë përfshirë Vinicius Jr apo Lucas Vazques në skluadrën e Real Madrid për ndeshjet kundër Granad
Përveç James dhe Bale, për Realin do mungojnë dhe 5 lojtarë Real Madrid do t’i duhet të harrojë humbjen ndaj PSG-së në ndeshjen e parë teksa sot në Santiago Bernabeu do të presë b
Historia e kameramanit anglez: Para 22 vitesh xhiroi gjendjen në Kosovë, ndërsa dje ndeshjen (FOTO LAJM) 22 vjet pasi e kishte xhiruar gjendjen e vështirë në Kosovë, në vitin 1997, kameramani Chris James mbrëmë e xhiroi Kombë