999 rezultate për

james

Një parajsë, "James Bond" nxjerr në shitje shtëpinë për 100 milionë dollarë (FOTO LAJM) Aktori i njohur Pierce Brosnan, i njohur për rolin e tij të James Bond, ka nxjerrë në shitje “pallatin” e tij në Malibu,
Klubi argjentinas zbulon gënjeshtrën e Real Madridit Ditë më parë James Rodriguez është bashkuar me skuadrën angleze Everton nga Real Madrid. Por kalimi i James Rodriguez
Formacionet zyrtare, Brighton-Chelsea Chelsea do të luajë në 21:15 në transfertë ndaj Brighton në ndeshjen e parë të Premier League këtë sezon. Blutë e Lon
James Rodriguez i jashtëzakonshëm në debutim, futet në historinë e Premier League James Rodriguez ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Premierligë me Evertonin. Ai startoi në fitoren 1-0 kundë
Pas James, te Reali edhe 4 futbollistë të tjerë kërkojnë klube të tjera Real Madrid është duke punuar në largime të futbollistëve gjatë këtij afati kalimtar të verës. James Rodriguez e zyrt
James Rodriguez kryen testet mjekësore tek Everton Transferimi i James Rodriguez tek Everton është çështje orësh. Lojtari sipas shtypit anglez, ka kryer testet mjekësor
Pothuajse zyrtare, James Rodriguez braktis Realin për Premier League James Rodriguez do të transferohet te Evertoni. Sipas mediave angleze, mesfushori kolumbian ka arritur marrëveshje me
I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM) Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-a
ZYRTARE/ James Pallotta shet Romën, ky është pronari i ri Roma ka njoftuar zyrtarisht ndryshimin e pronësisë, pasi Grupi Friedkin ka nënshkruar një marrëveshje blerëse të klubit
Ky është sanduiçi që ju ndihmon të humbni peshë Një sanduiç ofron lirinë për të ngrënë ushqim të shëndetshëm në lëvizje. Ju mund të rrëmbeni një kafshim ndërsa nxitoni
James Rodriguez feston ditëlindjen, aktorja e filmave +18 surprizon futbollistin (FOTO LAJM) James Rodriguez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta. Një nga person
E vendosur, James Rodriguez kërkon largimin në fund të sezonit Ylli kolumbian, James, nuk po gjenë hapësirat e tij te skuadra e Real Madrid, ku në ndeshjet e fundit nuk ka qenë as i f
Real Madridi i vendos çmimin James Rodriguez James Rodriguez nuk ka arritur të gjejë hapësira pas kthimit nga huzimi te Bayerni. E përditshmja spanjolle, ‘Marca’,
James larg Realit, 4 klube të Premier League interesohen për kolumbianin ames Rodriguez do të largohet në verë nga Real Madridi, pasi nuk ka mbështetjen e trajnerit Zinedine Zidane. Kolumbia
Del në shitje për 30 milionë euro, brenda ish-super vilës luksoze të James Bond (FOTO LAJM) Ish vila e aktorit legjendar James Bond, Sean Connery, është nxjerr në shitje për 30 milionë euro. Prona luksoze buzë
Manchester United, destinacioni i ri i James Rodriguez ‘Los Blancos’ nuk kanë shprehur asnjë interesim për të mbajtur lojtarin, dhe duke ditur se në sezonin e ardhshëm përfund
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM) Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-a
James Rodriguez pritet t’i bashkohet Atletico Madrid James Rodriguez pritet të qëndrojë te Madridi këtë verë, por me gjasë të madhe jo te Reali. “El Univeral” raporton se
Shijoni 5 supergolat e James Rodriguez me Realin (VIDEO) Për James Rodriguez ky mund të jetë sezoni i fundit me Realin. Për kolumbianin ka shfaqur interes Evertoni ku Ancelot