999 rezultate për

jakup

Nisma për Kosovën e fillon fuqishëm në Prishtinë (FOTO LAJM) Me pjesëmarrjen e mijëra simpatizantëve në Sallën 1 Tetori në Prishtinë, Nisma për Kosovën ka mbajtur hapjen e fushatës
Jakup Krasniqi: Partitë shqiptare në Maqedoni nuk kanë rol të rëndësishëm Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi është shprehur se partitë shqiptare në Maqedoni nuk kanë një rol të rëndë
Një foto nga Leonora Jakupi, falenderon mbesën (FOTO LAJM) Leonora Jakupi jo vetëm është një këngëtare e mirë, por ama dhe shumë joshëse. Pak ditë më parë, ajo ka postuar një foto
'Kulla' e Jakup Krasniqit është pa leje ndërtimi! Shtëpia e Jakup Krasniqit, që nga përmasat që ka ngjan si "kullë", është pa leje ndërtimi. Komuna e Prishtinës pati n
Pacolli tërhiqet: Nuk e blej shtëpinë e Jakup Krasniqit Kryetari i AKR-së dhe njëkohësisht zëvendëskryeministër, Behxhet Pacolli është tërhequr nga oferta e tij të blerë shtëpi
Jakup Krasniqi jeton në një shtëpi luksi Kryetari i Kuvendit, Jakup Krasniqi jeton në një shtëpi shumë luksoze. Mediat kosovare raportojnë se në lagjen ku ai
Pacolli: Jakup, unë ta blej shtëpinë për 1 milionë euro Vijojnë përplasjet në distance me kreut të Kuvendit Jakup Krasniqi dhe zv. Kryeministrit, Behxhet Pacolli. Pacolli ka re
Berat Buzhala: Plas Jakup, ne do të bëjmë kryetar parlamenti Ardian Arifajn Berat Buzhala ka shkruar një status, me anë të së cilit ka thumbuar kryetarin aktual të parlamentit të Kosovës, Jakup Kr
Nexhat Jakupi: BDI është partia e vlerave kombëtare shqiptare Kandidati për deputet nga rradhët e BDI-së për njësinë numër 4, Nexhat Jakupi është shprehur se BDI është forca politike
Krasniqi në Drenas: Nderojmë sakrificën sublime për liri Në fshatin Negroc të Drenasit është përuruar kompleksi përkujtimor "Pëllumbat e Lirisë". Aty do të prehen trupat e njerë
Jakupi: Lista zgjedhore nuk është pastruar deri në fund (VIDEO LAJM) Nënkryetari i Komisionit Shtetëror Zgjedhor Subhi Jakupi, është shprehur se lista zgjedhore nuk është pastruar deri në f
BDI bën fushatë nëpër fshatrat shqiptarë të Manastirit Bashkimi Demokrat për Integrim duket e vendosur që fushatën e vet ta bëjë në të gjithë territorin e Maqedonisë. Në këtë
BDI jep llogari për 2011-2014 Funksionarët e lartë të BDI-së sot prezantuan raportin e llogaridhënies para kryetarit të tyre Ali Ahmeti dhe përfaqësue
Krasniqi: Morali duhet të jetë vlerë e partive politike Kryetari i Kuvendit të Kosovës Jakup Krasniqi, ka deklaruar se ka ardhur koha që politika kosovare të instalojë instituc
Kujtimet e Jakupit (VIDEO) Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherit kryetar i Këshillit të Nismës për Kosovën, Jakup Krasniqi, në emisionin "Oxygen
‘Selfie’ shëndrrohet në ‘Cèlfie’ për funksionarët e BDI-së Duket se fotot "selfie" janë një tendencë që duan t'a përqafojnë të gjithë, sidomos pas fotos së famshme "selfie" që u b
Krasniqi, Limaj e Shala janë ende pjesë e Grupit parlamentar të PDK Jakup Krasniqi, Fatmir Limaj e Haxhi Shala janë ende pjesë e grupit parlamentar të PDK-së. Asnjëri prej tyre nuk ka bërë
BDI dhe VMRO-DPMNE debatojnë edhe në seancën e sotme Seanca e sotme e Parlamentit të Maqedonisë, kishte në rend dite shpërbërjen etij. Nexhati Jakupi koordinator i grupit
Kampioni evropian i karatesë nderohet nga Rektori i USHT Rektori i Universitetit Shtetëror të Tetovës, Vullnet Ameti, priti sot në një takim Berat Jakupin, kampionin e karatesë.
BD do të garojë bashkë me partinë e Limajt e Krasniqit Kryetari i Bashkimit Demokratik, Zafir Berisha, ka njoftuar se do të bashkohetë me Fatmir Limajn dhe Jakup Krasniqin.