999 rezultate për

jakup

Krasniqi: U tradhëtuan qytetarët e Kosovës! Jakup Krasniqi ka thënë se nuk ndihet aspak i tradhëtuar as nga PDK-ja dhe as nga LDK-ja, pasi nga këta dy parti është l
Vetëvendosje akuzon Leonora Jakupin si bashkëpunëtore në krim të organizuar Lëvizja Vetëvendosje ka lëshuar një akuza të rëndë kundër klëngëtares dhe ish-miss Shqipëirsë, Leonora Jakupi. Përfaq
Përplasje nga rradhët e BDI-së, plagosen 4 persona Katër persona janë plagosur me armë zjarri në Kondovë të komunës së Sarajt. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të natë
Jakupi i kundërpërgjigjet Gjuriçit: Kurti mund ta udhëheqë dialogun me Serbinë Sot, i ashtëquajturi drejtor për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç tha se Albin Kurti nuk mund të jetë person
Elegancë nga Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi njihet për sharmin dhe elegancën e saj. Këngëtarja e mirënjohur ka postuar një foto në Instagram, ku shih
Laget Daut Haradinaj, nominon Lulzim Bashën, Erjon Veliajn, Leonora Jakupin (VIDEO) Edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj e ka pranuar sfidën me ujë të akullt, ose quajtur ndryshe si Ice Bucket Challenge
Ja si kanë qenë politikanët kosovarë në rini (FOTO LAJM) Mund ta imagjinoni se si kanë qenë politikanët kosovarë përpara se të jenë më këtë pamje që kanë sot? Këto janë disa
Leonora Jakupi me dhe pa grim (FOTO LAJM) Leonora Jakupi ka krijuar një bum komentesh në Instagram, teksa ka postuar një foto ku është e pa grimuar. Komentet kanë
Larg skenës, Leonora Jakupi shijon pushimet (FOTO LAJM) Kur flitet për këngëtaren Leonora Jakupi, gjithmonë përcjell ëmbëlsi dhe sharm. Kohët e fundit, ajo është bërë edhe më a
Reagon Krasniqi: Kryeministri i Serbisë të tregojë krimet serbe Pas vizitës së Uilliamson sot në Beograd, ka reaguar ish-zëdhënësi i UÇK-së, Jakup Krasniqi. Ai u shpreh se kryeminis
Isa Mustafa merr detyrën nga Jakup Krasniqi Kryetari i deritanishëm i Kuvendit, Jakup Krasniqi i ka lënë stafetën për kryetar Kuvendi, Isa Mustafës. Krasniqi e u
Fustan i kopjuar, pas Nora Istrefit pasohet me Leonora Jakupin (FOTO LAJM) Ja që jo vetëm Nora Istrefi kopjon Beyoncen, pasi edhe Leonora Jakupi, ka veshur një fustan identik me një modele. Tashm
Rebelohen artistët me Videofest 2014, triumfon Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi ka triumfuar duke tërhequr çmimin kryesor të Videofest 2014, për videoklipin e këngës “Vajza e Kojshisë”
Sukses pas suksesi, Leonora Jakupi shton klikimet (FOTO-VIDEO) Tre ditë më parë, Leonora Jakupi publikoi edhe projektin e saj të fundit “Ma ngat”, në bashkëpunim me Getoar Selimin.
"Tronditet" Nisma, PDK fiton në fshatin e Jakup Krasniqit Një suprizë jo e mirë vjen për Jakup Krasniqin. Në fshatin e Krasniqit, PDK-ja ka dalë fituese. Ajo ka arritur të
Votuan Limaj dhe Krasniqi Në të njëjtën qendër votimi që ka votuar Hashim Thaçi, në shkollën fillore "Faik Konica" kanë votuar edhe Fatmir Limaj d
Shpërdoroi me detyrën, 3 vjet e 2 muaj burg E pandehura F.Jakupi ka marrë një dënim prej 3 vjet e 2 muaj brug. Ajo akuzohej gjithsej për 6 vepra të ndryshme pena
Leonora Jakupi entuziasmon fansat, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, së shpejti do të vijë me një këngë të re. Lajmin e ka përcjellë përmes Instagramit, ndërsa ka postua
Sonte koncert i madh në sheshin "Skëndërbej" të Shkupit Sonte në Shkup do të mbahet festivali "Netët e klipit shqiptar". Në të do të marrin pjesë më shumë se 25 këngëtarë n
Zgjedhjet do të mbahen në dimër Pas dorëheqjes së deputetëve të opozitës, procedurat për plotësimin e vendeve vakante në parlament do të zgjasin me muaj