999 rezultate për

jakup

Plagosi gruan, u vetëvra 36-vjeçari në Manastir Një tragjedi e rëndë e një çifti ka përfunduar sot pasdite në Manastir me vetëvrasje dhe tentim për vrasje. Sipas agjenc
Leonora sfidon Adelinën: Dil në debat publik Gjatë javës së shkuar, deklaratat e Adelina Ismailit ishin në kopertinën e çdo gazete të fundjavës. Mes fjalive të shumt
Pogradec, 33 vjeçari i jep fund jetës, vetvaret në dyqan Një tjetër vetvrasje është shënuar gjatë ditës së sotme, këtë radhë në qytetin e Pogradecit ku mesohet se një 33 vjeçar
Veljanovski sot në Kosovë Me ftesë të kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, sot në Prishtinë do të qëndrojë një delegacion i Kuvendit
Tani Leonorën mund ta gjeni edhe në FaceBook Këngëtarja e famshme Shqiptare, Leonora Jakupi duket se së fundmi ka filluar t’i kushtoj më shumë rëndësi fansave të saj
Krasniqi ende nuk ka vendosur për kandidaturën Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi po e përmbyll këtë vit pa qëndrim nëse do të jetë kandidat i PDK- së për
Leonora Jakupi dëshiron një bebe Dëshiron të ketë një bebe. Kështu, i është shprehur miqve dhe kolegëve të saj, këngëtarja Leonora Jakupi. Këtë dëshirë,
10 vjetori i Kuvendit, Presidentja uron Jakup Krasniqin Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka uruar kryeparlamentarin Jakup Krasniqi me rastin e dhjetëvjetorit të nisjes s
Jakup Krasniqi takon Edi Ramën Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, kishte sot një takim edhe me kreun e Partisë Socialiste të
Leonora: Nuk e vodha këngën Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi mohon të ketë vjedhur këngën e saj të fundit me të cilën po konkurron në fes
Krasniqi, përgjigje negative EULEX-it Përkundër presioneve të vazhdueshme politike, kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, nuk ka lëshuar pe sa i për
Dell: Krasniqin e largon vetëm populli Ambasadori amerikan në Kosovë, Christopher Dell, është pajtuar me deklaratën e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Jakup K
Dell: Krasniqi is challenging the internationals The U.S. ambassador in Pristina, Christopher Dell reacted sharply to the refusal of Jakup Krasniqi for the removal of th
Dell: Krasniqi po sfidon ndërkombëtarët Ambasadori amerikan në Prishtinë, Kristofer Dell reagoi ashpër ndaj refuzimit të kryeparlamentarit Jakup Krasniqi për të
Aliu: Shkelja e Jakupit dënohet deri 15 vjet burg Akuzat dhe kundër akuzat mes Nuhi Aliut, kandidat për deputet I RDK-së me ministrin e ambientit jetësor dhe planifikimit
Jakupi i kundërpërgjigjet Aliut Ministri i Ekologjisë, Nexhat Jakupi ka reaguar kundër Nuhi Aliut kandidati për deputet në njësinë zgjedhorë numër 1, i
RDK akuzon ministrin Jakupi Rilindja Demokratike Kosovare ka akuzuar BDI-në në lidhje me presionet e ushtruara nga kjo parti ndaj përkrahësve dhe ka
Krasniqi towards "Vetevendosje? "KosovaOnline" quoted sources within the Movement "Vetevendosje", according to which Jakup Krasniqi has begun efforts to
Krasniqi drejt "Vetëvendosjes"? "KosovaOnline" citon burime brenda Lëvizjes "Vetëvendosje", sipas të cilave, Jakup Krasniqi ka filluar përpjekjet për të
Jakup Krasniqi rebels again Speaker of the Assembly of Kosovo, Jakup Krasniqi, called as unconstitutional the agreement reached yesterday by Thaci,