999 rezultate për

jahtin

Italia, destinacioni i pushimeve për Rihannan Pas koncerteve intesive është koha për pushime. Rihanna di si të festojë dhe të shlodhet ndërsa herë pas here bën edhe "
Miranda Kerr sërish me miliarderin Ndonëse supermodelja Miranda Kerr hodhi poshtë të gjitha zerat se ajo ishte duke u shoqëruar me një miliarder, tashmë çd
Familja e Jobs në Itali, pushime në jahtin 100-milionë dollarësh (FOTO-LAJM) Jahti Venus i projektuar nga Philippe Starck për Steve Jobs, i cili është tani në pronësi të bashkëshortes së Jobs, Lau
Shijon pushimet, Selena në jahtin e DiCaprios (FOTO LAJM) Ndërsa pak ditë më parë, në jahtin e DiCaprios ishin vetëm meshkuj, duke tërhequr vëmëndjen e paparacëve, situata ka ndr
Në jahtin e Di Caprios vetëm meshkuj, ç'po ndodh? (FOTO LAJM) Leonardo Di Caprio në të shumtën e rasteve vihet re nën shoqërinë e modeleve, por ndodh që ai të kalojë një ditë vetëm m
Prostituta vret shefin e Google (FOTO-LAJM) Një 26 vjeçare u arrestua të premten për vrasjen e Forrest Hayes, 51 vjeç, babai i pesë fëmijëve. Dyshohet se prostituta
Rihanna e "Artë" në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Nëse ka një veshje që mund të përkufizojë këngëtaren Rihanna, pa dyshim që është bikini. Gjatë javëve të fundit, 25-vje
Jahti luksoz elektrik (FOTO-LAJM) Pas zhvillimeve në industrinë e automobilave, kompani të prodhimit të jahteve po shikojnë nevojën e ndërtimit të anijev
Modelja Adriana Lima blen 1 milion dollarë jahtin luksoz (FOTO-LAJM) Modelja Adriana Lima blen jaht luksoz për 1 milion dollarë, gjatë një prezantimi ndërkombëtarë të anijeve. Mini jahti ës
Jay Z dhe Beyonce, pushime të çmendura në Carpi (FOTO LAJM) Një prej këngëtarëve më të mëdha të botës, Beyonce Knoëles, vendosi që të festonte me sa më shumë stil 32-vjetorin e saj
Miliarderët në “luftë” për jahtin superluksoz që kushton 200 mln £ (FOTO-LAJM) Del në ankand një prej jahtëvë më të shtrenjtë dhe më luksozë në botë. I ndërtuar nga kompania afrikano- jugore ‘Oceanco
Azzam, jahti që "mund" jahtin e Abramovich (FOTO-LAJM) Në bordin e këtij jahti ka edhe një sistem anti-raketë, helikopterë, një klub nate, një kinema dhe një nëndetëse. Azzam
Abramovich-Mourinho, takim sekret në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Të gjithë në bord! Bosi rus, Roman Abramovich, po përgatit "vaporin" e tij luftarak për të "pushtuar" Europën. Pas përfu
"Azzam", jahti më i gjatë në botë (FOTO-LAJM) Industria për ndërtimin e superjahteve duket se nuk po njeh krizë. Më modern, më të mëdhenj dhe më të fuqishëm. Këtë kër