999 rezultate për

jahtin

Njihuni me jahtin e diktatorit që nuk e përdori kurrë (FOTO LAJM) Madhështia e krevatit mbretëror në superjahtin e Sadam Huseinit, me çarçafë mëndashi, pas derës një tualet i artë, dhe n
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
Denoncimi: Trafikantët i blenë Tahirit jahtin 600 mijë eurosh Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të rëndë në faqen e tij të Facebook, ku akuzon ish-ministrin Saimir T
Porsche prodhon super jahtin e parë 14 milionë euro (FOTO LAJM) Porsche ka dizenjuar një super jaht hibrid që kushton rreth 14 milionë euro, i cili do të marrë pjesë në panairin e jah
Dalin pamjet, si u sekuestrua 1 ton drogë në jahtin me flamur italian (VIDEO) Ditën e sotme në brigjet e Vlorës është sekuestruar një tjëtër sasi rekord droge prej 1 ton kanabis në një velierë.
1 ton drogë në jahtin me flamur Italian, ndalohet skafisti italian Një operacion i përbashkët mes forcave të policisë shqiptare kanë bërë të mundur sekuestrimin e 1 ton kanabis në Vlorë.
Radari kap jahtin me 1 ton drogë në Vlorë (FOTO LAJM) Një operacion policor i përbashkët ka arritur të kapë dhe sekuestrojë 1 tonë drogë në Vlorë. Nga një tjetër operacio
Ja sa drogë u kap në jahtin që drejtohej nga tre shqiptarë (FOTO LAJM) Tre shqiptarë u kapën kur policia italiane dhe ajo bllokoi nje jaht te mbushur me rreth 4 tone droge. Policia e Shtetit
Mbushën jahtin me 4 ton drogë, zbardhen detajet e para mbi 3 shqiptarët Tri shqiptarët që u kapën me gati 4 tonë hashash në një jaht në brigjet italiane, rezultojnë banues në Durrës dhe Tiranë
Princi i Arabisë Saudite ankoron jahtin superluksoz në Portin e Durrësit, ja me kë do takohet (FOTO LAJM) Princ AlWaleed bin Talal bin Abdulaziz Al-Saud, anëtar i Familjes Mbretërore të Arabisë Saudite, ka ardhur me jaht ne po
Shqiptari ngacmon modelen serbe, sherr i madh në Budva Starleta Tamara Djuric është një nga të ashtuquajturat bukuroshe serbe, e cila duket se ka shkaktuar një incident të pad
Del në shitje Aston Martin i ri që imiton jahtin e shpejtë (FOTO LAJM) Ky Aston Martin në shikim të parë duket si çdo Vanquish Volante, mirëpo është i vetmi që u bazua në barkën me shpejtësi
Arkitekti italian projekton jahtin e së ardhmes (FOTO LAJM) Arkitekti italian Gabriele Teruzzi ka krijuar një koncept të ri për super jahtet e së ardhmes. Super-jahti italian pë
Shpend Ahmeti flet për jahtin, ja ku ndodhet ai (FOTO LAJM) Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, i cili është bërë subjekt bisedash lidhur me jahtin miliona dollarësh, ai ka sqarua
Mercedes prezanton super- jahtin me vlerë 1.7 milion dollarë Të mërkurën, prodhuesi gjerman Mercedes-Benz i njohur për makinat luksoze, ka debutuar me jahtin super luksoz , çmimi
Ramës, vizitorë me jahtin super-luksoz në Dhërmi Një jaht super-luksoz është ankoruar ditën e sotme në ujërat pranë vilës qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet krye
Urdhër nga bashkëshortja, Depp shet jahtin që bleu për ish partneren Ka mjaftuar vetëm një kërkesë e bashkëshortes që Johnny Depp të shiste jahtin që kishte blerë për ishin e tij. Aktori ka
Jahti më i madh në botë (FOTO LAJM) Në foto do të shikoni Jahtin më të madh të të gjithë kohërave. Ai është investim i një miliarderi rus Andrey Igorevich M
Njihuni me jahtin më të shpejtë në botë (VIDEO) WallyPoëer 118, është jahti më luksoz dhe më i shpejtë në botë që lundron në Adriatik. Jahti më i shpejti në botë ësh
Njihuni me jahtin më të madh në botë (FOTO LAJM) Double Centry, është superjahti që pritet të jetë jahti më i madh në botë. Jahti do të jetë i përbërw nga nëntë tarraca