999 rezultate për

jahtin

Gruaja u mbyt për muaj mjalti, por e vërteta shokuese u zbulua më pas (FOTO LAJM) Luis dhe Isabela kishin shkuar për muaj mjalti në karaibe me jahtin e tyre. Në lundim e sipër jahti merr ujë dhe zhytët
Nuk u mjaftuan me vdekjen, veprimi i turpshëm ndaj modeles që vdiq në jahtin luksoz në Jon Modelja Sinead McNamara ndërroi jetë në jahtin luksoz të biznesmenit meksikan Alberto Baillères në ishullin Kefalonia në
Ronaldo fillon përsëri pushimet, shihet në jahtin e tij duke marrë rreze dielli Edhe pse Liga e Kombeve ka filluar, ylli portugez Cristiano Ronaldo nuk është grumbulluar me kombëtarej e tij. Ai po
Arilena Ara flet për djalin misterioz dhe puthjet pasionante në jahtin luksoz Ditën që kuptoi se zëri do të bëhej bashkëudhëtari më besnik i jetës së saj, gjithçka ndryshoi! Gjërat morën tjetër rrje
Puthje pasionante në jahtin luksoz, Arilena flet për djalin misterioz Pak ditë më parë u publikuan disa foto të këngëtares së hitit “Nëntori”, Arilena Ara, ku shfaqej në krahët e një djali ‘
Foli me prindërit duke qarë në telefon, shtohet misteri i vdekjes së modeles në jahtin luksoz Modelja australiane Sinead Mcnamara u gjet pa shenja jetë në jahtit luksoz të miliarderit meksikan Alberto Baillères, i
U gjet e vdekur në jahtin luksoz të biznesmenit, kush ishte modelja 20 vjeçare Modelja dhe influencerja Sinead Mcnamara u gjet e pajetë në jahtin luksoz të miliarderit meksikan Alberto Bailleres në i
Thriller në detin Jon, si u gjet e vdekur dhe kush e vrau modelen në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Një minut filmim i kamerave të sigurisë së jahtit luksoz të miliarderit meksikan Alberto Bailleres fsheh të vërtetën e v
Modelja gjendet e vdekur në jahtin e miliarderit në Greqi (FOTO LAJM) Një 20-vjeçare është gjetur e vdekur në një jaht luksoz të ankoruar në ishujt Kefalonia në Greqi. Mediat greke shkrua
Herën e fundit u panë në jahtin e Pacollit, çfarë ndodhi me Thaçin dhe Baton Haxhiun Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka vazhduar me jahtin e tij të lundrojë nëpër bregdetin shqiptar edhe mëngjesin e s
Pa gjë fare në jahtin luksoz, Bleona tregon një sekret (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pa recipeta ndërkohë që gjendet në nj
Babai i Emirit të Katarit, kush është miliarderi që zbarkoi me jahtin luksoz në Sarandë (FOTO LAJM) Një jaht luksoze me vlerë rreth 300 milion dollar zbarkoi sot në Sarandë, ndërsa mësohet se në të udhëtonte Hamad Bin Kh
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
Njihuni me jahtin e diktatorit që nuk e përdori kurrë (FOTO LAJM) Madhështia e krevatit mbretëror në superjahtin e Sadam Huseinit, me çarçafë mëndashi, pas derës një tualet i artë, dhe n
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
Denoncimi: Trafikantët i blenë Tahirit jahtin 600 mijë eurosh Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të rëndë në faqen e tij të Facebook, ku akuzon ish-ministrin Saimir T
Porsche prodhon super jahtin e parë 14 milionë euro (FOTO LAJM) Porsche ka dizenjuar një super jaht hibrid që kushton rreth 14 milionë euro, i cili do të marrë pjesë në panairin e jah
Dalin pamjet, si u sekuestrua 1 ton drogë në jahtin me flamur italian (VIDEO) Ditën e sotme në brigjet e Vlorës është sekuestruar një tjëtër sasi rekord droge prej 1 ton kanabis në një velierë.
1 ton drogë në jahtin me flamur Italian, ndalohet skafisti italian Një operacion i përbashkët mes forcave të policisë shqiptare kanë bërë të mundur sekuestrimin e 1 ton kanabis në Vlorë.
Radari kap jahtin me 1 ton drogë në Vlorë (FOTO LAJM) Një operacion policor i përbashkët ka arritur të kapë dhe sekuestrojë 1 tonë drogë në Vlorë. Nga një tjetër operacio