999 rezultate për

jahti

Merr flakë jahti luksoz, humb jetën një person (VIDEO) Një jaht u përfshi nga flakët të dielën në bregun perëndimor të Floridas në SHBA, duke lënë 1 person të vdekur dhe 14 të
Me helikopter, pishinë dhe garazh, vjen super jahti spektakolar (FOTO LAJM) Një super jaht spektakolar i frymëzuar nga anijet pirate të shekullit të 17-të është krijuar dhe vjen me helikopterin e
Kur ishte fëmijë bënte foto para jahtit të Perezit, sot është një ylli i Galaktikëve Një foto e fëmijërisë së Marko Asensios është bërë virale në internet duke thyer rekordet e shikimeve ditën e sotme.
Berisha nuk heq dorë: Vëllai i Ndreut i dha Tahirit patentën e jahtit 100 tonësh ISh-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për çëshjten “Tahiri”, ku është përmendur dhe emri i vllait të deputeti
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
Denoncimi: Trafikantët i blenë Tahirit jahtin 600 mijë eurosh Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të rëndë në faqen e tij të Facebook, ku akuzon ish-ministrin Saimir T
Jahti më luksoz në botë ndalon në Sarandë (FOTO LAJM) Jahti më luksoz në botë ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Portin e Sarandës. Jahti “Maltese Falcon”, është ankoruar
Porsche prodhon super jahtin e parë 14 milionë euro (FOTO LAJM) Porsche ka dizenjuar një super jaht hibrid që kushton rreth 14 milionë euro, i cili do të marrë pjesë në panairin e jah
Dalin pamjet, si u sekuestrua 1 ton drogë në jahtin me flamur italian (VIDEO) Ditën e sotme në brigjet e Vlorës është sekuestruar një tjëtër sasi rekord droge prej 1 ton kanabis në një velierë.
1 ton drogë në jahtin me flamur Italian, ndalohet skafisti italian Një operacion i përbashkët mes forcave të policisë shqiptare kanë bërë të mundur sekuestrimin e 1 ton kanabis në Vlorë.
Radari kap jahtin me 1 ton drogë në Vlorë (FOTO LAJM) Një operacion policor i përbashkët ka arritur të kapë dhe sekuestrojë 1 tonë drogë në Vlorë. Nga një tjetër operacio
DETAJET/ Jahti me 4 tonë kanabis, ku po heton policia Disa ditë pas kapjes së tre shqiptarëve me 3.9 tonë drogë në një jaht në brigjet e Italisë, Policia referon dosjen e ngj
Ja sa drogë u kap në jahtin që drejtohej nga tre shqiptarë (FOTO LAJM) Tre shqiptarë u kapën kur policia italiane dhe ajo bllokoi nje jaht te mbushur me rreth 4 tone droge. Policia e Shtetit
Zbardhen pamjet e reja, si u kap jahti i shqiptarëve me 4 ton drogë Pamje të reja janë zbuluar nga operacioni i policisë për kapjen e 3 shqiptarëve ku në jahtin e tyre u gjetën 4 ton marij
Mbushën jahtin me 4 ton drogë, zbardhen detajet e para mbi 3 shqiptarët Tri shqiptarët që u kapën me gati 4 tonë hashash në një jaht në brigjet italiane, rezultojnë banues në Durrës dhe Tiranë
Princi i Arabisë Saudite ankoron jahtin superluksoz në Portin e Durrësit, ja me kë do takohet (FOTO LAJM) Princ AlWaleed bin Talal bin Abdulaziz Al-Saud, anëtar i Familjes Mbretërore të Arabisë Saudite, ka ardhur me jaht ne po
Kapet jahti me 2 ton hashash në Greqi, në pranga shqiptari (FOTO LAJM) Një jaht me 2 tonë kanabis në bord është kapur ditën e sotme në Greqi, në veri të ishullit Kithiron. Pas bllokimit t
Shqiptari ngacmon modelen serbe, sherr i madh në Budva Starleta Tamara Djuric është një nga të ashtuquajturat bukuroshe serbe, e cila duket se ka shkaktuar një incident të pad
Babai i pilotit të Formula 1, ky është pronari super miliarder i jahtit të ankoruar në Durrës (FOTO LAJM) Një jaht gjigant është ankoruar këto ditë në portin e Durrësit duke gjallur jo pak admirim dhe kureshtje tek punonjësit.
EKSKLUZIVE/ Zbulohet pronari super miliarder i jahtit që mahniti pushuesit në Sarandë (FOTO LAJM) Një super jaht mahniti para disa ditësh pushuesit në gjirin e Sarandës duke nxitur kuriozitetin për pronarin e tij. Ndër