999 rezultate për

jahti

Puthje pasionante në jahtin luksoz, Arilena flet për djalin misterioz Pak ditë më parë u publikuan disa foto të këngëtares së hitit “Nëntori”, Arilena Ara, ku shfaqej në krahët e një djali ‘
Foli me prindërit duke qarë në telefon, shtohet misteri i vdekjes së modeles në jahtin luksoz Modelja australiane Sinead Mcnamara u gjet pa shenja jetë në jahtit luksoz të miliarderit meksikan Alberto Baillères, i
U gjet e vdekur në jahtin luksoz të biznesmenit, kush ishte modelja 20 vjeçare Modelja dhe influencerja Sinead Mcnamara u gjet e pajetë në jahtin luksoz të miliarderit meksikan Alberto Bailleres në i
Thriller në detin Jon, si u gjet e vdekur dhe kush e vrau modelen në jahtin luksoz (FOTO LAJM) Një minut filmim i kamerave të sigurisë së jahtit luksoz të miliarderit meksikan Alberto Bailleres fsheh të vërtetën e v
Modelja gjendet e vdekur në jahtin e miliarderit në Greqi (FOTO LAJM) Një 20-vjeçare është gjetur e vdekur në një jaht luksoz të ankoruar në ishujt Kefalonia në Greqi. Mediat greke shkrua
Ky është jahti që bashkon Messin me Ronaldon (VIDEO) Dy kampionët e Juventus dhe Barcelona, sipas shtypit spanjoll, kanë marrë me qira të njëjtin mjet të kushtueshëm lundrim
Herën e fundit u panë në jahtin e Pacollit, çfarë ndodhi me Thaçin dhe Baton Haxhiun Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka vazhduar me jahtin e tij të lundrojë nëpër bregdetin shqiptar edhe mëngjesin e s
Pa gjë fare në jahtin luksoz, Bleona tregon një sekret (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pa recipeta ndërkohë që gjendet në nj
Babai i Emirit të Katarit, kush është miliarderi që zbarkoi me jahtin luksoz në Sarandë (FOTO LAJM) Një jaht luksoze me vlerë rreth 300 milion dollar zbarkoi sot në Sarandë, ndërsa mësohet se në të udhëtonte Hamad Bin Kh
Zbulohet e vërteta, ja pse jahti më i madh në botë ndaloi në Shqipëri Ditën e djeshme, kryeminitri Edi Rama plot krenari njoftoi se një jaht superluksoz është ankoruar në brigjet e Sarandës.
Jahti më i madh në botë viziton Sarandën (VIDEO) Ditën e sotme në Sarandë ka ankoruar jahti më i madh në botë. Këtë e ka lajmëruar kryeministri Edi Rama i cili ka po
As 23 bote me naftë nuk i mjaftojne për të shuar "etjen" jahtit të miliarderit rus (VIDEO) Jahti i miliarderit rus Viktor Rashnikov u ankorua në portin e Kusadasit pak ditë më parë në Turqi nuk tërhequr vëmendje
Jo vetëm makina luksoze, Noizy tregon jahtin e tij marramendës (FOTO LAJM) |fiksimi i Noizyt për makina të shtrenjta dhe luksoze tashmë është një fakt publik dhe i ditur. Ai shpesh poston foto
As 23 bote me naftë nuk i mjaftojne për të shuar "etjen" jahtit të miliarderit rus (VIDEO) Jahti i miliarderit rus Viktor Rashnikov u ankorua në portin e Kusadasit në Turqi nuk tërhequr vëmendjen e mediave dhe t
Jahti i Titos shndërrohet në muze (FOTO LAJM) Superjahti i ish-liderit jugosllav, Josip Broz Tito, do të restaurohet dhe trasformohet në një muze, njoftojnë mediat kr
Njihuni me jahtin e diktatorit që nuk e përdori kurrë (FOTO LAJM) Madhështia e krevatit mbretëror në superjahtin e Sadam Huseinit, me çarçafë mëndashi, pas derës një tualet i artë, dhe n
Nuk e përdori kurrë, ky është jahti luksoz i Sadam Husseinit (VIDEO) Mure të mbuluara me mëndqafsh dhe tualet i veshur me ngjyrë ari, dhoma të mëdha presidenciale si edhe shumë shërbime të
Me helikopter, pishinë dhe garazh, vjen super jahti spektakolar (FOTO LAJM) Një super jaht spektakolar i frymëzuar nga anijet pirate të shekullit të 17-të është krijuar dhe vjen me helikopterin e
"Delfini i bardhë" i ujërave, superjahti që s'bën zhurmë (FOTO LAJM) Super-jahti i punuar nga prodhuesi holandez Hessen, i ofron udhëtarëve një eksperiencë të mahnitshme, me fjalën e fundit
Lamborghini dhe jahti luksoz shiten së bashku për 2 milionë euro (FOTO LAJM) Lamborghini dhe jahti lukzoz janë vënë në shitje për dy milionë euro. Jahti më një gjatësi 16 metra mund të lëvizë m