999 rezultate për

jahti

Kapet në Sarandë jahti i vjedhur në Turqi Policia Kufitare e Sarandës ka bllokuar një anije turistike, ndërsa ka vënë në pranga kapitenin e saj. Nga hetimet
Jahti më i shtrejntë dhe më i madh në botë, kryevepër (FOTO LAJM) Manjanti rus, Melnichenko, i cili ka një pasuri prej 13.4 miliardë dollarë e ka quajtur atë “Sailing Yacht A”. Jahti
Kushton 7 mijë euro nata, pamjet brenda jahtit luksoz ku po kalon pushimet Messi (FOTO LAJM) Leo Messi po shijon pushimet e tij luksoze. Ylli i Barcelonës i dha fund ditëve të qeta në ishujt e Karaibeve dhe tas
Jahti pëson defekt në ujrat shqiptare, rojet shpëtojnë 8 pushues serbë gjatë natës Rojet bregdetare shqiptare në Vlorë kanë bërë të mundur shpëtimin e 8 personave me shtetësi serbe të cilët po udhëtonin
Quhet "Africa I", njihuni nga brenda me super jahtin e CR7 që të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Është quajtur "Afrika I" dhe është 47 metra i gjatë, ka gjashtë dhoma gjumi dhe mund të strehojë dymbëdhjetë njerëz bren
Në Shqipëri vjen jahti 250 milion dollarë (FOTO LAJM) Një jaht luksoz është fotografuar në detin Jon të qytetit të Sarandës. Jahti ‘Al Raya’, vlera e të cilit është 250 milio
Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjej
Në arrati, por bën jetë qejfi: Gruevski filmohet në jahtin luksoz Ish-Kryeministri azilant, Nikolla Gruevski u kap nga gazetari i cili nuk arriti të nxjerr asnjë përgjigje, ditën e njëj
Super jahti që po shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Sot të gjithë po flasin për këtë jaht. Koncepti 400 milion dollarësh i dizajnerit norvegjez, Kurt Strand ka rrëmbyer vëm
Morën jahtin me qera dhe nuk u kthyen më të jepnin lekët, mashtrimi i rradhës nga Loredana, përfshihet dhe Mozzik Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat v
“Po mbytemi”, jahti me turistë jep alarmin afër Durrësit Mbrëmjen e sotme një jaht me turistë austriakë ka dhënë alarmin për një defekt tre milje larg Gjirit të Kallmit në Durrë
Shikoni pamjet nga jahti luksoz i Gjiko (FOTO LAJM) Asdren Gjikolli ose i njohur ndryshe si Gjiko, vitin e kaluar ka pasur një numër të madh të koncertesh dhe ka sjell disa
Helikopter, hidroplan dhe pishinë, të gjitha në jahtin superluksoz(FOTO LAJM) Jahti më luksoz në botë do të krijohet së shpejti nga kompania norvegjeze e lundrimit “SeaDream Yacht Club”. Mega jah
Gruaja u mbyt për muaj mjalti, por e vërteta shokuese u zbulua më pas (FOTO LAJM) Luis dhe Isabela kishin shkuar për muaj mjalti në karaibe me jahtin e tyre. Në lundim e sipër jahti merr ujë dhe zhytët
Mbytet jahti në Sarandë, rrezikon jetën italiani Një Jaht është mbytur sot pranë brigjeve të detit Jon. Ngjarja në fjalë u sinjalizua rreth orës 11:30, kur motoskafi lës
Kujt i përkiste jahti me vlerë 600 mijë euro? Tahiri vihet në siklet Saimir Tahiri është pyetur nga gazetarët në lidhje me udhëtimin e tij me jaht nga Mali i Zi drejt Italisë, në maj të 201
Sa kushton superjahti që zhduket pas 50 metrash Jahtet njihen si shtëpia në detë e të pasurve. Kemi dëgjuar shpesh shifra marramednëse që shpenzohet për të blerë ja
Nuk u mjaftuan me vdekjen, veprimi i turpshëm ndaj modeles që vdiq në jahtin luksoz në Jon Modelja Sinead McNamara ndërroi jetë në jahtin luksoz të biznesmenit meksikan Alberto Baillères në ishullin Kefalonia në
Ronaldo fillon përsëri pushimet, shihet në jahtin e tij duke marrë rreze dielli Edhe pse Liga e Kombeve ka filluar, ylli portugez Cristiano Ronaldo nuk është grumbulluar me kombëtarej e tij. Ai po
Arilena Ara flet për djalin misterioz dhe puthjet pasionante në jahtin luksoz Ditën që kuptoi se zëri do të bëhej bashkëudhëtari më besnik i jetës së saj, gjithçka ndryshoi! Gjërat morën tjetër rrje