999 rezultate për

jahja

Jahjaga: Të dalin para drejtësisë dëmtuesit e varrezave të Romajës Presidentja Atifete Jahjaga ka thënë se i dënon ashpër aktin e shëmtuar të dëmtimit të varrezave katolike në Romajë të H
Ky është grafiti i ri për Atifete Jahjagën (FOTO LAJM) Një grafit në murin e një ndërtese në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, me protagoniste presidenten e vendit Atifete Ja
Jahjaga: Nuk do rikandidoj, për Thaçin vendosin deputetët Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga në intervistën dhënë gazetës Zëri për numrin festiv ka folur edhe për çështjen e
Uron Jahjaga: Viti 2016 do të jetë vit i ndryshimeve Në urimin e saj për Vitin e Ri, presidentja Atifete Jahjaga uron për më shumë suksese, më shumë mirëqenie dhe më shumë r
Jahjaga: Jam e zhgënjyer nga klasa politike Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, deklarohet e zhgënjyer me spektrin politik kosovar që nuk arriti ta tejkalojë kr
Jahjaga takoi oficerët e FSK-së që u diplomuan në Britani Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, ka takuar sot komandantin e Forcës së Sigurisë së Kosovës(FSK), gjenerallejtënant
Kur Atifete Jahjaga "ruante" ish-Kryeministrin Haradinaj (FOTO LAJM) Sot kanë poste të ndryshme, por dikur Atifete Jahjaga ishte nën urdhërat e Ramush Haradinajt, atëherë kryeministër i ven
Jahjagës i largohet edhe një këshilltare (FOTO LAJM) Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka mbetur edhe pa një anëtar të stafit të saj të ngushtë. Garentina Kraja, një
Jahjaga: Viktimat e luftës të mbrohen me ligj Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka takuar Drejtoreshën e Qendrës Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarve të T
Jahjaga: Anëtarësimi i Serbisë në BE të kushtëzohet me shpërbërjen e strukturave paralele Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga ka pritur sot në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Italisë, Pa
Jahjaga në takim me gratë: Jeni shembull për rininë tonë Presidentja Atifete Jahjaga ka marrë pjesë në Kuvendin vjetor të Rrjetit të Grupit të Grave të Kosovës, ku ka thënë se g
Jahjaga: Nuk guxojmë t’i vëmë në rrezik raportet me SHBA-të e BE-në Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga në fjalën e saj në 40 vjetorin e ASHAK-ut, tha se ky jubilarë është më shumë se n
Ja sekreti pse Jahjaga sot foli rrjedhshëm dhe pa gabime (FOTO LAJM) Të gjithë e kemi parë dhe dëgjuar sot fjalimin solemn të Presidentes Atifete Jahjaga para deputetëve në Kuvendin e Kosov
Jahjaga's advices to political parties in Kosovo In her speech in the Parliament, President Atifete Jahjaga urged political parties to sit and talk about the future of t
Ja "porositë" e presidentes në seancën solemne Presidentja Atifete Jahjaga në fjalimin e saj të fundvitit i bëri thirrje disa herë subjekteve politike që në Kuvendin e
Ndiqni LIVE fjalimin e presidentes: Gazi lotsjellës nuk e ndal argumentin (VIDEO) Ka nisur seanca solemne në Kuvendin e Kosovës në të cilën presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, do të mbajë adresimin v
Kuvendi gati për Presidenten, Opozita e bojkoton (FOTO LAJM) Është inspektuar cdo detaj ne sallen e seancave në Kuvendin e Kosovës, i cili sot do te prese fjalimin e presidentes Ati
Kosovo's Parliament blocked again, Mustafa and Thaci meet Jahjaga The opposition MP's in Kosovo have caused trouble again, by throwing tear gas, in today's plenary sitting. The speaker o
Mustafa dhe Thaçi takim urgjent me Jahjagën Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij, Hashim Thaçi, menjëherë pas gjendjes së krijuar në Kuvend ditën
Jahjaga: Nuk do lejojmë që grupet ekstremiste të cënojnë Kushtetutën e Kosovës Presidentja Atifete Jahjaga ka thënë se, Kosova është bërë partner global ndaj luftës kundër terrorizmit. "S’duhet të