999 rezultate për

ivanoviq

Familja e Ivanoviqit refuzon ta bëjë ekspertizën në Prishtinë Kryetari i Iniciativës Qytetare, SDP, Olivier Ivanoviq është vrarë në Mitrovicën Veriore. Ai dyshohet se është gjuajtur
Bashkëshortja e Ivanoviqit: Dihet kush e ka bërë këtë Bashkëshortja e Oliver Ivanoviqit, Milena Popoviq Ivanoviq, pas marrjes së lajmit për vrasjen e bashkëshortit të saj, si
Ky analist thotë se edhe pas vrasjes së Ivanoviqit jeta vazhdon Njohësi i çështjeve të sigurisë, Fatmir Sheholli ka thënë se Serbia po tenton ta politizojë vrasjen e Ivanoviçit, por se
Haradinaj reagon për vrasjen e Ivanoviqit, sulmon Serbinë Kryeministri Ramush Haradinaj ka dënuar vrasjen e politikanit Oliver Ivanoviq sot në Veri të Mitrovicës, ndërsa thotë se
Serbët akuzojnë Serbinë për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM) Pas vrasjes së liderit serb të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, në rrjetet sociale në Serbi kanë “shpërth
Ky ishte njeriu i parë që pa Ivanoviqin e vrarë Kolegia nga partia dhe bashkëpunëtorja e Oliver Ivanovic’it, Ksenija Bozovic thotë se askush nuk i ka dëgjuar të shtënat
Dalin provat e para nga vrasja e Ivanoviqit Policia e Kosovës në veri të Mitrovicës kanë bërë të ditur se kanë arritur të gjejnë disa prova që do të shfrytëzohen li
Thaçi ka një porosi për qytetarët pas vrasjes së Ivanoviqit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dënuar ashpër vrasjen e kryetarit të Iniciativës Qytetare “Liria, Demokracia, Dre
Flet mjeku, si u përpoqëm ta shpëtonim Ivanoviqin nga vdekja Drejtori i spitalit në veri të Mitrovicës, Millan Ivanoviq, është deklaruar lidhur me vdekjen e Liderit të Iniciativës Q
Reagon për herë të parë qeveria ndaj vrasjes së Ivanoviqit Qeveria ka dënuar ashpër aktin e vrasjes me armë zjarri të politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq, përpara selisë
Reagimi prekës i gruas së Ivanoviqit kur mori lajmin e vdekjes Gruaja e Oliver Ivanoviq, Milena thuhet se është alivanosur pasi i është kumtuar në spital lajmi për vdekjen e burrit të
A e ka paralajmëruar vdekjen me këtë deklaratë Ivanoviq? Udhëheqësi i Iniciativës Qytetare “Serbia, demokracia, drejtësia”, Oliver Ivanoviq, kishte akuzuar ashpër Beogradin për
Detaji i frikshëm në vrasjen e Ivanoviqit (VIDEO) Oliver Ivanoviç u vra sot në Mitrovicë teksa po hynte në zyrat e partisë së tij. Ai u qëllua me 4 plumba nga një autor e
Pamje nga vendi ku u vra Oliver Ivanoviq Persona ende të panjohur e qëlluan në mëngjesin e sotëm liderin e SDP-së, Oliver Ivanoviq Ivanoviqi u qëllua me 4 plu
Të gjitha detajet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit Ky mëngjes ishte fatal për liderin e SDP-së, Oliver Ivanovic. Derisa po shkonte në punë, në zyrat e partisë Ivanoviq u
Koha kur Ivanoviq i ndalonte shqiptarët të kalonin në veri (VIDEO) Në një video e siguruar shihet ish lideri serb, tashmë i ndjerë Oliver Ivanoviq, derisa u ndalon shqiptarëve të kalojnë
Policia jep detaje nga vrasja e Ivanoviqit Vrasjen e liderit të SDP-së, Oliver Ivanoviq e ka konfirmuar për Express në Prokurorinë Themelore të Mitrovicës Shyqeri
Detaje nga vrasja e Oliver Ivanoviqit Persona ende të panjohur e qëlluan në mëngjesin e sotëm liderin e SDP-së, Oliver Ivanoviq Ivanoviq u vra gjatë disa të
Kush ishte Oliver Ivanoviq, politikani i njohur serb i vrarë sot në Mitrovicë? I lindur në Irzniq të Deçanit dhe i rritur në Gjakovë e Mitrovicë, karateisti Oliver Ivanoviq do të shndërrohej në lider
E FUNDIT/ Vritet Oliver Ivanoviç Lideri i iniciativës qytetare "Liria, Demokracia, Drejtësia" [SDP] në Kosovë, Oliver Ivanoviq, është sulmuar mëngjesin e