999 rezultate për

ivanoviq

Ministri serb jep të rejat më të fundit nga hetimi i vrasjes Ministria serbe e Punëve të Brendshme nuk ka shkëmbime zyrtare të të dhënave me Prishtinën dhe në lidhje me rastin e vra
Vuçiç mbërrin në Veri te vendi ku u vra Ivanoviqi Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç ka mbërritur në Veriun e Mitrovicës, aty ku është vrarë Oliver Ivanovic. Më herët
Kryeministrja serbe vajton në gjunjë mbi varrin e Ivanoviçit (FOTO) Kryeministrja serbe Ana Brnabiq sot ishte në mesin qytetarëve të cilët kanë bërë homazhet e tyre dhe ishte pjesëmarrëse
KMDLNJ: Ivanovic ka urdhëruar vrasjen e shqiptarëve KMDLNj e ka quajtur të papranueshëm propozimin që një delegacion i Kuvendit të Kosovës të marrë pjesë në varrimin e Oliv
Policia e Kosovës jep detajet më të fundit nga hetimi i vrasjes Tri ditë pas vrasjes së politikanit serb në Veri të Mitrovicës, ende nuk ka asnjë të dyshuar për krimin. Vrasja e Oliver
Gruaja e Ivanovic: Kurrë nuk do të shkel më në Kosovë Bashkëshortja e Oliver Ivanovicit ka thënë se nuk do të kthehet më kurrë në Kosovë. Familjarët gjatë ditës së djeshme ka
Mijëra serbë marrin pjesë në varrimin e Ivanovicit (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i Oliver Ivanoviq ka arritur në Beograd. Familjarët edhe më herët kanë bërë të ditur se trupi i tij do të
Djali i Ivanovicit, nuk e di se babai i është vrarë Djali gjashtë vjeçar i Oliver Ivanoviqit, Bogdan ende nuk e di se babai i tij ka vdekur. Kështu ka deklaruar vëllai i Ol
Kjo është situata pas vrasjes së Ivanovicit Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka konfirmuar se të mërkurën ka pranuar një shkresë nga ministria homologe e tij
Djali 6 vjeçar i Oliver Ivanoviçit, nuk e di se babai i tij është vrarë Djali gjashtë vjeçar i Oliver Ivanoviqit, Bogdan ende nuk e di se babai i tij ka vdekur. Kështu ka deklaruar vëllai i
Bojan Bozhoviq: Prapa vrasjes së Ivanoviqit qëndron Beogradi zyrtar Bojan Bozhoviq, ish-gazetar dhe për dikur agjent i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, ka thënë se njerëzit e thjeshtë
Vulin: Ushtria serbe është gati për ndërhyrje Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandër Vulin ka thënë se Forcat e Armatosura të Serbisë, po shohin me kujdes dhe vë
Zbulohet fakti që e lidh vrasjen e Ivanovicit me serbët Vetura ‘Opel Astra’ që u gjet e gjysmë e djegur, pak kilometra larg vendit ku u vra Oliver Ivanoviq, është në pronësi të
Miroslav Ivanoviq tregon pse vëllai i tij do të varroset në Beograd, e jo në Kosovë Miroslav Ivanoviq, vëllai i të ndjerit Oliver Ivanoviq, ka treguar arsyen se pse trupi i vëllait të tij do të varroset n
Çudit motra e Ivanoviçit kur pyetet për organet e Kosovës Për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviq, ngjarje kjo që ndodhi të martën para selisë së partisë së tij në Veri t
Trupi i pa jetë i Ivanovicit përcillet nga Policia e Kosovës Policia e Kosovës, është angazhuar nga ana e Ministrit të Ministrisë për Punë të Brendshme, Flamur Sefaj për ta përcjell
Bashkëshortja e Ivanoviçit bën kërcënimin e fortë Gruaja e liderit të SDP-së, Oliver Ivanoviç, Milena Ivanoviq, përmes deklarimeve që ka bërë për mediet serbe, ka bërë ed
Gjermanët: Veriu është vrima e zezë e mafias Në sundimin hibrid të veriut të Kosovës, Beogradit, Prishtinës, marrin pjesë misione dhe krime ndërkombëtare, shkruan me
Edhe Zvicra deklarohet për vrasjen e Ivanovic Ambasadori i Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebet ka folur ekskluzivisht për Klan Kosovën pasiqë ka bërë homazhe tek tru
Këto janë të dhënat e fundit nga policia për hetimin Policia e Kosovës është duke u marrë intensivisht me hetimin e vrasjes së politikanit serb, Oliver Ivanoviqit, i cili u